Kolonia Sielce

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOMIG Sielecka Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kolonia Sielce dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B/2/4/1
3
78,28 m²
2
B/3/1/1
3
79,81 m²
3

Opis Inwestycji

Inwestycja Kolonia Sielce powstaje przy ul. Sieleckiej 39A i będzie graniczyć bezpośrednio z zielonym Skwerem Chorwackim. Kolonia Sielce to nowa jakość zabudowy w zielonym sercu Sielc, która stworzy kameralną pierzeję i ożywi okolicę – na parterze przewidziane są atrakcyjne lokale usługowe.Inwestycja składa się z dwóch części – Kolonia Sielce Home i Kolonia Sielce Office, które dzięki przemyślanej architekturze zostały oddzielone funkcjonalnie i technicznie w taki sposób, aby zapewnić jak najlepsze warunki mieszkańcom oraz pracownikom biur.Ideą Inwestora było stworzenie eleganckiej, współczesnej zabudowy współgrającej z korzeniami architektonicznymi rejonu Sielc – klasyczną, niską zabudową mieszkaniową z lat 50.Kolonia Sielce Home znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Skweru Chorwackiego. W pobliżu znajdują się liczne parki – Łazienki Królewskie, Morskie Oko, Park Sielecki.Odległość od ścisłego centrum wynosi ok. 5 km. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana – łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej.Wyważona architektura budynku współgra z otoczeniem i stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią nowoczesność i szanują tradycje.Założeniem projektu było zapewnienie mieszkańcom wysokiego standardu. Mając to na względzie inwestycja charakteryzuje się dbałością o detal i estetyką wykończenia oraz wysoką jakością użytych materiałów.• Elegancka i nowoczesna architektura• Elewacja z betonu szczotkowanego z elementami płytek ręcznie formowanych• Reprezentacyjne lobby z recepcją• Ponadstandardowa wysokość mieszkań (2,9m-3m)• Wysokie okna• Doprowadzenie instalacji klimatyzacyjnej umożliwiającej indywidualne podłączenie w każdym apartamencie• Wysoki, 6-metrowy parter• Rowerownia/wózkarnia• Komórki lokatorskie• Inteligentny system videofonowy• Dwupoziomowy garaż podziemny• Wygodne miejsca parkingowe; przewidziane stanowisko do ładowania samochodów o napędzie elektrycznym.

Inwestycja Kolonia Sielce znajduje się na Sielcach, ul. Sielecka 39a (3.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera OMIG Sielecka Sp. z o.o..

Inwestycja Kolonia Sielce została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań w tym 3 lokale typu penthouse, 37 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kolonia Sielce pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 78 do 80 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 78 do 80 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper OMIG Sielecka Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 290 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania w tym 2 lokale typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 78 do 80 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kolonia Sielce

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kolonia Sielce mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Kolonia Sielce znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stępińska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kolonia Sielce znajduje się się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 260 w odległości 100 m, XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 100 m, Przedszkole Integracyjne Nr 117 Przyjazna Kraina w odległości 110 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kolonia Sielce jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Czerniakowski w odległości 140 m, Lekarz w odległości 150 m, Przychodnia Lekarska w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kolonia Sielce składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 190 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 230 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kolonia Sielce w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.07.2018

Data aktualizacji: 28.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie