Helińskiego Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Peira

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bema 16/18(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Bałuty, Radogoszcz, ul. Bema 16/18 (6.2 km od centrum Łodzi)
  Bema 16/18
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 156 m2
  Liczba pokoi: 4
  Abart Development
 • Atrium Radogoszcz(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Bałuty, Radogoszcz, ul. Świtezianki (7.2 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 399/m2
  Atrium Radogoszcz
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 41 - 80 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Tree Development Group Sp. z o.o.
 • Apartamenty Mackiewicza(2.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Bałuty, Bałuty-Centrum, ul. Antoniego Mackiewicza 5 (4.1 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 4 700/m2
  Apartamenty Mackiewicza
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 74 - 77 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  STARHEDGE S.A.

Opis Inwestycji

Helińskiego Park

Zamieszkaj na jednym z najprzyjemniejszych osiedli w Łodzi – Radogoszczu, odpocznij w zielonej, przyjaznej przestrzeni, blisko Parku Julianowskiego i Arturówka.Dlaczego właśnie nasza inwestycja?- Bo to Radogoszcz Wschód – dobrze być blisko lasu i blisko miasta. Bo na aktywnych czekają tu i w najbliższej okolicy festiwale piknikowe, park linowy i liczne ścieżki rowerowe, na lubiących spokój i leśny mikroklimat rezerwaty przyrody, stawy na Bzurze i Łagiewniczance, a na dzieci poligony dydaktyczne w Łagiewnikach, place zabaw i rekreacyjno - sportowe w Parku Julianowskim.- Bo to odsunięty od ulicy 4 piętrowy, ogrodzony blok – lubimy kameralne osiedla i klasyczne bryły, które się nie starzeją. Bo przyjemnie być częścią ładu architektonicznego okolicy i myśleć o wygodzie mieszkańców.- Bo każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - 55 mieszkań 1,2,3 i 4 pokojowych o pow. od 35,17 m2 do 87,48 m2, w 2 klatkach schodowych z windami już od poziomu garaży.- Bo mamy dla Państwa mieszkania z oddzielnymi kuchniami – dbamy o bezpieczeństwo waszych dzieci i wiemy, że w kuchni nigdy nie ma ZBYT DUŻO miejsca do przechowywania.- Bo mamy też mieszkania z otwartą kuchnią – wiemy, że lubicie gotować i jednocześnie być ze swoimi gośćmi.- Bo nasze mieszkania są wysokie 2,78 m z wysokimi oknami - co daje oddech i poczucie przestrzeni.- Bo mieszkania na parterze mają ogródki do wyłącznego używania.- Bo mamy 66 miejsc parkingowych i 61 komórek.- Bo to tylko 1 budynek.

Inwestycja Helińskiego Park znajduje się na Radogoszczu, ul. Helińskiego 10 (6.6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Peira.

Inwestycja Helińskiego Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Helińskiego Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 65 do 86 metrów kwadratowych w cenie od 5 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Peira przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (61 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 61 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 278 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
- Ściany z bloczków silikatowych grubości 24 cm, ocieplenie styropianem 20 cm, tynk cienkowarstwowy, malowany farbą elewacyjną lub barwiony w masie. Ściany fundamentowe izolowane termicznie i przeciwwilgociowo - Izolacja termiczna między częścią garażową i mieszkalną wełną mineralną
Dach
- Stropodach – płyta żelbetowa, izolacja styropianem, papa termozgrzewalna
Stolarka okienna
- PCV dwukomorowe, w kolorze grafitowym
Drzwi zewnętrzne
- Porta Granit 90cmx200cm
Balkony
- płyta żelbetowa na konsolach isokorb, płytki na buzonach, balustrady metalowe, malowane proszkowo. Balkony sąsiadujące oddzielone panelami.
Posadzka
- wylewki cementowe
Ściany
- Tynki gipsowe w pomieszczeniach, w łazience zatarte na ostro ściany, maszynowe - Ścianki wewnętrzne 8cm i 12cm z bloczków silikatowych
Instalacje
- centralnego ogrzewania miejskiego - elektryczna - wodno- kanalizacyjna - TV kablowej, internetu - domofonowa
Ogrzewanie
- z sieci miejskiej - grzejniki naścienne, stalowe z termostatami, drabinkowe z termostatami w łazienkach. Opomiarowane indywidualnie
Wentylacja
- mechaniczna, wywiewna zgodnie z normami
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (61).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (61 miejsc): cena 28 000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne: cena 16 000 zł.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Helińskiego Park

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

W odległości 250 metrów od inwestycji Helińskiego Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Sikorskiego - Studzińskiego (1055).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Helińskiego Park znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Lingwistyczne Stowarzyszenia Edukacji Dziecka "Dobry Start " w odległości 400m, Przedszkole Miejskie Nr 97 w Łodzi w odległości 450m, Żłobek nr 5 Miejskiego Zespołu Żłobków w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się Gradent. NZOZ, w odległości 400 m znajduje się Profimed. NZOZ, w odległości 450 m znajduje się Okulista-Partner.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Zwierciadło. Teatr, w odległości 300 m znajduje się par. Najświętszego Sakramentu, w odległości 600 m znajduje się par. NMP Królowej Polski.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się Rugby. Klub sportowy.

Data publikacji: 26.06.2017

Data aktualizacji: 02.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie