Woronicza Apartments

Zamieszkaj przy metrze Wierzbno!

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRoneo Development

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 49 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Cascade Residence(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Modzelewskiego 63 (4.4 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 13 000/m2
  Cascade Residence
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 70 - 182 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 3 oferty
  Marvipol Development
 • Apartamenty przy Woronicza(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 12 500/m2
  Apartamenty przy Woronicza
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 84 - 85 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 1 oferta
  Yuniversal Development
 • Puławska/Merliniego(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Puławska 107C (4.1 km od centrum Warszawy)
  Puławska/Merliniego
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 61 - 133 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 3 oferty
  GRUPA LANDESKRONE

Opis Inwestycji

Apartamenty Woronicza to nowa inwestycja na warszawskim Mokotowie.• komfortowe apartamenty 1 – 5 pokojowe z możliwością wprowadzania zmian aranżacyjnych• dobrze zaprojektowana przestrzeń, w każdym apartamencie taras, loggia lub balkon.• opcjonalne wykończenie apartamentów w czterech standardach• 5 lokali usługowych i parking podziemny• najwyższy standard wykończenia budynku• kameralny budynek pięciokondygnacyjny w pobliżu stacji metra WierzbnoNowoczesna architektura czyni tę inwestycję niepowtarzalną, a funkcjonalny i elegancki design gwarantuje wysoki standard użytkowania. Kompaktowe i przestronne apartamenty charakteryzuje dbałość o detale.Pod inwestycją znajduje się hala garażowa, do której będą zjeżdżały windy bezpośrednio z pięter mieszkalnych. Przewidziano w niej miejsca parkingowe dla wszystkich mieszkań.Inwestycja spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Inwestycja Woronicza Apartments znajduje się na Wierzbnie, ul. Woronicza (4.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Roneo Development.

Inwestycja Woronicza Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Woronicza Apartments pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 44 do 83 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Roneo Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, klimatyzacja, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Woronicza Apartments

Budynek będzie zlokalizowany 30 m od stacji metra Wierzbno. Przedwojenne wille, ciche uliczki potrafią zauroczyć, a komfort codziennego życia zapewniają pobliskie przedszkola, szkoły, restauracje czy centra handlowe: - tuż przy stacji metra Wierzbno - w okolicy: Park Królikarnia, Warszawianka.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 50 metrów od inwestycji Woronicza Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny METRO WIERZBNO 05.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Woronicza Apartments znajduje się 56 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 28 w odległości 250m, Warszawski Instytut Psychoterapii i Rozwoju w odległości 250m, Przedszkole nr 189 "Na Wierzbnie" w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Sadowski Andrzej, lek. med. Spec. urolog, w odległości 150 m znajduje się Radiesteta Warszawa, Bioenergoterapia, Reiki, Numerologia,Bio-Om Jacek Bujnowski, w odległości 200 m znajduje się Apteka COSMEDICA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się ksiegarniawarszawa.pl oddział Metro Wierzbno, w odległości 150 m znajduje się Burger SlowFood, w odległości 200 m znajduje się Euronet.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Ogródki działkowe, w odległości 300 m znajduje się Skwer im. Grupy AK "Granat", w odległości 550 m znajduje się Klub Łaźnia.

Data publikacji: 18.07.2017

Data aktualizacji: 24.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie