Vis A Vis Wola - etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ordona, oferowane bezpośrednio przez Polski Holding Nieruchomości S.A.

Warszawa, Wola, Odolany, ul. Ordona

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 27 ofert w najbliższej okolicy!

Vis A Vis Wola - etap II

6 zdjęć

Vis A Vis Wola - etap II
Vis A Vis Wola - etap II
Vis A Vis Wola - etap II
Vis A Vis Wola - etap II

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Opis Inwestycji

Vis A Vis Wola - etap II logo

Inwestycja Vis A Vis Wola - etap II znajduje się na Odolanach, ul. Ordona (3.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Polski Holding Nieruchomości S.A.

Inwestycja Vis A Vis Wola - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 253 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Vis A Vis Wola - etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Polski Holding Nieruchomości S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 253 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja stanowi istotny element w zagospodarowaniu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy – Woli. Idealnie wkomponuje się w nową zabudowę mieszkaniową tej okolicy. Rejon osiedla posiada bogatą infrastrukturę miejską - w niedalekiej odległości znajdują się placówki edukacyjne, parki, sklepy, centra handlowe oraz obiekty rekreacyjne. Niewątpliwym atutem jest położenie nieco na uboczu względem skupiska dość gęstej zabudowy sąsiedztwa, co gwarantuje ciszę i spokój. Jest to najlepsza lokalizacja do zamieszkania.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Vis A Vis Wola - etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Vis A Vis Wola - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Vis A Vis Wola - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Zachodnia 08.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Vis A Vis Wola - etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Vis A Vis Wola - etap II znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Bajeczka w odległości 180 m, KATOLICKI ZESPÓŁ EDUKACYJNY im.ks.P.SKargi w odległości 370 m, Publiczne Gimnazjum im.ks.P.Skargi w odległości 370 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Vis A Vis Wola - etap II w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 290 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 22.11.2018
Data aktualizacji: 13.01.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: