Apartamenty Górska

Kameralna rezydencja przy Łazienkach Królewskich

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRakowski Investment Sp. K.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 56 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kolonia Sielce(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Sielecka 39a (3.3 km od centrum Warszawy)
  Kolonia Sielce
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 78 - 80 m2
  Liczba pokoi: 3
  OMIG Sielecka Sp. z o.o.
 • Apartamenty Dolny Mokotów(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Sobieskiego 112 (3.5 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Dolny Mokotów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 35
  Powierzchnia: 35 - 205 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 16 ofert
  Dom Development S.A.
 • Nova Dolna(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Piaseczyńska 51 (3.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 14 500/m2
  Nova Dolna
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 119 m2
  Liczba pokoi: 4
  Wprost Nieruchomości

Opis Inwestycji

Apartamenty Górska - wyjątkowe miejsce w prestiżowej lokalizacji. Z dala od zgiełku ulic, w zacisznej części zielonego Mokotowa. Tuż obok reprezentacyjnego Traktu Królewskiego i zaledwie 200 metrów od Łazienek Królewskich.Kameralna inwestycja skrywa tylko 10 apartamentów i dwa penthousy z tarasami na ostatnim piętrze. Elegancki budynek wykończony z dbałością o szczegóły zapewni mieszkańcom poczucie wyjątkowości i został harmonijnie wkomponowany w istniejącą tkankę miejską.Idea Apartamentów Górska powstała z chęci stworzenia prestiżowego projektu dla osób, które cenią wysoką jakość wykończenia, które poszukują wyjątkowego miejsca do życia i które przykładają dużą wagę do lokalizacji w sąsiedztwie zieleni.W trakcie tworzenia projektu architekci zadbali o funkcjonalny charakter projektowanych apartamentów, a do wykończenia elewacji oraz części wspólnych rezydencji wybrano materiały z najwyższej półki.

Inwestycja Apartamenty Górska znajduje się na Sielcach, ul. Górska 32 (3.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Rakowski Investment Sp. K..

Inwestycja Apartamenty Górska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań w tym 2 lokale typu penthouse, 9 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Górska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 58 do 149 metrów kwadratowych w cenie od 14 543 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rakowski Investment Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Apartamenty Górska wyróżniają się wyjątkową dbałością o każdy detal. Elewacja od strony ulicy Górskiej i północnej będzie wyłożona płytami ze spieków kwarcowych. Materiał ten ma zapewnić, że nawet za kilkadziesiąt lat budynek przy Górskiej 32 będzie wyglądał wspaniale. Materiał jest odporny na działanie słońca i doskonale sprawdzi się w zmiennych warunkach pogodowych. Duże płyty w miedzianym i jasnoszarym kolorze, każda z unikalną strukturą będą podkreślać prestiż inwestycji. W częściach wspólnych zastosowano takie materiały jak: marmur, okładziny fornirowe, szlachetne tapety, drewniane drzwi wykończone obłogiem oraz nawiązujące do elewacji płyty kwarcowe. W całym budynku zastosowano stolarkę aluminiową najwyższej jakości, o właściwościach charakterystycznych dla domów pasywnych. Wejścia do budynku oraz wjazd do garażu będą monitorowane, aby zapewnić mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo.
Konstrukcja budynku
żelbetowe w technologii betonu wodoszczelnego żelbetowe gr. 25cm
Elewacja
ściany ocieplone styropianem pod okładziny ze spieków kwarcowych mineralnych wielkoformatowych grespania, tynk mineralny "samoczyszczący"
Stolarka okienna
aluminiowe, trzyszybowe bez szprosów poprzecznych z mikrouchyłem, część wyposażona w nawiewniki ciśnieniowe; współczynnik przenikalności ok. 0,9 W/m2K, podwyższona izolacja akustyczna
Drzwi zewnętrzne
stolarka aluminiowa
Balkony
gres mrozoodporny w kolorze dopasowanym do elewacji
Posadzka
szlichta samopoziomująca
Ściany
bloczki silikatowe
Sufity
żelbetowe stropy
Parapety wewnętrzne
granit
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, inteligentny dom, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Górska

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Górska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Apartamenty Górska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stępińska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Górska znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 196 "Kraina Misiów" w odległości 100 m, Przedszkole Nr 278 w odległości 120 m, Niepubliczne Gimnazjum Warsaw Montessori Middle School "Erdkinder" w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Górska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Czerniakowski w odległości 100 m, Lekarz w odległości 150 m, Przychodnia Lekarska w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Górska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Lewiatan, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Górska w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Energy Fitness, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.01.2018

Data aktualizacji: 11.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie