Kamienica Wiejska 11

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wiejska, oferowane bezpośrednio przez Polkowski Nieruchomości

Marki, ul. Wiejska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Kamienica Wiejska 11

13 zdjęć

Kamienica Wiejska 11
Kamienica Wiejska 11
Kamienica Wiejska 11
Kamienica Wiejska 11

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Kamienica Wiejska to nowoczesne, rodzinne osiedle, zlokalizowane w Markach, przy ul. Wiejskiej (okolice Centrum Handlowego M1 Marki). Inwestycja składa się z 59 lokali mieszkalnych usytuowanych w dwóch budynkach, posiada 4 piętra i 4 windy. Na I kondygnacji znajduję się garaż, w którym jest 61 miejsc postojowych (dodatkowo płatne: 23 000 zł. za miejsce postojowe). W bliskiej okolicy znajdują się sklepy wielobranżowe, komunikacja miejska, szkoła, przedszkole, apteka.

Inwestycja Kamienica Wiejska 11 znajduje się w Markach, ul. Wiejska (0.8 km od Warszawy), sprzedaż prowadzi Polkowski Nieruchomości.

Inwestycja Kamienica Wiejska 11 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 59 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Wiejska 11 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (61 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 59 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (61 miejsc): w garażu na I kondygnacji.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamienica Wiejska 11?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Wiejska 11 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Kamienica Wiejska 11 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiejska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamienica Wiejska 11 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Wiejska 11 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Pinokio w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Wiejska 11 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Nova, w odległości 280 m znajduje się Makro Cash & Carry, w odległości 360 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 27.04.2018
Data aktualizacji: 16.01.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: