Green Mokotów etap V

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Robyg S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 631 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Green Mokotów etap V

Green Mokotów etap I

Inwestycja Green Mokotów etap I znajduje się na Stegnach, Al. Wilanowska (6,1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja Green Mokotów etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 80 do 101 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Stegny, Al. Wilanowska (6,1 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Green Mokotów etap I
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 4
 • Powierzchnia: 80 - 101 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
Robyg S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Green Mokotów etap II

Inwestycja Green Mokotów etap II znajduje się na Stegnach, Al. Wilanowska (6,2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja Green Mokotów etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 75 lokali mieszkalnych o powierzchni 73 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Stegny, Al. Wilanowska (6,2 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Green Mokotów etap II
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 1
 • Powierzchnia: 73 m2
 • Liczba pokoi: 3
Robyg S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Green Mokotów etap III

Inwestycja Green Mokotów etap III znajduje się na Stegnach, Al. Wilanowska (6,3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja Green Mokotów etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 63 lokale mieszkalne o powierzchniach od 49 do 94 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Stegny, Al. Wilanowska (6,3 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Green Mokotów etap III
 • Gotowe do zamieszkania
 • Powierzchnia: 49 - 94 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Robyg S.A.
Inwestycja sprzedana

Green Mokotów etap VI

Inwestycja Green Mokotów etap VI znajduje się na Stegnach, al. gen. Sikorskiego (6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja Green Mokotów etap VI jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 71 lokali mieszkalnych o powierzchni 85 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Stegny, al. gen. Sikorskiego (6 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Green Mokotów etap VI
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 2
 • Powierzchnia: 85 m2
 • Liczba pokoi: 4
Robyg S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Green Mokotów etap VII

Inwestycja Green Mokotów etap VII znajduje się na Stegnach, al. gen. Sikorskiego (5,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja Green Mokotów etap VII jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 54 lokale mieszkalne o powierzchni 89 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Stegny, al. gen. Sikorskiego (5,8 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Green Mokotów etap VII
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 11
 • Powierzchnia: 89 m2
 • Liczba pokoi: 4
Robyg S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Najbliższe inwestycje

Green Mokotów etap IX (224 m dalej)

Inwestycja Green Mokotów etap IX znajduje się na Stegnach, al. gen. Sikorskiego (6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja Green Mokotów etap IX jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 57 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 106 do 122 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Stegny, al. gen. Sikorskiego (6 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Green Mokotów etap IX
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 10
 • Powierzchnia: 106 - 122 m2
 • Liczba pokoi: 4 - 5
Robyg S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Green Mokotów etap VIII (251 m dalej)

Inwestycja Green Mokotów etap VIII znajduje się na Stegnach, al. gen. Sikorskiego (6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja Green Mokotów etap VIII jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 70 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 91 do 97 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Stegny, al. gen. Sikorskiego (6 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Green Mokotów etap VIII
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 8
 • Powierzchnia: 91 - 97 m2
 • Liczba pokoi: 4
Robyg S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Nordic Mokotów etap III (263 m dalej)

Inwestycja Nordic Mokotów etap III znajduje się na Stegnach, ul. Pory 53 (5,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera YIT Development Sp. z o.o.. Inwestycja Nordic Mokotów etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 124 lokale mieszkalne o powierzchniach od 27 do 111 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Warszawa, Stegny, ul. Pory 53 (5,6 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 8 650 zł/m2

Inwestycja polecana

Nordic Mokotów etap III
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 114
 • Powierzchnia: 27 - 111 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 6
YIT Development Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Pierwszy taki projekt

Green Mokotów jest wyjątkowy. Niepowtarzalny klimat w połączeniu z idealnym położeniem (pięć minut od Centrum) sprawia, że Mokotów to ulubiona dzielnica wielu warszawiaków. To właśnie tutaj większość z nich chciałaby zamieszkać. Kompleks mieszkaniowy Green Mokotów jest skąpany w zieleni... A nowoczesna architektura oferuje szeroki wachlarz możliwości.

Wysoki standard – w każdym tego słowa znaczeniu

Także dosłownym – lokale mieszkaniowe będą miały co najmniej 3 metry wysokości. Wykorzystanie naturalnych zasobów (np. światła słonecznego) pozwoli obniżyć czynsz i dbać o środowisko. Każde mieszkanie będzie jednocześnie inteligentnym domem – zaawansowane rozwiązanie technologiczne sprawi, że będzie można sterować oświetleniem, multimediami i ochroną za pomocą urządzeń mobilnych.

Prestiż dostępny dla wszystkich

W ofercie Green Mokotów są zarówno mniejsze, komfortowe mieszkania, jak i przestronne apartamenty o podwyższonym standardzie. Wybór zadowoli każdego: singla, młodą parę, rodzinę z dziećmi, wielbicieli klasyki i spokoju...

Inwestycja Green Mokotów etap V znajduje się na Stegnach, al. gen. Sikorskiego (5,9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Robyg S.A..

Inwestycja Green Mokotów etap V została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 106 nowych mieszkań . Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Green Mokotów etap V pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 102 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 106 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 280 do 310 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, tv kablowa, winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Green Mokotów etap V

Czar Mokotowa

Mokotów słynie z parków (Morskie Oko, Park Dreszera) oraz zabytkowych kamienic i stylowych willi. Kompleks mieszkaniowy Green Mokotów stanie u podnóża skarpy wiślanej przy alei Wilanowskiej. Będzie w bezpośrednim sąsiedztwie metra i pięć minut od zagłębia biznesowego na Służewcu. W okolicy znajdują się liczne szkoły i przedszkola. Zmotoryzowani będą mogli łatwo wydostać się z Warszawy (np. Trasą Siekierkowską) czy dojechać na lotnisko (15 minut).

Zielono mi...

Obszar Green Mokotów otaczają tereny spacerowe, parki, zbiorniki wodne i ścieżki rowerowe (pięć minut nad Jeziorko Czerniakowskie i 10 minut do Powsina). Wewnątrz samego kompleksu znajdą się liczne trawniki, szpalery drzew, ławeczki, ogródki przy mieszkaniach, oraz strefa aktywnego wypoczynku i plac zabaw dla najmłodszych. W bliskim otoczeniu Green Mokotów dostępne są takie atrakcje jak tor łyżwiarski Stegny, Wodny Park Warszawianka czy tor wyścigów konnych Służewiec.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza. W odległości 150 metrów od inwestycji Green Mokotów etap V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Warneńska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Green Mokotów etap V znajduje się 59 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 325 w odległości 300 m, Niepubliczna Chrześcijańska Szkoła Podstawowa Nr 31 w odległości 350 m, Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 212 w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Centrum stomatologiczno - implantologiczne dr Krzysztof Awiłło, w odległości 300 m Chrapowicki Eryk, lek. med. chirurg. Praktyka lekarska, w odległości 450 m Tychmanowicz Jerzy, mgr farm. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: PKO Bank Polski w odległości 100 m, Allure Beauty Room Salon Kosmetyczny Masaż Bańką Fotodepilacja w odległości 200 m, Anna Kłys Studio Stylizacji Paznokci Tipsy w odległości 200 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Body Sense Wellness & Day Spa w odległości 400 m, Anytime Fitness - Mokotów w odległości 400 m, Akademia Tenisa Stołowego. Klub Sportowy. Stowarzyszenie w odległości 450 m.

Data publikacji: 16 listopada 2016 14:22

Data aktualizacji: 22 lutego 2019 11:09

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Robyg S.A.

Spada sprzedaż mieszkań u deweloperów [KOMENTARZ EKSPERTA]

Spada sprzedaż mieszkań u deweloperów [KOMENTARZ EKSPERTA]

Sprzedaż deweloperów w I kw. z symptomami zadyszki

Sprzedaż deweloperów w I kw. z symptomami zadyszki

Zyski deweloperów w górę, czyli duży może więcej

Zyski deweloperów w górę, czyli duży może więcej