Vista Mokotów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Woronicza, oferowane bezpośrednio przez

Okam Capital Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Woronicza 33

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 585 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Vista MokotówVista Mokotów

9 zdjęć

Vista Mokotów
Vista Mokotów
Vista Mokotów
Vista Mokotów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 275 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (292 miejsca)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Vista Mokotów logo

Apartamenty Vista Mokotów powstają w zacisznej, zielonej części zachodniego Mokotowa, przy ulicy Woronicza, w okolicy ulicy Etiudy Rewolucyjnej.

Znakomita lokalizacja Vista Mokotów pozwala cieszyć się bliskością zarówno infrastruktury miejskiej, jak i rozległych terenów zielonych. Dogodna komunikacja miejska umożliwia dotarcie do centrum w kilkanaście minut.

Inwestycja wyróżnia się najwyższą jakością projektu i wykonania oraz niestandardowymi udogodnieniami dla Mieszkańców. Nowoczesna i elegancka architektura doskonale wpisuje się w charakter okolicy.

Funkcjonalne rozkłady mieszkań pozwolą na ich dowolną aranżację, a panoramiczne okna sprawiają, że mieszkania będą jasne i bardzo dobrze doświetlone. Na ostatnim piętrze będą znajdywały się apartamenty z tarasami do 60m2, z których będzie rozpościerał się bezcenny widok na panoramę Warszawy.

Do dyspozycji Mieszkańców w Vista Mokotów będzie znajdował się Klub Malucha oraz prywatna, bezpłatna wypożyczalnia rowerów. Na parterze inwestycji, wzdłuż ulicy Woronicza, znajdować się będą lokale usługowe.

Inwestycja Vista Mokotów znajduje się na Służewcu, ul. Woronicza 33 (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Okam Capital Sp. z o.o.

Inwestycja Vista Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 275 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Vista Mokotów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Okam Capital Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (292 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Vista Mokotów?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Vista Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1910 metrów od inwestycji Vista Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wierzbno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Vista Mokotów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Vista Mokotów znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Świat Dziecka w odległości 17 m, Przedszkole nr 138 w odległości 318 m, Tequesta w odległości 371 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Vista Mokotów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Instytut Reumatologii i Kardiologii w odległości 326 m, Stomatologia w odległości 342 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 404 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Vista Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 45 m znajduje się Żabka, w odległości 78 m znajduje się Żabka, w odległości 136 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Vista Mokotów w odległości 208 m znajduje się boisko / kort, w odległości 372 m znajduje się boisko / kort, w odległości 389 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: