Rydlówka 19

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP.P.U.H. Wakom Wacław Prorok

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty przy Wiśle(2.2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Kącik 10 (2.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 332 netto/m2
  Apartamenty przy Wiśle
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 186 - 259 m2
  HSD Inwestycje
 • Kossak Residence(2.3 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, ul. plac Kossaka 5 (1.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 000 netto/m2
  Kossak Residence
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 199 - 376 m2
  Polskie Domy
 • Jerozolimska(2.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Jerozolimska (3.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 800 netto/m2
  Jerozolimska
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 133 - 338 m2
  Cordia Polska

Opis Inwestycji

Przyjazna przestrzeńW otoczeniu zieleni, terenów rekreacyjnych i sportowych - 8 minut od Rynku powstają komfortowe mieszkania w 2 budynkach z podziemnymi garażamiZaplanowano budowę dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami i garażami podziemnymi. Zaprojektowano w nich łącznie 116 mieszkań – jedno, dwu, trzy oraz czteropokojowych i 2 lokale użytkowe, miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Powierzchnie lokali mieszkalnych wynoszą od 25 m2 do 130 m2Każdy z realizowanych budynków posiada pięć kondygnacji nadziemnych i jedną podziemną (garaż) oraz jedną klatkę schodową wyposażoną w windę przystosowaną dla osób niepełnosprawnych, obsługującą również garaż podziemny. Dojazd do planowanej inwestycji zapewni droga publiczna – ul. Rydlowka oraz zjazd z niej docelowo łączący ul. Rydlówka z al. M. Konopnickiej.Zagospodarowanie terenu inwestycji w części na garażami zaprojektowano jako taras zielony.

Inwestycja Rydlówka 19 znajduje się na Podgórzu, ul. Rydlówka 19 (3.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera P.P.U.H. Wakom Wacław Prorok.

Inwestycja Rydlówka 19 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rydlówka 19 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper P.P.U.H. Wakom Wacław Prorok przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rydlówka 19

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rydlówka 19 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Rydlówka 19 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kobierzyńska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rydlówka 19 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Mechanicznych Nr 2 im.Kazimierza Górskiego w odległości 380 m, Branżowa szkoła I stopnia nr 3 im.Erazma Józefa Jerzmanowskiego w Krakowie w odległości 380 m, IX Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Krakowie w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rydlówka 19 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Intermed w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rydlówka 19 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Sklep spożywczy "Delikatesy", w odległości 230 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rydlówka 19 w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.03.2016

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie