Miasto Marina

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRonson Development Sp. z o.o.

Ceny od: 9 954 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Miasto Marina dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
B018
2
47,7 m²
2
474 784 zł9 954 zł/m²
C008
2
43,15 m²
1
508 073 zł11 775 zł/m²
C018
2
47,68 m²
2
573 596 zł12 030 zł/m²

Oferty specjalne

 • Promocja

  Ostatnie gotowe apartamenty nad Odrą z rabatem do 5%

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Gotowe apartamenty inwestycyjne tuż nad Odrą!Miasto Marina to inwestycja położna przy ul. Na Grobli tuż przy urokliwej malowniczej rzece Odrze.To kameralne osiedle składające się z pięciu 4-kondygnacyjnych budynków.Łącznie znajdzie się tutaj 149 apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach od 22 do ponad 63 metrów kwadratowych.Właściciel może zdecydować się na ich samodzielne wynajmowanie lub zlecić to operatorowi.Zalety obsługi operatorskiej:- Wykończenie pod klucz- Gotowe i w pełni wyposażone apartamenty- Kompleksowo zarządzamy najmemCałość inwestycji będzie ogrodzona, monitorowa i chroniona.Do dyspozycji dla wszystkich mieszkańców będzie również strefa fitness oraz wewnętrzny dziedziniec.Nowoczesna architektura i proste bryły budynków naszego osiedla doskonale wpisują się w okoliczny krajobraz.Ich elegancję podkreśla stonowana kolorystyka elewacji będąca połączeniem bieli i szarości oraz duże panoramiczne okna i przeszklone barierki.Wewnątrz osiedla zaplanowaliśmy wygodną, szeroką drogę prowadząca do wejść do poszczególnych budynków otoczonych bogatą zielenią i elementami małej architektury.W każdym z budynków znajduje się winda. Miejsca postojowe i komórki lokatorskie znajdują się w podziemnej kondygnacji budynków.Wszystko w jednym miejscu!- Bliskość centrum Wrocławia- Lokalizacja tuż nad brzegiem Odry- Vis-a-vis PolitechnikiGotowe apartamenty od 48m2. Kup i zarabiaj!

Inwestycja Miasto Marina znajduje się w Krzykach, ul. Na Grobli 20 - 24 (1.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o..

Inwestycja Miasto Marina została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 149 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Miasto Marina pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 43 do 48 metrów kwadratowych w cenie od 9 954 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 43 do 48 m2 w cenie od 474 784 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ronson Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (92 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (11 miejsc)

W inwestycji znajduje się 87 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 149 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 264 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada (87).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (92 miejsca).
 • miejsca postojowe naziemne (11 miejsc): ogólnodostępne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, sauna, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, sala fitness, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 43 do 48 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
 • kształtują się w zakresie od 474 784 do 573 596 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 954 do 12 030 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Miasto Marina znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Miasto Marina

Wyjątkowe położenie Miasta Mariny gwarantuje możliwość korzystania z ogromu atrakcji jakie daje mieszkańcom Wrocławia rzeka Odra. Malownicza Wyspa Słodowa, oferta licznych sportów wodnych, nadodrzańskie przystanie, Kładka Zwierzyniecka, wrocławskie bulwary, statki wycieczkowe. Blisko stąd do zoo, Hali Stulecia oraz parków. Stare Miasto zaprasza nas do licznych galerii, kawiarni oraz klubów. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły wyższe takie jak: Politechnika Wrocławska, Akademia Sztuk Pięknych, Uniwersytet Wrocławski. Komunikacja: 8 min do Kolej gondolowa „Polinka”; 14 min do Pl Wróblewskiego gdzie znajdują się linie komunikacji autobusowej, tramwajowej.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Miasto Marina znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 12 w odległości 500 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Miasto Marina w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się AZS Wrocław, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.04.2018

Data aktualizacji: 12.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie