Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Studio Centrum

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pawia, oferowane bezpośrednio przez

Ochnik Development

Warszawa, Wola, Nowolipki, ul. Pawia 51

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 35 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Studio CentrumStudio Centrum

5 zdjęć

Studio Centrum
Studio Centrum
Studio Centrum
Studio Centrum

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 85 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Studio Centrum logo

„Studio Centrum” to przede wszystkim pomysł na inwestowanie w nieruchomości.

Takie niewielkie Lokale to idea opierająca się na dwóch założeniach:

- niewielki metraż lokalu

- w samym sercu miasta.

Budynek składa się z 85 lokali w metrażach od 14 m2 do 41 m2. Na parterze przewidziano 500 m2 dla lokali usługowych, a w części podziemnej 1 kondygnacje garażową.

Budynek przy ul. Pawiej oddalony będzie o 500 m od jednej z centralnych arterii stolicy - alei Jana Pawła II.

Nowoczesna architektura z eleganckimi elementami drewnianymi znakomicie wpisuje się w historyczną część Muranowa. Wszystkie mikroapartamenty charakteryzują się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Dzięki dużym oknom, mimo iż stosunkowo niewielkie - lokale będą jasne i odpowiednio doświetlone, a prywatne loggie i balkony zapewnią mieszkańcom czas na chwilę relaksu.

Inwestycja „STUDIO CENTRUM” usytuowana na pograniczu Śródmieścia i Woli będzie realizowana przez spółkę Ochnik Development, której hasło przewodnie to „Elegancja w Budownictwie”.

Propozycja może być szczególnie interesująca dla osób prowadzących działalność gospodarczą ze względu na obecne przepisy dotyczące jednorazowego zwrotu 23% podatku VAT.

Inwestycja Studio Centrum znajduje się na Nowolipkach, ul. Pawia 51 (2.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Ochnik Development.

Inwestycja Studio Centrum została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 85 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Studio Centrum nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ochnik Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Studio Centrum?

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Studio Centrum mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1195 metrów od inwestycji Studio Centrum znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ratusz Arsenał.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Studio Centrum znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Studio Centrum znajduje się 137 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 124 w odległości 107 m, przedszkole w odległości 125 m, Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima w odległości 199 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Studio Centrum jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek pomocy zdrowiu w odległości 271 m, Duodent Przychodnia Lekarska Sp. z o.o. w odległości 371 m, Szpital Świętej Zofii w odległości 393 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Studio Centrum składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 196 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 202 m znajduje się Żabka, w odległości 216 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Studio Centrum w odległości 166 m znajduje się boisko / kort, w odległości 233 m znajduje się Pływalnia Foka, w odległości 234 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023