Osiedle Alpha - II Etap

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Skoroszewska, oferowane bezpośrednio przez RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Skoroszewska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 603 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Alpha - II Etap

10 zdjęć

Osiedle Alpha - II Etap
Osiedle Alpha - II Etap
Osiedle Alpha - II Etap
Osiedle Alpha - II Etap

Najbliższe inwestycje

 • Murapol Dzieci Warszawy

  Murapol Dzieci Warszawy

  Murapol S.A.

  Mieszkanie Skorosze, Ursus, Warszawa
  ul. Dzieci Warszawy
  8.1 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 41-88 m2
  • Mieszkań: 65
  • Pokoje: 2-5
 • Eolian Park

  Eolian Park

  Eolian Park S.A.

  Mieszkanie Skorosze, Ursus, Warszawa
  ul. Ryżowa
  8.1 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 37-86 m2
  • Mieszkań: 80
  • Pokoje: 1-4
 • Fabrica URSUS
  od: 9 804 zł/m2

  Fabrica URSUS

  Aurec Home

  Mieszkanie Szamoty, Ursus, Warszawa
  ul. Dyrekcyjna
  9.4 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 37-80 m2
  • Mieszkań: 125
  • Pokoje: 1-4

Opis Inwestycji

Osiedle Alpha to kompleks siedmiu nowoczesnych budynków usytuowanych w warszawskim Ursusie. Zespół położony jest z dala od zgiełku miasta, ale w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych prowadzących do centrum. Budynki otoczone zielenią charakteryzują się klasyczną elegancją i funkcjonalnością.

Doskonałe usytuowanie osiedla, 200 m od Alei Jerozolimskich, zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Jednocześnie jego lokalizacja stwarza możliwość korzystania z uroków terenów podmiejskich.

Wysoki standard realizacji inwestycji wypracowany przez RED Real Estate Development podczas prowadzenia światowych projektów gwarantuje najwyższą jakość wykończenia. Prace wykonywane są z największą starannością i troską o detale.

Inwestycja realizowana jest w dwóch etapach. Pierwsza faza przedsięwzięcia obejmuje trzy budynki ze 197 mieszkaniami o powierzchni od 42 do 97 m2 z balkonem lub ogródkiem. Budynki wyposażone będą w nowoczesne cichobieżne windy i podziemne garaże.

Na terenie osiedla przewidziano plac zabaw dla dzieci. Cały kompleks zostanie ogrodzony i wyposażony w video domofony oraz czytniki kart dostępu.

Inwestycja Osiedle Alpha - II Etap znajduje się na Skoroszach, ul. Skoroszewska (9.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Alpha - II Etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 197 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Alpha - II Etap nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców RED Real Estate Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2009 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 197 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa monolityczna.

Dach

Stropodach płaski kryty papą termozgrzewalną, izolowany termicznie, obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej powlekanej lub alucynkowej.

Elewacja

Tynk cienkowarstwowy z izolacją cieplną, fragmenty elewacji obłożone okładziną ceramiczną lub okładziną z kamienia syntetycznego.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe PCV o współczynniku U=1,1 W/m2K, izolacyjność akustyczna minimum 30 dBj. W każdym pomieszczeniu mieszkalnym co najmniej jeden zestaw okienny uchylno – rozwieralny. Część okien o wysokości parapetu niższej od 90cm (portfenetry) posiada zabezpieczenie dekoracyjne zewnętrzne. Dla wymaganej infiltracji powietrza nawiewniki w ramie okiennej lub w ścianie zewnętrznej.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy EI 30 w standardzie np. LaPorta, UNIMA lub Dierre.

Balkony

Balkony i loggie - posadzki gres (mat, satyna) mrozoodporny produkcji krajowej. Balustrady zewnętrzne stalowe, zabezpieczone antykorozyjnie, malowane, wydzielenia między balkonami – matowe tafle szklane Tarasy - płytki betonowe na żwirze na posadzce betonowej izolowanej. Odwodnienie do wpustów pogrążonych. Balustrady zewnętrzne stalowe,zabezpieczone antykorozyjnie , malowane. Obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej powlekanej lub alucynkowej.

Posadzka

Szlichta cementowa.

Ściany

Tynki gipsowe nakładane maszynowo, zacierane, klasą odpowiadające tynkom cementowo-wapiennym kategorii III. W łazienkach i wc tynki cementowo-wapienne lub tynki gipsowe zacierane na ostro, klasą odpowiadające tynkom cementowo-wapiennym kategorii III. Tynki niemalowane.

Sufity

Tynki gipsowe nakładane maszynowo, zacierane, klasą odpowiadające tynkom cementowo-wapiennym kategorii III.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja RTV, internetowa, telefoniczna, instalacja domofonowa.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Mechaniczna.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 30000 zł.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Ursus przy ul. Skoroszewskiej.

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Alpha - II Etap?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Alpha - II Etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 10 metrów od inwestycji Osiedle Alpha - II Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skorosze 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Alpha - II Etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Alpha - II Etap znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Montessori w Warszawie w odległości 430 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ENTLICZEK PENTLICZEK w odległości 450 m, Przedszkole nr 200 "Gąski Balbinki" w odległości 600 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Alpha - II Etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 250 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 270 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Alpha - II Etap w odległości 210 m znajduje się Holmes Place, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko do siatkówki plażowej.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: