Osiedle Alpha - II Etap

Oferta archiwalna

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Skoroszewska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 123 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Alpha - II Etap

10 zdjęć

Osiedle Alpha - II Etap
Osiedle Alpha - II Etap
Osiedle Alpha - II Etap
Osiedle Alpha - II Etap

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2009 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 197 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa monolityczna.

Dach

Stropodach płaski kryty papą termozgrzewalną, izolowany termicznie, obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej powlekanej lub alucynkowej.

Elewacja

Tynk cienkowarstwowy z izolacją cieplną, fragmenty elewacji obłożone okładziną ceramiczną lub okładziną z kamienia syntetycznego.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe PCV o współczynniku U=1,1 W/m2K, izolacyjność akustyczna minimum 30 dBj. W każdym pomieszczeniu mieszkalnym co najmniej jeden zestaw okienny uchylno – rozwieralny. Część okien o wysokości parapetu niższej od 90cm (portfenetry) posiada zabezpieczenie dekoracyjne zewnętrzne. Dla wymaganej infiltracji powietrza nawiewniki w ramie okiennej lub w ścianie zewnętrznej.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy EI 30 w standardzie np. LaPorta, UNIMA lub Dierre.

Balkony

Balkony i loggie - posadzki gres (mat, satyna) mrozoodporny produkcji krajowej. Balustrady zewnętrzne stalowe, zabezpieczone antykorozyjnie, malowane, wydzielenia między balkonami – matowe tafle szklane Tarasy - płytki betonowe na żwirze na posadzce betonowej izolowanej. Odwodnienie do wpustów pogrążonych. Balustrady zewnętrzne stalowe,zabezpieczone antykorozyjnie , malowane. Obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej powlekanej lub alucynkowej.

Posadzka

Szlichta cementowa.

Ściany

Tynki gipsowe nakładane maszynowo, zacierane, klasą odpowiadające tynkom cementowo-wapiennym kategorii III. W łazienkach i wc tynki cementowo-wapienne lub tynki gipsowe zacierane na ostro, klasą odpowiadające tynkom cementowo-wapiennym kategorii III. Tynki niemalowane.

Sufity

Tynki gipsowe nakładane maszynowo, zacierane, klasą odpowiadające tynkom cementowo-wapiennym kategorii III.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja RTV, internetowa, telefoniczna, instalacja domofonowa.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Mechaniczna.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 30000 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle Alpha to kompleks siedmiu nowoczesnych budynków usytuowanych w warszawskim Ursusie. Zespół położony jest z dala od zgiełku miasta, ale w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych prowadzących do centrum. Budynki otoczone zielenią charakteryzują się klasyczną elegancją i funkcjonalnością.

Doskonałe usytuowanie osiedla, 200 m od Alei Jerozolimskich, zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Jednocześnie jego lokalizacja stwarza możliwość korzystania z uroków terenów podmiejskich.

Wysoki standard realizacji inwestycji wypracowany przez RED Real Estate Development podczas prowadzenia światowych projektów gwarantuje najwyższą jakość wykończenia. Prace wykonywane są z największą starannością i troską o detale.

Inwestycja realizowana jest w dwóch etapach. Pierwsza faza przedsięwzięcia obejmuje trzy budynki ze 197 mieszkaniami o powierzchni od 42 do 97 m2 z balkonem lub ogródkiem. Budynki wyposażone będą w nowoczesne cichobieżne windy i podziemne garaże.

Na terenie osiedla przewidziano plac zabaw dla dzieci. Cały kompleks zostanie ogrodzony i wyposażony w video domofony oraz czytniki kart dostępu.

Inwestycja Osiedle Alpha - II Etap znajduje się na Skoroszach, ul. Skoroszewska (9.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Alpha - II Etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 197 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Alpha - II Etap nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców RED Real Estate Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Ursus przy ul. Skoroszewskiej.

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Alpha - II Etap?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Alpha - II Etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 10 metrów od inwestycji Osiedle Alpha - II Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skorosze 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Alpha - II Etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Alpha - II Etap znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Montessori w Warszawie w odległości 430 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ENTLICZEK PENTLICZEK w odległości 450 m, Przedszkole nr 200 "Gąski Balbinki" w odległości 600 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Alpha - II Etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Biedronka, w odległości 360 m znajduje się Carrefour Market, w odległości 440 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Alpha - II Etap w odległości 210 m znajduje się Holmes Place, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko do siatkówki plażowej.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Skoroszach

Oferty na Skoroszach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: