Naturalis

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRonson Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 53 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Park Chopina(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki Dolne, ul. Aleja Fryderyka Chopina 107/109 (1.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 700/m2
  Osiedle Park Chopina
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 45
  Powierzchnia: 29 - 77 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Sławbud
 • Osiedle Łomianki(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki Chopina, ul. Chopina (2.2 km od Warszawy)
  Osiedle Łomianki
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 35
  Powierzchnia: 37 - 103 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Osiedle Łomianki
 • Wierzbowy Zakątek(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki Chopina, ul. Chopina (2.2 km od Warszawy)
  Wierzbowy Zakątek
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 52 - 98 m2
  Liczba pokoi: 3
  BUD-RIM Development

Opis Inwestycji

Energia miasta i bliskość naturyOsiedle Naturalis to zielona enklawa spokoju doskonale skomunikowaną z centrum miasta. Mieszkanie w Łomiankach jest doskonałym wyborem dla rodzin z dziećmi i osób ceniących sobie spokój bez konieczności rezygnowania z możliwości życia w stolicy. Na osiedlu znajdują się 172 gotowe mieszkania, do których można wprowadzić się od zaraz! Metraże oscylują od 56 m2 w mieszkaniach 2-pokojowych, aż do 80 m2 w mieszkaniach 4-pokojowych.Spokój, o jakim marzyszMalownicza, zielona okolica pozwala na regenerację sił i relaks blisko natury. Co prawda doskonała komunikacja pozwala na szybki dojazd do centrum, jednak warto skorzystać z możliwości spędzenia wolnego czasu, jakie oferują Łomianki. Najmłodszych mieszkańców ucieszy obecność placu zabaw, a dorośli z pewnością chętnie skorzystają z opcji spaceru lub rowerowej przejażdżki.Komfortowe osiedlew ŁomiankachKomfort życia na osiedlu Naturalis zapewniają przemyślane rozkłady mieszkań i funkcjonalne części wspólne budynków. Pełne światła, nowoczesne przestrzenie staną się doskonałym miejscem do życia zarówno dla rodzin, jak i par czy singli. Bogata infrastruktura Łomianek gwarantuje mieszkańcom osiedla bliskość sklepów, restauracji i punktów usługowych.Jakość, na którą Cię stać!Decydując się na zakup mieszkania na osiedlu Naturalis nie musisz myśleć o czasochłonnym i pracochłonnym wykończaniu wnętrz. Bogata oferta pakietów wykończeniowych to doskonała opcja dla osób, które chcą się szybko wprowadzić i mieszkać komfortowo. Materiały wysokiej jakości oraz kompetentne firmy budowlane są gwarancją, że Twoje mieszkanie będzie wyglądać dokładnie tak, jak chcesz. Co ważne, decydując się na zakup wykończonego mieszkania bierzesz tylko jeden kredyt, a Twoje mieszkanie będzie gotowe już po 90 dniach od dopełnienia formalności! Ceny pakietów zaczynają się od 495 zł/m2.Kup mieszkanie w programie MDM!Nie musisz borykać się sam z wieloma opcjami finansowania mieszkania. Wybierając osiedle Naturalis możesz być pewny, że nasi doradcy kredytowi znajdą dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę finansową i pomogą dopełnić niezbędnych formalności. Osobom, które nie ukończyły jeszcze 35. roku życia oferujemy skorzystanie z rządowego programu MdM, umożliwiającego zdobycie dofinansowania wkładu własnego oraz obniżenia raty kredytu.

Inwestycja Naturalis znajduje się w Łomiankach, ul. Wiślana/Fabryczna (1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o..

Inwestycja Naturalis została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 500 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Naturalis pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ronson Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 500 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 27060 zł.
Udogodnienia: monitoring, TV kablowa, internet, winda, pomieszczenie rekreacyjne, plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Naturalis

Łomianki to niewielkie miasteczko zajmujące powierzchnię ponad 18 km2 i położone w powiecie warszawskim zachodnim, w odległości ok. 15 km od stolicy. Zabudowę mieszkaniową stanowią niskie, przeważnie nowe, domy jedno- i wielorodzinne. Ze względu na dobrą lokalizację, zaciszne okolice, obecność terenów Kampinoskiego Parku Krajobrazowego oraz jezior: Fabryczne, Ostrowskie i Pawłowskie, Łomianki stanowią atrakcyjne miejsce wypoczynku oraz zamieszkania. W mieście zlokalizowane są drobne firmy oraz rozwija się sektor usług, a obiektami handlowymi są np. Centrum Handlowe Auchan i Galeria Handlowa Łomianki. W mieście i okolicach znajdują się ośrodki oraz szkoły jeździeckie, zaś nowoczesnym kompleksem sportowym jest Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Łomiankach jest ulica Kolejowa, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 7 (Gdańsk – Chyżne). Od 1 stycznia 2018r. linie kursujące do Łomianek i okolicznych miejscowości wcielone zostały do sieci ZTM i obecnie w mieście funkcjonuje wewnętrzna komunikacja miejska, na którą składają się 3 linie autobusowe. Do stolicy można natomiast dojechać liniami 150, 250 oraz 750. W odległości 400 metrów od inwestycji Zachodnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ZACHODNIA 01 (ŁOMIANKI).

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Naturalis w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie