Studio Centrum

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ochnik Development

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Studio Centrum jest 10 apartamentów które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Studio Centrum dostępnych jest 10 ofert

Pod wynajem
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
3.6 (dobra pod inwestycje)
1
27,96 m²
3
1.6 (dobra pod inwestycje)
1
24,06 m²
1
1.7 (dobra pod inwestycje)
1
28 m²
1
1.8 (dobra pod inwestycje)
1
24,83 m²
1
1.9 (dobra pod inwestycje)
1
24,56 m²
1
1.10 (dobra pod inwestycje)
1
24,99 m²
1
1.11 (dobra pod inwestycje)
1
23,64 m²
1
1.12 (dobra pod inwestycje)
1
30,84 m²
1
2.9 (dobra pod inwestycje)
1
24,97 m²
2
2.10 (dobra pod inwestycje)
1
23,79 m²
2

Oferty specjalne

  • Promocja

    SYSTEM PŁATNOŚCI 10%/90%

    DLA WSZYSTKICH OSÓB KTÓRE PODPISZĄ UMOWĘ NA ZAKUP LOKALU O CHARAKTERZE APARTAMENTOWYM W STUDIO CENTRUM DO KOŃCA 2019 ROKU ZAPEWNIAMY SYSTEM PŁATNOŚCI 10% PO UMOWIE 90% PRZED ODBIOREM

    Kontakt z deweloperem

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Studio Centrum

„Studio Centrum” to przede wszystkim pomysł na inwestowanie w nieruchomości.Takie niewielkie Lokale to idea opierająca się na dwóch założeniach:- niewielki metraż lokalu- w samym sercu miasta.Budynek składa się z 85 lokali w metrażach od 14 m2 do 41 m2. Na parterze przewidziano 500 m2 dla lokali usługowych, a w części podziemnej 1 kondygnacje garażową.Budynek przy ul. Pawiej oddalony będzie o 500 m od jednej z centralnych arterii stolicy - alei Jana Pawła II.Nowoczesna architektura z eleganckimi elementami drewnianymi znakomicie wpisuje się w historyczną część Muranowa. Wszystkie mikroapartamenty charakteryzują się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Dzięki dużym oknom, mimo iż stosunkowo niewielkie - lokale będą jasne i odpowiednio doświetlone, a prywatne loggie i balkony zapewnią mieszkańcom czas na chwilę relaksu.Inwestycja „STUDIO CENTRUM” usytuowana na pograniczu Śródmieścia i Woli będzie realizowana przez spółkę Ochnik Development, której hasło przewodnie to „Elegancja w Budownictwie”.Propozycja może być szczególnie interesująca dla osób prowadzących działalność gospodarczą ze względu na obecne przepisy dotyczące jednorazowego zwrotu 23% podatku VAT.

Inwestycja Studio Centrum znajduje się na Nowolipkach, ul. Pawia 51 (2.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ochnik Development.

Inwestycja Studio Centrum została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 85 nowych apartamentów. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Studio Centrum pozostało na sprzedaż 10 apartamentów o powierzchniach od 24 do 31 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 24 do 31 m2 (10 apartamentów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ochnik Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 85 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępnych jest 10 apartamentów.
Powierzchnie apartamentów:od 24 do 31 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 1-pokojowe.
Ceny apartamentów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Studio Centrum

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 200 metrów od inwestycji Studio Centrum znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny BELLOTTIEGO 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Studio Centrum znajduje się 78 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Finansów I Zarządzania w odległości 50m, School w odległości 100m, Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w odległości 100m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Mazowieckie Centrum Psychodynamiczne, w odległości 200 m znajduje się Dżargalan Sp. z o.o., w odległości 200 m znajduje się Gabinet Medycyny Tybetańskiej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Muzeum Niepodległości - Pawiak, w odległości 350 m znajduje się Kościół pod wezwaniem św. Augustyna, w odległości 350 m znajduje się Kościół Parafialny Św. Augustyna.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się Skwer im. Mieczysława Apfelbauma, w odległości 200 m znajduje się Facfit. Aquaareobic. Facon K., w odległości 250 m znajduje się FitMag. Aqua fitness i nauka pływania.

Data publikacji: 01.06.2016

Data aktualizacji: 30.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie