Vista Mokotów

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Okam Capital Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 833 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • MOKO Concept Apartments

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Jana Pawła Woronicza 33a (4.8 km od centrum Warszawy)
  MOKO Concept Apartments
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 50
  Powierzchnia: 37 - 265 m2
  Liczba pokoi: 1 - 7
  Metropolis Investments
 • Woronicza(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Suwak 14 (4.9 km od centrum Warszawy)
  Woronicza
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 40
  Powierzchnia: 51 - 104 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Na Mokotowie(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wyględów, ul. Wyjazd (4.6 km od centrum Warszawy)
  Na Mokotowie
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 43
  Powierzchnia: 35 - 82 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dantex

Opis Inwestycji

Vista Mokotów

Apartamenty Vista Mokotów powstają w zacisznej, zielonej części zachodniego Mokotowa, przy ulicy Woronicza, w okolicy ulicy Etiudy Rewolucyjnej.Znakomita lokalizacja Vista Mokotów pozwala cieszyć się bliskością zarówno infrastruktury miejskiej, jak i rozległych terenów zielonych. Dogodna komunikacja miejska umożliwia dotarcie do centrum w kilkanaście minut.Inwestycja wyróżnia się najwyższą jakością projektu i wykonania oraz niestandardowymi udogodnieniami dla Mieszkańców. Nowoczesna i elegancka architektura doskonale wpisuje się w charakter okolicy.Funkcjonalne rozkłady mieszkań pozwolą na ich dowolną aranżację, a panoramiczne okna sprawiają, że mieszkania będą jasne i bardzo dobrze doświetlone. Na ostatnim piętrze będą znajdywały się apartamenty z tarasami do 60m2, z których będzie rozpościerał się bezcenny widok na panoramę Warszawy.Do dyspozycji Mieszkańców w Vista Mokotów będzie znajdował się Klub Malucha oraz prywatna, bezpłatna wypożyczalnia rowerów. Na parterze inwestycji, wzdłuż ulicy Woronicza, znajdować się będą lokale usługowe.

Inwestycja Vista Mokotów znajduje się na Służewcu, ul. Woronicza 33 (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Okam Capital Sp. z o.o..

Inwestycja Vista Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 275 nowych mieszkań. Budynek posiada 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Vista Mokotów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 71 do 72 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Okam Capital Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (292 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 275 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (292 miejsca).
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Vista Mokotów - moda na Służewiec

Mokotowski Służewiec to jedno z największych zagłębi biznesowych Warszawy. Większości mieszkańców kojarzy się głównie z niesławnym “Mordorem” i wyścigami konnymi, które pozwalają poczuć nostalgiczny klimat przedwojennego miasta. Jeszcze niedawno nikt nie pokusiłby się o stwierdzenie, że jest to dobra lokalizacja do zakupu lub wynajęcia mieszkania. Służewiec miał opinię miejsca, które codziennie produkuje koszmarne korki i pustoszeje po godzinie 18. Podjęto zatem szereg działań mających na celu poprawę sytuacji komunikacyjnej i zrównoważenia zabudowy biurowej, mieszkaniowej i usługowej. Do deweloperów, którzy dostrzegli potencjał Służewca, należy OKAM Capital, twórca inwestycji Vista Mokotów. Opinie o tym przedsiębiorcy są szczególnie entuzjastyczne w środowisku ekologów. OKAM należy bowiem do deweloperów dostrzegających potrzebę projektowania budynków wykorzystujących odnawialne źródła energii. Dodatkowo obiecuje zainstalowanie oczyszczaczy powietrza w każdym mieszkaniu i promowanie więzi wspólnotowych poprzez tworzenie specjalnych stref sharingowych na terenie swoich osiedli.

 

Zielony zakątek przy centrum miasta


Osiedle Vista Mokotów położone jest w zacisznej części ul. Woronicza, wykorzystując zarówno bliskość otoczenia biznesowego, jak i komfortową bliskość zieleni miejskiej i stref rekreacyjnych. Inwestycję tworzy jeden blok wielorodzinny, liczący sobie 13 kondygnacji nadziemnych i 2 podziemne. Architektura budynku jest nowoczesna i elegancka, wyposażona w elementy drewniane i duże, panoramiczne okna. Mieszkańcy najwyższych kondygnacji mają wspaniały widok na panoramę Warszawy, a niektórzy z nich dodatkowo mogą korzystać z ogrodów zimowych położonych na dachu. Co jeszcze należy do atutów Visty Mokotów? Opinie pozytywne skupiają się głównie na tym, że poszczególne lokale mają wyjątkowo funkcjonalne metraże. Sprawia to, że łatwo je przearanżować i dostosować do indywidualnych potrzeb. Na parterze budynku mieszczą się lokale usługowe, a mieszkańcy mogą dodatkowo korzystać z Klubu Malucha i wspólnej rowerowni. Bezpieczeństwo zapewnia monitoring i indywidualne czujniki dymu zainstalowane w każdym mieszkaniu.

 

  wysoka zabudowa   Warszawa, Mokotów (4,8 km od centrum miasta)
  metraże mieszkań od 28 do 165 mkw.   przystanki w okolicy: Maklakiewicza
  udogodnienia dla osób niepełnosprawnych   sklepy w okolicy: Biedronka, Żabka

Lokalizacja inwestycji Vista Mokotów

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 300 metrów od inwestycji Vista Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny MAKLAKIEWICZA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Vista Mokotów znajduje się 69 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Lejdis Studio Open Space Warszawa w odległości 250m, TEQUESTA - INTERNATIONAL PRESCHOOL AND DAYCARE w odległości 400m, Przedszkole nr 344 w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Jorgow Monika. Gabinet psychoterapii, w odległości 300 m znajduje się Poradnictwo Dietetyczne DIET24, w odległości 300 m znajduje się Styl-Optyk s.c. Salon optyczny.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Łazarskiego m.st. Warszawy. Wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 20, w odległości 300 m znajduje się Ośrodek Kultury Forma, w odległości 500 m znajduje się Mural - "Dźwięk buduje atmosferę" - Etiudy Rewolucyjnej 48.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Fight Club S4, w odległości 350 m znajduje się PTStudio, w odległości 900 m znajduje się CrossFit Warsaw rLOVEution.

Data publikacji: 28.08.2015

Data aktualizacji: 21.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie