Etiuda

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Chopina, oferowane bezpośrednio przez P.B. Calbud Sp. z o.o.

Szczecin, Zachód, Arkońskie-Niemierzyn, ul. Chopina

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Etiuda

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Duńska

  Apartamenty Duńska

  Assethome – Przedstawiciel Dewelopera

  Mieszkanie Warszewo, Północ, Szczecin
  ul. Duńska
  3.7 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 44-90 m2
  • Mieszkań: 11
  • Pokoje: 2-3
 • Wojska Polskiego 187
  od: 8 100 zł/m2

  Wojska Polskiego 187

  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

  Mieszkanie Arkońskie-Niemierzyn, Zachód, Szczecin
  Al. Wojska Polskiego 187
  2.9 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 59-91 m2
  • Mieszkań: 5
  • Pokoje: 3-4
 • Aloha Residence

  Aloha Residence

  Assethome – Przedstawiciel Dewelopera

  Mieszkanie Śródmieście-Północ, Śródmieście, Szczecin
  ul. Jerzego Janosika
  1.4 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 25-117 m2
  • Mieszkań: 37
  • Pokoje: 1-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Osiedle Etiuda to funkcjonalne mieszkania w nowocześnie zaprojektowanych budynkach. Głównym założeniem projektu było bowiem stworzenie wygodnej przestrzeni spełniającej oczekiwania przyszłych mieszkańców. Tak powstały wyjątkowe wnętrza, w których układ pomieszczeń zapewnia komfortowe warunki do mieszkania. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana - proponujemy zarówno mieszkania typu "studio" o powierzchni 31 m2, mieszkania 2-pokojowe o powierzchni zaczynającej się już od 34 m2, a także bardziej przestronne mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 60 m2 i 4-pokojowe o powierzchni 75 m2. Do większości lokali będą przynależeć miejsca postojowe zlokalizowane w garażach podziemnych, które pomieszczą łącznie 80 aut.

Do lokali zlokalizowanych na parterze będą przynależeć przydomowe ogródki, a do mieszkań na wyższych kondygnacjach - balkony lub tarasy. Szczególną uwagę warto zwrócić na bardzo funkcjonalne mieszkania z antresolami, które będą położone na 3 piętrze. Ich układ funkcjonalny umożliwia oddzielenie strefy dziennej od nocnej. Niewątpliwą zaletą tych mieszkań są również indywidualne tarasy dostępne z poziomu antresoli, będące idealnym miejscem na poranną kawę czy relaks przy ulubionej lekturze. Nowoczesne, cichobieżne windy znajdujące się w każdej klatce schodowej, będą obsługiwać wszystkie kondygnacje budynku - z garażem podziemnym włącznie. Na terenie inwestycji powstanie plac zabaw dla najmłodszych oraz liczne nasadzenia drzew i krzewów. Przy ulicy dojazdowej znajdą się również dodatkowe, ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Inwestycja Etiuda znajduje się na Arkońskim-Niemierzynie, ul. Chopina (2.7 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez P.B. Calbud Sp. z o.o.

Inwestycja Etiuda została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 114 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Etiuda nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców P.B. Calbud Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (80 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 114 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (80 miejsc).
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Etiuda powstaje na terenie położonym przy ul. Fryderyka Chopina w Szczecinie, w północno-zachodniej dzielnicy Niebuszewo. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana - dotarcie do centrum miasta za pośrednictwem komunikacji miejskiej powinno zająć ok. 13 minut, a samochodem - ok. 10 minut. W odległości ok. 200 m od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy linii nr 57, 78, linii pośpiesznej B oraz linii nocnej 532. Atutem tej lokalizacji jest również bliskość terenów zielonych w postaci Lasu Arkońskiego, Parku im. Fryderyka Chopina, czy Ogrodu Dendrologicznego im. Stefana Kownasa, co z pewnością ucieszy miłośników spacerów, jazdy na rowerze, czy osoby lubiące spędzać czas wolny na świeżym powietrzu. Dodatkową zaletą lokalizacji Osiedla Etiuda jest dobrze rozwinięta infrastruktura dzielnicy w postaci licznych placówek oświatowych wszystkich szczebli - dostępna jest Szkoła Podstawowa nr 68, Gimnazjum nr 34, Wyższa Szkoła Humanistyczna oraz Wydział Biotechnologii i Hodowli Zwierząt ZUT. W okolicy swoje siedziby mają również Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny oraz placówki służby zdrowia - przychodnie, prywatne gabinety lekarskie oraz Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony przy ul. Arkońskiej. Mieszkańcy osiedla docenią z pewnością bliskość punktów handlowo-usługowych tj. sklepy Intermarche i Lidl, drogeria Rossmann, czy kompleks sklepów sieci Czerwona Torebka.

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Etiuda?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Etiuda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Etiuda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chopina.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Etiuda znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Etiuda znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Nr 50 w odległości 150 m, Punkt Przedszkolny Przedszkolandia w odległości 300 m, Jestem i Ja NIepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna z Ośrodkiem Orientacji Zawodowej Akademos + w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Etiuda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Etiuda w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 07.04.2016
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: