Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Wille Bergamotki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bergamotki, oferowane bezpośrednio przez

Rogowski Development Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Bergamotki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 56 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wille BergamotkiWille Bergamotki

7 zdjęć

Wille Bergamotki
Wille Bergamotki
Wille Bergamotki
Wille Bergamotki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 53 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: dostępne w hali garażowej na poziomie -1, w metrażu od 2 do 4m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Architektura w ludzkiej skali sprzyja wypoczynkowi i odpręża. Otoczeni zielenią czujemy się zdrowsi i szczęśliwsi. Poznaj osiedle zaprojektowane w celu wywołania dobrego samopoczucia jego mieszkańców.

Kameralne budynki to enklawy spokoju z paru powodów. Przede wszystkim: mniej mieszkań oznacza to więcej zieleni dla każdego. To również większe poczucie bezpieczeństwa - mieszkańcy w małych wspólnotach po prostu dobrze się znają.

Wille miejskie położonych są przy osiedlowej uliczce. Na terenie osiedla znajdziemy wspólne zielone tereny rekreacyjne dla mieszkańców. Elementy małej architektury - ławki czy pergole uczynią z nich swoiste osiedlowe skwerki.

Dużo uwagi poświęciliśmy zieleni na osiedlu. Staraliśmy się, aby nie była jednowymiarowa. Stąd obecność stosunkowo wysokich drzew, ale i krzewów czy pnączy.

Inwestycja Wille Bergamotki znajduje się na Stegnach, ul. Bergamotki (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Rogowski Development Sp. z o.o.

Inwestycja Wille Bergamotki została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 53 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wille Bergamotki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rogowski Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie dostępne w hali garażowej na poziomie -1, w metrażu od 2 do 4m2.

Lokalizacja inwestycji

Prasa stawiała pytanie czy na Mokotowie pod Skarpą Warszawską powstaje nowa dzielnica - Miasto Ogród, z której będziemy dumni jak z przedwojennego Żoliborza czy Saskiej Kępy.

Do nowej willowej dzielnicy Warszawy pomiędzy al. Sikorskiego i al. Wilanowską przymierzano się już od dawna. Choć wcześniej PRL-owskie władze chciały urządzić tu park imienia przyjaźni polsko-radzieckiej. Dlatego teren ten położony znacznie bliżej centrum niż Ursynów czy Wilanów długo pozostawał niezagospodarowany.

Nowe domy są niższe od drzew - dwa piętra i 11 metrów wysokości. Aż 60 proc. terenów to zieleń. "I musi być w gruncie, na dachu się nie liczy. Zależało nam na tym, by powstała dzielnica o charakterze miasta ogrodu” - opowiadał Krzysztof Domaradzki, urbanista i główny autor planu z 2008 r. w wywiadach prasowych.

Plan "rejonu pod Skocznią" przewiduje też ciąg zielonych przestrzeni publicznych. Linearny park zaczyna się przy al. Wilanowskiej, wije się wraz z układem oczek i strumyków aż do fortu Piłsudskiego.

Kwartały niskiej zabudowy położone są w oddaleniu od głównych tras komunikacyjnych. Dzielnica willowa potrzebuje spokoju. Ale tylko chwilę zajmuje wyjazd na główne warszawskie arterie: aleję Sikorskiego i Wilanowską.

Istniejący układ komunikacyjny - skrzyżowanie Doliny Służewieckiej i Alei Wilanowskiej wraz z nieodległą Puławską stanowi kontekst komunikacyjny osiedla. Miejsce jest łatwo dostępne dzięki wielu połączeniom autobusowym oraz nieodległej stacji Metro Wilanowska.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wille Bergamotki?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wille Bergamotki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1150 metrów od inwestycji Wille Bergamotki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Służew.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wille Bergamotki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Bergamotki znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ala Koala w odległości 131 m, CreativeKids Preschool w odległości 132 m, Szkoła Podstawowa nr 107 im. Bronisława Malinowskiego w odległości 457 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wille Bergamotki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Alzheimera w odległości 288 m, Medykus w odległości 523 m, Uśmiech zdrowia w odległości 751 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wille Bergamotki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 123 m znajduje się Stokrotka, w odległości 208 m znajduje się Biedronka, w odległości 227 m znajduje się Putka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Bergamotki w odległości 108 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 574 m znajduje się boisko / kort, w odległości 613 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 22.04.2020
Data aktualizacji: 15.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023