Osiedle Nowe Włochy

- OKAZJE CENOWE - SPRAWDŹ OFERTĘ

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez S-PROPERTY Sp. z o.o. sp.k.

Ceny od: 5 980 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowe Włochy dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
4
95 m2
Parter
721 000 zł7 550 zł/m²
5
115 m2
3
689 000 zł5 980 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Oferty specjalne

 • Gorąca oferta

  Ostatnie wolne nieruchomości w atrakcyjnych cenach

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

W inwestycji Nowe Włochy znajduje się tylko 2 wolne mieszkania "WYKOŃCZONE POD KLUCZ" Mieszkania te zostały wynajęte, jednak można kupić lokal, który już przynosi zysk! Konstrukcja umowy pozwala na jej zakończenie po 3 miesiącach.Do sprzedaży uwolniono bardzo atrakcyjny lokal usługowy o pow. 95 m2 na parterze budynku, od frontu ulicy Chrościckiego z dwoma osobnymi wejściami, w którym wcześniej mieściło się biuro sprzedażny mieszkań.Budynek składa się z 265 lokali. Osiedle posiada miejsca postojowe naziemne oraz garażowe.Zalety inwestycji:- Łatwy dojazd do centrum Warszawy: dojazd od strony Bemowa i Woli, ul. Połczyńską i Kasprzaka lub Alejami Jerozolimskimi,- szybki dojazd na lotnisko “Chopina” Al. 4 czerwca 1989,- autobusy (przystanek) przy osiedlu: 127, 194, 206, 220, autobus nocny N 85,- stacja PKP Włochy (Szybka Kolej Miejska) w odległości ok. 1 km, autobusy przy stacji 129, 178, 189, 191, 716,- dodatkowym środkiem komunikacji będzie powstająca II linia metra - stacja Metro Połczyńska, która spowoduje, że bez trudu i straty czasu dostaniemy się w każde miejsce w Warszawie.- Niska zabudowa,- Funkcjonalne rozkłady mieszkań- Przestronne balkony i tarasy- Plac zabaw dla dzieci na terenie osiedla- W kuchni siła lub gaz do wyboru- Niskie koszty użytkowanie mieszkań (4 zł./m2), brak czynszu za miejsce postojowe oraz komórki lokatorskie- Osiedle zamknięte zagospodarowane piękną zielenią, cisza, ochrona i monitoring,Ciekawa architektura osiedlaOsiedle składa się z kilku budynków (technologia tradycyjna - cegła), połączonych ze sobą i zaprojektowanych w taki sposób, aby wszystkie mieszkania posiadały dostęp do światła słonecznego. Stąd jego ciekawa architektura - w najniższym miejscu ma trzy piętra w najwyższym pięć. Szczególnie atrakcyjne są ostatnie dostępne jeszcze mieszkania od strony południowej i zachodniej posiadające duże tarasy lub balkony.Funkcjonalne mieszkania dla rodzin z dziećmi i nie tylko…Polecamy rodzinom trzy-, cztero- i pięciopokojowe, bardzo funkcjonalne mieszkania. Firma posiada również w ofercie mieszkania dwupoziomowe trzy- i czteropokojowe oraz zapewnia wszystkim klientom kompleksową, bezpłatną obsługę kredytową.

Inwestycja Osiedle Nowe Włochy znajduje się na Nowych Włochach, ul. Chrościckiego (8.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera S-PROPERTY Sp. z o.o. sp.k..

Inwestycja Osiedle Nowe Włochy została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 265 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowe Włochy pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 95 do 115 metrów kwadratowych w cenie od 5 980 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 4-pokojowe o powierzchni od 95 m2 w cenie od 721 000 zł (1 mieszkanie)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 115 m2 w cenie od 689 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper S-PROPERTY Sp. z o.o. sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 265 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Konstrukcja budynku
TRADYCYJNA - cegła
Posadzka
PANEL, TERAKOTA
Ściany
CEGŁA
Sufity
GĘSTOZEBROWE
Wyposażenie łazienki
biały montaż, glazura - terakota
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 95 do 115 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 689 000 do 721 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 980 do 7 550 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera przeniesienie własności " z dnia na dzień" brak jakichkolwiek obciążeń.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:planowany czynsz będzie w wysokości 4 zł/m².

Lokalizacja inwestycji Osiedle Nowe Włochy

Wielką zaletą osiedla Nowe Włochy jest m.in. jego lokalizacja. To inwestycja dla osób ceniących dogodność zarówno pod względem komunikacyjnym, jak i rekreacyjnym. W bliskim sąsiedztwie mieszczą się przedszkola, szkoły, biblioteka, tereny zielone (oczka wodne, park), duże place zabaw, kort tenisowy, stadion, a w sąsiadującym Ursusie – kryty basen. Przeważająca niska zabudowa gminy Włochy, położonej pomiędzy Ochotą a Bemowem oraz kameralne otoczenie domków jednorodzinnych zapewni wszystkim miły wypoczynek.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle Nowe Włochy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Nowe Włochy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowe Włochy znajdują się 54 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Smyk w odległości 250m, Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego w odległości 650m, Szkoła Podstawowa Nr 66 w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się Mielecka Urszula, lek. med. Wizyty domowe, w odległości 450 m znajduje się Firma Beta s.c., w odległości 450 m znajduje się Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 400 m znajduje się NAFI – Plisy okienne, w odległości 700 m znajduje się Kościół pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w odległości 750 m znajduje się Kościół Św. Teresy Od Dzieciątka Jezus.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się plac Wolności, w odległości 1150 m znajduje się Stawy Koziorożca, w odległości 1250 m znajduje się park Kombatantów.

Data publikacji: 04.02.2015

Data aktualizacji: 13.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie