Vista Mokotów

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Okam Capital Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 940 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

MOKO Concept Apartments (49 m dalej)

Inwestycja MOKO Concept Apartments znajduje się na Służewcu, ul. Jana Pawła Woronicza 33a (4,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Metropolis Investments. Inwestycja MOKO Concept Apartments jest w trakcie przygotowań z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 101 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 36 do 129 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Jana Pawła Woronicza 33a (4,8 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

MOKO Concept Apartments
 • Termin oddania: 1 kw. 2021
 • Liczba mieszkań: 56
 • Powierzchnia: 36 - 129 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
Metropolis Investments
Mieszkania spełniające kryteria

Woronicza (57 m dalej)

Inwestycja Woronicza znajduje się na Służewcu, ul. Suwak 14 (4,9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.. Inwestycja Woronicza jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 97 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 41 do 104 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Suwak 14 (4,9 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Woronicza
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 19
 • Powierzchnia: 41 - 104 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Na Mokotowie (308 m dalej)

Inwestycja Na Mokotowie znajduje się na Wyględowie, ul. Wyjazd (4,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dantex. Inwestycja Na Mokotowie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 149 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 33 do 83 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Warszawa, Mokotów, Wyględów, ul. Wyjazd (4,6 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Na Mokotowie
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 87
 • Powierzchnia: 33 - 83 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Dantex
Mieszkania spełniające kryteria
Vista Mokotów

Apartamenty Vista Mokotów powstają w zacisznej, zielonej części zachodniego Mokotowa, przy ulicy Woronicza, w okolicy ulicy Etiudy Rewolucyjnej.

Znakomita lokalizacja Vista Mokotów pozwala cieszyć się bliskością zarówno infrastruktury miejskiej, jak i rozległych terenów zielonych. Dogodna komunikacja miejska umożliwia dotarcie do centrum w kilkanaście minut.
Inwestycja wyróżnia się najwyższą jakością projektu i wykonania oraz niestandardowymi udogodnieniami dla Mieszkańców. Nowoczesna i elegancka architektura doskonale wpisuje się w charakter okolicy.

Funkcjonalne rozkłady mieszkań pozwolą na ich dowolną aranżację, a panoramiczne okna sprawiają, że mieszkania będą jasne i bardzo dobrze doświetlone. Na ostatnim piętrze będą znajdywały się apartamenty z tarasami do 60m2, z których będzie rozpościerał się bezcenny widok na panoramę Warszawy.

Do dyspozycji Mieszkańców w Vista Mokotów będzie znajdował się Klub Malucha oraz prywatna, bezpłatna wypożyczalnia rowerów. Na parterze inwestycji, wzdłuż ulicy Woronicza, znajdować się będą lokale usługowe.

Inwestycja Vista Mokotów znajduje się na Służewcu, ul. Woronicza 33 (4,8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Okam Capital Sp. z o.o..

Inwestycja Vista Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 275 nowych mieszkań . Budynek posiada 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Vista Mokotów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 71 do 72 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Okam Capital Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (292 miejsca),
 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

None

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 275 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (292 miejsca),
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Vista Mokotów

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza. W odległości 300 metrów od inwestycji Vista Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: MAKLAKIEWICZA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Vista Mokotów znajduje się 47 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Lejdis Studio Open Space Warszawa w odległości 250 m, TEQUESTA - INTERNATIONAL PRESCHOOL AND DAYCARE w odległości 400 m, Przedszkole nr 344 w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m Jorgow Monika. Gabinet psychoterapii, w odległości 300 m Poradnictwo Dietetyczne DIET24, w odległości 300 m Styl-Optyk s.c. Salon optyczny.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Minuta 8 w odległości 150 m, Euronet Polska Sp. z o. o. w odległości 200 m, KwiatyTESS.pl - Kwiaciarnia Mokotów w odległości 250 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Fight Club S4 w odległości 300 m, PTStudio w odległości 350 m, CrossFit Warsaw rLOVEution w odległości 900 m.

Data publikacji: 28 sierpnia 2015 12:59

Data aktualizacji: 21 lutego 2019 15:31

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Okam Capital Sp. z o.o.

Vista na Mokotowie z prawomocnym pozwoleniem na użytkowanie

Vista na Mokotowie z prawomocnym pozwoleniem na użytkowanie

Nowy rekord Okam: 2017 najlepszym rokiem w historii firmy

Nowy rekord Okam: 2017 najlepszym rokiem w historii firmy

Okam nie zwalnia tempa

Okam nie zwalnia tempa