Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ogrody Wenus

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wenus, oferowane bezpośrednio przez

Ogrody Wenus

piaseczyński, Józefosław, ul. Wenus

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ogrody WenusOgrody Wenus

2 zdjęcia

Ogrody Wenus

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 285 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Mieszana

Stolarka okienna

PCV

Posadzka

Szlichta cementowa

Ściany

Tynk gipsowy maszynowy zacierany na gładko, malowany jednokrotnie na biało.

Sufity

Tynk gipsowy maszynowy zacierany na gładko, malowany jednokrotnie na biało.

Parapety wewnętrzne

Konglomerat

Ogrzewanie

Własne

Wentylacja

Mechaniczna

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Osiedle Ogrody Wenus to komfortowe, przestronne 62 lokale mieszkalne, zaprojektowane tak, aby spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Przestrzenne i sprawdzone układy mieszkań to gwarancja optymalnej realizacji własnych potrzeb.

Duże okna zapewniające idealne doświetlenie wszystkich mieszkań i pokoi, stwarzające ich użytkownikom idealne warunki do życia. Wszystkie mieszkania posiadają własne balkony lub tarasy, a dodatkowo mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają prywatne ogródki.

Nowoczesne budynki, zaprojektowane przez renomowaną pracownię architektoniczną, wyróżniają się czystą formą, a także posiadają elegancki ponadczasowy wyraz. Kameralny charakter Osiedla to gwarancja dla Mieszkańców przyjaznej i spokojnej eksploatacji lokalu.

Dla zwiększenia komfortu użytkowników, na poziomie garaży, poza miejscami postojowymi dla samochodów, zaprojektowano wygodne i funkcjonalne komórki lokatorskie.

Osiedle Ogrody Wenus to także łatwy dostęp do pobliskich obiektów usługowo-handlowych, sportowych, terenów rekreacyjnych, komunikacji miejskiej, oraz obiektów użyteczności publicznej.

Inwestycja Ogrody Wenus znajduje się w Józefosławiu, ul. Wenus (1.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez Ogrody Wenus.

Inwestycja Ogrody Wenus została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Wenus nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ogrody Wenus przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Wenus?

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Wenus mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Ogrody Wenus znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Komety 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ogrody Wenus znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Wenus znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Przyjaciele Kubusia w odległości 393 m, przedszkole w odległości 400 m, Przedszkole muzyczne Zebra w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ogrody Wenus jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Malmed w odległości 442 m, Dental Spa Józefosław w odległości 500 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 650 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Wenus składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 266 m znajduje się Żabka, w odległości 425 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 440 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Wenus w odległości 148 m znajduje się boisko / kort, w odległości 240 m znajduje się basen, w odległości 316 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 16.09.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023