P.P.U.H. Wakom Wacław Prorok logo

P.P.U.H. Wakom Wacław Prorok

wadowicki, Ryczów, ul. Nadwiślańska 13.
O nas
Kontakt

Informacje o nas

P.P.U.H. „Wakom” specjalizuje się w wykonaniu szerokiego asortymentu prac budowlanych. Przedmiotem działalności firmy są zarówno usługi remontowo – budowlane takie jak: prace żelbetonowe, prace ciesielskie (wykonywanie dachów), elewacje i docieplenia budynków, wylewki jak i budowa od podstaw: domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, willi, hoteli.

W ciągu wieloletniej współpracy z krajowymi inwestorami wybudowaliśmy zarówno pojedyncze wille jak również całe osiedla domów wielorodzinnych, hotele oraz hale. Przez cały okres naszej solidnej pracy zdobyliśmy uznanie naszych klientów oraz zyskaliśmy opinię firmy wykazującej się dużym profesjonalizmem, rzetelnością, dokładnością i terminowością w wykonywaniu powierzonych nam zadań.

Dysponujemy własnym sprzętem do realizacji zleceń oraz zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowniczą wraz z odpowiednim nadzorem technicznym. Do prac żelbetonowych wykorzystujemy własne szalunki systemowe DOKA, co w znacznym stopniu usprawnia wykonywanie prac budowlanych.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

P.P.U.H. Wakom Wacław Prorok logo
P.P.U.H. Wakom Wacław Prorok
wadowicki, Ryczów, ul. Nadwiślańska 13.
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: