Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Nove

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Średnia, oferowane bezpośrednio przez

Perfekt Developer Sp. z o.o.

Chorzów, ul. Średnia

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 557 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty NoveApartamenty Nove

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

To nowa inwestycja na mapie Chorzowa powstająca w sąsiedztwie centrum miasta, Parku Śląskiego oraz Drogowej Trasy Średnicowej. Okolica ta jest idealnym miejscem dla tych, którzy pragną spokoju, jednocześnie nie chcą rezygnować

z miejskich atrakcji.

- Stylowo i nowocześnie

- Kameralny budynek mieszkaniowy wielorodzinny, 3- piętrowy, wyposażony w windę oraz niezbędną infrastrukturą techniczną,

- Garaże indywidualne.

- W budynku znajduje się 12 apartamentów z przestronnymi tarasami.

- Stonowana kolorystyka elewacji harmonizuje z nowoczesną i elegancką formą budynku.

- Nowe spojrzenie na kwestie technologii współczesnego mieszkania.

Inwestycja Apartamenty Nove znajduje się w Chorzowie, ul. Średnia (2 km od centrum Chorzowa), została zrealizowana przez Perfekt Developer Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Nove została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nove nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Perfekt Developer Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Dynamicznie rozwijająca się dzielnica Chorzowa. Wysoko rozwinięta infrastruktura miejska o rozbudowanej ofercie edukacyjnej, usługowej i handlowej. Sąsiedztwo terenów zielonych Parku Śląskiego pozwala na aktywny wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku dla rodzin z dziećmi i osób szukających odpoczynku po całym dniu pracy.

Chorzów to miasto leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Nove?

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Nove mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 984 metrów od inwestycji Apartamenty Nove znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chorzów Batory.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Nove znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Nove znajduje się 48 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Chorzowie w odległości 92 m, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 im. Wojciecha Korfantego w odległości 106 m, szkoła w odległości 131 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Nove jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medica Dental w odległości 232 m, Centrum Medyczne Tysiąclecie w odległości 489 m, Centrum Medyczne Tysiąclecie w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Nove składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 343 m znajduje się Biedronka, w odległości 483 m znajduje się fotelik.info - foteliki samochodowe dla dzieci Katowice, w odległości 512 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Nove w odległości 147 m znajduje się boisko / kort, w odległości 181 m znajduje się boisko / kort, w odległości 183 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 19.10.2022
Data aktualizacji: 21.05.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023