Apartamenty Górska

- Kameralna rezydencja przy Łazienkach Królewskich

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Rakowski Investment Sp. K.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 382 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Kolonia Sielce (206 m dalej)

Inwestycja Kolonia Sielce znajduje się na Sielcach, ul. Sielecka 39a (3,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera OMIG Sielecka Sp. z o.o.. Inwestycja Kolonia Sielce jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 40 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 48 do 90 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Sielecka 39a (3,3 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Kolonia Sielce
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 25
 • Powierzchnia: 48 - 90 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
OMIG Sielecka Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Apartamenty Dolny Mokotów (514 m dalej)

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów znajduje się na Sielcach, ul. Sobieskiego 112 (3,5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A.. Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 148 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 35 do 205 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Sobieskiego 112 (3,5 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Apartamenty Dolny Mokotów
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 107
 • Powierzchnia: 35 - 205 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
Dom Development S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Nova Dolna (725 m dalej)

Inwestycja Nova Dolna znajduje się na Sielcach, ul. Piaseczyńska 51 (3,6 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Wprost Nieruchomości. Inwestycja Nova Dolna jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 32 lokale mieszkalne o powierzchniach od 48 do 119 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Piaseczyńska 51 (3,6 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 12 000 zł/m2

Inwestycja polecana

Nova Dolna
 • Termin oddania: 1 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 10
 • Powierzchnia: 48 - 119 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Wprost Nieruchomości
Mieszkania spełniające kryteria

Apartamenty Górska - wyjątkowe miejsce w prestiżowej lokalizacji. Z dala od zgiełku ulic, w zacisznej części zielonego Mokotowa. Tuż obok reprezentacyjnego Traktu Królewskiego i zaledwie 200 metrów od Łazienek Królewskich.

Kameralna inwestycja skrywa tylko 10 apartamentów i dwa penthousy z tarasami na ostatnim piętrze. Elegancki budynek wykończony z dbałością o szczegóły zapewni mieszkańcom poczucie wyjątkowości i został harmonijnie wkomponowany w istniejącą tkankę miejską.

Idea Apartamentów Górska powstała z chęci stworzenia prestiżowego projektu dla osób, które cenią wysoką jakość wykończenia, które poszukują wyjątkowego miejsca do życia i które przykładają dużą wagę do lokalizacji w sąsiedztwie zieleni.

W trakcie tworzenia projektu architekci zadbali o funkcjonalny charakter projektowanych apartamentów, a do wykończenia elewacji oraz części wspólnych rezydencji wybrano materiały z najwyższej półki.

Inwestycja Apartamenty Górska znajduje się na Sielcach, ul. Górska 32 (3,1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Rakowski Investment Sp. K..

Inwestycja Apartamenty Górska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań w tym 2 lokale typu penthouse, 9 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Górska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 54 do 140 metrów kwadratowych w cenie od 15 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rakowski Investment Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony.
Czytaj więcej

Apartamenty Górska wyróżniają się wyjątkową dbałością o każdy detal. Elewacja od strony ulicy Górskiej i północnej będzie wyłożona płytami ze spieków kwarcowych. Materiał ten ma zapewnić, że nawet za kilkadziesiąt lat budynek przy Górskiej 32 będzie wyglądał wspaniale. Materiał jest odporny na działanie słońca i doskonale sprawdzi się w zmiennych warunkach pogodowych. Duże płyty w miedzianym i jasnoszarym kolorze, każda z unikalną strukturą będą podkreślać prestiż inwestycji.

W częściach wspólnych zastosowano takie materiały jak: marmur, okładziny fornirowe, szlachetne tapety, drewniane drzwi wykończone obłogiem oraz nawiązujące do elewacji płyty kwarcowe. W całym budynku zastosowano stolarkę aluminiową najwyższej jakości, o właściwościach charakterystycznych dla domów pasywnych.

Wejścia do budynku oraz wjazd do garażu będą monitorowane, aby zapewnić mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo.

Konstrukcja budynku:
żelbetowe w technologii betonu wodoszczelnego żelbetowe gr. 25cm
Elewacja:
ściany ocieplone styropianem pod okładziny ze spieków kwarcowych mineralnych wielkoformatowych grespania, tynk mineralny "samoczyszczący"
Stolarka okienna:
aluminiowe, trzyszybowe bez szprosów poprzecznych z mikrouchyłem, część wyposażona w nawiewniki ciśnieniowe; współczynnik przenikalności ok. 0,9 W/m2K, podwyższona izolacja akustyczna
Drzwi zewnętrzne:
stolarka aluminiowa
Balkony:
gres mrozoodporny w kolorze dopasowanym do elewacji
Posadzka:
szlichta samopoziomująca
Ściany:
bloczki silikatowe
Sufity:
żelbetowe stropy
Parapety wewnętrzne:
granit
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, tv kablowa, winda.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Górska

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza. W odległości 50 metrów od inwestycji Apartamenty Górska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: STĘPIŃSKA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Górska znajdują się 52 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 196 w odległości 100 m, Przedszkole nr 278 w odległości 100 m, Przedszkole Nr 278 w odległości 100 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m Apteka, w odległości 100 m Alpha Diagnostics Sp. z o.o., w odległości 100 m Szpital Czerniakowski.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Lewiatan w odległości 50 m, DB w odległości 50 m, Piekarnie Cukiernie Putka w odległości 100 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Skwer Chorwacki w odległości 200 m, Włoski i Styl Anna Zalewska w odległości 300 m, Taekwon-Mokotów. Ognisko Tkkf w odległości 350 m.

Data publikacji: 30 stycznia 2018 14:44

Data aktualizacji: 12 grudnia 2018 16:26

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet