Kolonia Sielce

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez OMIG Sielecka Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kolonia Sielce dostępnych jest 13 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B/2/3/1
2
50,44 m²
2
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
B/3/2/1
2
50,51 m²
3
B/3/3/1
2
50,44 m²
3
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
B/4/2/1
2
50,51 m²
4
B/4/3/1
2
50,44 m²
4
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
B/1/4/1
3
78,28 m²
1
B/2/1/1
3
79,75 m²
2
B/2/4/1
3
78,28 m²
2
B/3/1/1
3
79,81 m²
3
B/3/4/1
3
78,28 m²
3
B/4/4/1
3
78,28 m²
4
A/1/5/1
4
89,5 m²
1
A/2/5/1
4
89,77 m²
2

Opis Inwestycji

Inwestycja Kolonia Sielce powstaje przy ul. Sieleckiej 39A i będzie graniczyć bezpośrednio z zielonym Skwerem Chorwackim. Kolonia Sielce to nowa jakość zabudowy w zielonym sercu Sielc, która stworzy kameralną pierzeję i ożywi okolicę – na parterze przewidziane są atrakcyjne lokale usługowe.Inwestycja składa się z dwóch części – Kolonia Sielce Home i Kolonia Sielce Office, które dzięki przemyślanej architekturze zostały oddzielone funkcjonalnie i technicznie w taki sposób, aby zapewnić jak najlepsze warunki mieszkańcom oraz pracownikom biur.Ideą Inwestora było stworzenie eleganckiej, współczesnej zabudowy współgrającej z korzeniami architektonicznymi rejonu Sielc – klasyczną, niską zabudową mieszkaniową z lat 50.Kolonia Sielce Home znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Skweru Chorwackiego. W pobliżu znajdują się liczne parki – Łazienki Królewskie, Morskie Oko, Park Sielecki.Odległość od ścisłego centrum wynosi ok. 5 km. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana – łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej.Wyważona architektura budynku współgra z otoczeniem i stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią nowoczesność i szanują tradycje.Założeniem projektu było zapewnienie mieszkańcom wysokiego standardu. Mając to na względzie inwestycja charakteryzuje się dbałością o detal i estetyką wykończenia oraz wysoką jakością użytych materiałów.• Elegancka i nowoczesna architektura• Elewacja z betonu szczotkowanego z elementami płytek ręcznie formowanych• Reprezentacyjne lobby z recepcją• Ponadstandardowa wysokość mieszkań (2,9m-3m)• Wysokie okna• Doprowadzenie instalacji klimatyzacyjnej umożliwiającej indywidualne podłączenie w każdym apartamencie• Wysoki, 6-metrowy parter• Rowerownia/wózkarnia• Komórki lokatorskie• Inteligentny system videofonowy• Dwupoziomowy garaż podziemny• Wygodne miejsca parkingowe; przewidziane stanowisko do ładowania samochodów o napędzie elektrycznym.

Inwestycja Kolonia Sielce znajduje się na Sielcach, ul. Sielecka 39a (3.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera OMIG Sielecka Sp. z o.o..

Inwestycja Kolonia Sielce jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań w tym 3 lokale typu penthouse, 37 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kolonia Sielce pozostało na sprzedaż 13 mieszkań o powierzchniach od 50 do 90 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 50 do 51 m2 (5 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 78 do 80 m2 (6 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 90 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper OMIG Sielecka Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 290 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 13 mieszkań w tym 13 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 50 do 90 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kolonia Sielce

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 200 metrów od inwestycji Kolonia Sielce znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny STĘPIŃSKA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kolonia Sielce znajduje się 77 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Integracyjne nr 117 "Przyjazna Kraina" w odległości 100m, Studio Flamenco w odległości 100m, Liceum Ogólnokształcące nr XXXIV im. Cervantesa w odległości 100m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Walendzik Emilian, w odległości 50 m znajduje się Przychodnia Rehabilitacyjna MEDIKAR, w odległości 100 m znajduje się Szpital Czerniakowski.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Wydział Zbiorów Historii Społecznej Biblioteki Sejmowej, w odległości 250 m znajduje się Iab Ignacy Andrzej Bieniek, w odległości 250 m znajduje się Biblioteka Publiczna Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy. Wypożyczalnia dla dzieci i młodzieży nr 18.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 50 m znajduje się Skwer Chorwacki, w odległości 150 m znajduje się Taekwon-Mokotów. Ognisko Tkkf , w odległości 150 m znajduje się Włoski i Styl Anna Zalewska.

Data publikacji: 27.07.2018

Data aktualizacji: 18.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie