Vis A Vis Wola - etap I

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPolski Holding Nieruchomości S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 955 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Vis A Vis Wola - etap II
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Odolany, ul. Ordona (3.8 km od centrum Warszawy)
  Vis A Vis Wola - etap II
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 38 - 83 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  Polski Holding Nieruchomości S.A.
 • Osiedle na Bliskiej Woli(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Odolany, ul. Ordona/al. Prymasa Tysiąclecia (4 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 600 brutto/m2
  Osiedle na Bliskiej Woli
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 295
  Powierzchnia: 18 - 183 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 179 ofert
  . Biuro Sprzedaży VIVA INVEST Sp. z o.o.
 • Stacja Wola(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Odolany, ul. Ordona (3.9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 393/m2
  Stacja Wola
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 128
  Powierzchnia: 37 - 102 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 74 oferty
  Echo Investment S.A.

Opis Inwestycji

Kompleks mieszkalny w ramach inwestycji VIS À VIS WOLA przy ulicy Ordona dostarczy w I etapie 213 mieszkań o łącznej powierzchni PUM ok 13 tys. mkw., mieszczących się w dwóch budynkach wielorodzinnych z garażami podziemnymi oraz dziedzińcem rekreacyjnym. Inwestycja będzie wyróżniała się nowoczesną formą architektoniczną, różnorodną strukturą kondygnacyjną oraz wyeksponowaniem parteru usługowego. W kolejnych etapach inwestycji powstaną 253 mieszkania.Pierwszy etap projektu mieszkaniowego rozpoczyna proces powstawania nowego, jedynego w swoim rodzaju zespołu mieszkaniowego - VIS À VIS WOLA. Wyjątkowo korzystna lokalizacja pozwala na szybką komunikację zarówno z centrum miasta, jak i z innymi dzielnicami. Dobrze zagospodarowany teren i wygodny dostęp do bogatej infrastruktury miejskiej to niejedyne atuty tej atrakcyjnej inwestycji – to połączenie współczesności z niepowtarzalnym charakterem.

Inwestycja Vis A Vis Wola - etap I znajduje się na Odolanach, ul. Ordona 5A, 5B, 5C (3.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Polski Holding Nieruchomości S.A..

Inwestycja Vis A Vis Wola - etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 466 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 2 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Vis A Vis Wola - etap I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 66 do 83 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Polski Holding Nieruchomości S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 2 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 466 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Vis A Vis Wola - etap I

Inwestycja stanowi istotny element w zagospodarowaniu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy – Woli. Idealnie wkomponuje się w nową zabudowę mieszkaniową tej okolicy. Rejon osiedla posiada bogatą infrastrukturę miejską - w niedalekiej odległości znajdują się placówki edukacyjne, parki, sklepy, centra handlowe oraz obiekty rekreacyjne. Niewątpliwym atutem jest położenie nieco na uboczu względem skupiska dość gęstej zabudowy sąsiedztwa, co gwarantuje ciszę i spokój. Jest to najlepsza lokalizacja do zamieszkania.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Vis A Vis Wola - etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Vis A Vis Wola - etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Parafialna 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Vis A Vis Wola - etap I znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Bajeczka w odległości 180 m, KATOLICKI ZESPÓŁ EDUKACYJNY im.ks.P.SKargi w odległości 380 m, Publiczne Gimnazjum im.ks.P.Skargi w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Vis A Vis Wola - etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika Marusza - Akademia rzeźbienia twarzy w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Vis A Vis Wola - etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się U Doroty, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Vis A Vis Wola - etap I w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 280 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 17.11.2017

Data aktualizacji: 23.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie