Vis A Vis Wola - etap I

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Polski Holding Nieruchomości S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 590 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Vis A Vis Wola - etap II

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Odolany, ul. Ordona (3.8 km od centrum Warszawy)
  Vis A Vis Wola - etap II
  Pod wynajem
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 61
  Powierzchnia: 38 - 83 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Polski Holding Nieruchomości S.A.
 • Osiedle na Bliskiej Woli(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Odolany, ul. Ordona/al. Prymasa Tysiąclecia (4 km od centrum Warszawy)
  Osiedle na Bliskiej Woli
  Pod wynajem
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 231
  Powierzchnia: 24 - 183 m2
  Liczba pokoi: 1 - 6
  . Biuro Sprzedaży VIVA INVEST Sp. z o.o.
 • Forum Wola(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza 46 (4.9 km od centrum Warszawy)
  Forum Wola
  Pod wynajem
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 91
  Powierzchnia: 30 - 121 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Robyg S.A.

Opis Inwestycji

Kompleks mieszkalny w ramach inwestycji VIS À VIS WOLA przy ulicy Ordona dostarczy w I etapie 213 mieszkań o łącznej powierzchni PUM ok 13 tys. mkw., mieszczących się w dwóch budynkach wielorodzinnych z garażami podziemnymi oraz dziedzińcem rekreacyjnym. Inwestycja będzie wyróżniała się nowoczesną formą architektoniczną, różnorodną strukturą kondygnacyjną oraz wyeksponowaniem parteru usługowego. W kolejnych etapach inwestycji powstaną 253 mieszkania.Pierwszy etap projektu mieszkaniowego rozpoczyna proces powstawania nowego, jedynego w swoim rodzaju zespołu mieszkaniowego - VIS À VIS WOLA. Wyjątkowo korzystna lokalizacja pozwala na szybką komunikację zarówno z centrum miasta, jak i z innymi dzielnicami. Dobrze zagospodarowany teren i wygodny dostęp do bogatej infrastruktury miejskiej to niejedyne atuty tej atrakcyjnej inwestycji – to połączenie współczesności z niepowtarzalnym charakterem.

Inwestycja Vis A Vis Wola - etap I znajduje się na Odolanach, ul. Ordona 5A, 5B, 5C (3.9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Polski Holding Nieruchomości S.A..

Inwestycja Vis A Vis Wola - etap I jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 466 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 2 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Vis A Vis Wola - etap I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 66 do 83 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Polski Holding Nieruchomości S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 2 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 466 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Vis A Vis Wola - etap I

Inwestycja stanowi istotny element w zagospodarowaniu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy – Woli. Idealnie wkomponuje się w nową zabudowę mieszkaniową tej okolicy. Rejon osiedla posiada bogatą infrastrukturę miejską - w niedalekiej odległości znajdują się placówki edukacyjne, parki, sklepy, centra handlowe oraz obiekty rekreacyjne. Niewątpliwym atutem jest położenie nieco na uboczu względem skupiska dość gęstej zabudowy sąsiedztwa, co gwarantuje ciszę i spokój. Jest to najlepsza lokalizacja do zamieszkania.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 200 metrów od inwestycji Vis A Vis Wola - etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PRĄDZYŃSKIEGO 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Vis A Vis Wola - etap I znajduje się 68 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 132 w odległości 450m, Wyższa Szkoła Turystyki I Języków Obcych W Warszawie w odległości 500m, "Zaczarowane Motylki" - Żłobek i Przedszkole w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Diagnostyka Sp. z o.o., w odległości 500 m znajduje się Pracownia USG Warszawa Wola, w odległości 500 m znajduje się Fizjoterapeuta Krzysztof Marciniak.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 400 m znajduje się Parafia św Stanisława Biskupa i Męczennika, w odległości 700 m znajduje się Muzeum Gazownictwa, w odległości 700 m znajduje się Cerkiew Św. Jana Klimaka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się Palestra. Klub sportowy Muay Thai, Boks, Kickboxing, K-1, w odległości 550 m znajduje się Skwer im. płk. Pacak-Kuźmirskiego, w odległości 850 m znajduje się Skwer im. A. Pawełka.

Data publikacji: 17.11.2017

Data aktualizacji: 23.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie