Crocus Hill

10 zdjęć

Crocus Hill
Crocus Hill
Crocus Hill
Crocus Hill

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Crocus Hill dostępnych jest 97 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (97)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, loggia.

Komórki lokatorskie:

posiada (52): od 2 do 8 mkw. od 20.000,00 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (82 miejsca) : od 75.000,00 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 97 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 46 do 82 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

  • koszt metra kwadratowego wynosi od 11 200 do 16 750 zł.

Opis płatności:

1 rata 10%, końcowa rata 90%.

Warunki rezerwacji:

na 7 dni bez zobowiązań.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Crocus Hill logo

Crocus Hill to nowoczesne osiedle zlokalizowane przy ulicy Jerzego Janosika w Szczecinie. Osiedle zostało zaplanowane jako przyjazny i bezpieczny kompleks 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie będzie znajdować się 350 mieszkań. Mieszkania mieszczące się na parterze mają ogródki o powierzchni dochodzącej nawet do 120 mkw., a wszystkie mieszkania na wyższych kondygnacjach mają przeszklone loggie. Pod budynkami zaprojektowano komórki lokatorskie oraz podziemne hale garażowe, gdzie mieszkańcy mogą bezpiecznie parkować swoje samochody.

Prosta, szlachetna architektura osiedla Crocus Hill wpisuje się w dynamicznie zmieniające się ostatnio otoczenie Jasnych Błoni. To zawsze była spokojna, klimatyczna okolica, w której perły przedwojennej architektury łączyły się z pełnymi rozmachu realizacjami z czasów powojennych, jak dawny Wojewódzki Dom Sportu. Sam park Jasne Błonia powstał w 1927 roku jako część szczecińskiej Złotej Osi, która pozwala przejść parkami i terenami zielonymi od Placu Lotników aż do Lasu Arkońskiego. Dziś do tych śmiałych, historycznych założeń dołączają nowe budynki mieszkalne jak Crocus Hill, projektowane z uwzględnieniem unikalnego charakteru otoczenia.

Wybierz wyjątkowe miejsce, które zapewni Tobie i Twojej rodzinie idealne warunki do życia codziennego – zamieszkaj na osiedlu Crocus Hill przy Jasnych Błoniach. Cicha i bezpieczna okolica oraz pełna infrastruktura edukacyjno-rozrywkowo-sportowa stwarza ogromne możliwości rozwojowe dla całej Twojej rodziny. Duża ilość drzew, krzewów oraz kwiatów otaczająca budynki, tworzy zieloną oazę zachęcającą do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Bliskość Jasnych Błoni, Parku Kasprowicza wraz z jeziorem Rusałka zachęcają do aktywnego spędzania czasu wolnego na rowerze, rolkach, podczas biegania lub w trakcie zwykłego spaceru. Wszystko to pozwala zapomnieć, że mieszka się w dużym mieście.

Inwestycja Crocus Hill znajduje się w Śródmieściu-Północ, ul. Janosika Jerzego 2 (1.4 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Master House Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Crocus Hill została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Crocus Hill w sprzedaży jest 97 nowych mieszkań o powierzchni od 46 do 82 metrów kwadratowych , w cenie od 11 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Master House Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (82 miejsca)

W inwestycji znajdują się 52 komórki lokatorskie od 2 do 8 mkw. od 20.000,00 zł.

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Komunikacja

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Crocus Hill?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Crocus Hill mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Crocus Hill znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kołłątaja.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Crocus Hill znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Crocus Hill znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ośrodek Kształcenia Zawodowego Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Szczecinie w odległości 100 m, Branżowa Szkoła I stopnia Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Szczecinie w odległości 100 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w odległości 190 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Crocus Hill w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Orlik, w odległości 290 m znajduje się Szczeciński Dom Sportu.

Data publikacji: 19.07.2022
Data aktualizacji: 19.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Śródmieściu-Północ

Oferty w Śródmieściu-Północ

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: