Dzielna 64

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ochnik Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 172 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Studio Centrum(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Nowolipki, ul. Pawia 51 (2.5 km od centrum Warszawy)
  Studio Centrum
  Pod wynajem
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 24 - 31 m2
  Liczba pokoi: 1
  Ochnik Development
 • Apartamenty Ogrodowa(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Mirów, ul. Ogrodowa 31/35 (1.8 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Ogrodowa
  Pod wynajem
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 90
  Powierzchnia: 27 - 248 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dom Development S.A.
 • Apartamenty Okopowa 59A(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Powązki, ul. Okopowa 59A (3.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 399/m2
  Apartamenty Okopowa 59A
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 36
  Powierzchnia: 44 - 113 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Home Invest Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Dzielna 64

„Dzielna_64” spółki Ochnik Development to inwestycja, która łączy w sobie urok nowoczesnego miasta i historycznej, cichej części stolicy. Budynek położony przy ul. Dzielnej oddalony jest o 500 m od jednej z centralnych arterii stolicy - alei Jana Pawła II. Unikatowy klimat bryły budynku wkomponowanego w śródmiejską architekturę Muranowa został opracowany przez renomowaną pracownię architektoniczną MKC.Wszystkie apartamenty charakteryzować się będą funkcjonalnym układem pomieszczeń, zapewniającym wygodę i możliwość dowolnej aranżacji przez przyszłych mieszkańców. Ponadto zaprojektowany układ konstrukcyjny ścian nośnych w budynku pozwala na połączenie lokali wg potrzeb Klienta w dowolne konfiguracje. Dzięki zaś dużym oknom, mieszkania będą jasne i odpowiednio doświetlone, a prywatne loggie i balkony dadzą mieszkańcom czas na chwilę relaksu w miejskim klimacie.Inwestycja „Dzielna_64” na pograniczu Śródmieścia i Woli będzie realizowana przez spółkę Ochnik Development, której podstawowa dewiza to „Elegancja w Budownictwie”.Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to IV kw. 2018 roku.Budynek składa się ze 152 lokali w zróżnicowanych metrażach od 26 m2 do 90 m2. Na parterze przewidziano 11 lokali usługowych, a części podziemne to 2 kondygnacje garażowe.Dostępne są lokale:• 1-pokojowe o powierzchniach od 26 do 35 m2• 2-pokojowe o powierzchniach od 35 do 53 m2• 3-pokojowe o powierzchniach od 53 do 72 m2• 4-pokojowe o powierzchniach od 82 do 90 m2• Ponadto zaprojektowany układ konstrukcyjny ścian nośnych w budynku pozwala na połączenie wybranych lokali wg potrzeb Klienta w dowolne konfiguracje np. w Lokal 5 pokojowy o pow. 107 m2.Oferta przedstawia przykładowe apartamenty dostępne w naszej inwestycji.

Inwestycja Dzielna 64 znajduje się na Nowolipkach, ul. Dzielna 64 (2.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ochnik Development.

Inwestycja Dzielna 64 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 152 nowych mieszkań. Budynek posiada od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Dzielna 64 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 62 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ochnik Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 152 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Dzielna 64

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 50 metrów od inwestycji Dzielna 64 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny BELLOTTIEGO 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Dzielna 64 znajdują się 74 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w odległości 50m, School w odległości 100m, Wyższa Szkoła Finansów I Zarządzania w odległości 100m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Mazowieckie Centrum Psychodynamiczne, w odległości 200 m znajduje się Aku-Punkt Gabinet akupunktury, w odległości 200 m znajduje się NZOZ Ośrodek Pomocy Zdrowiu.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Muzeum Niepodległości - Pawiak, w odległości 400 m znajduje się Parafia Rzymskokatolicka p.w. Miłosierdzia Bożego i Św. Faustyny w Warszawie, w odległości 400 m znajduje się Kościół Miłosierdzia Bożego I Św. Faustyny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się Facfit. Aquaareobic. Facon K., w odległości 100 m znajduje się FitMag. Aqua fitness i nauka pływania, w odległości 150 m znajduje się Klinika Pielęgnacji Urody AMAYA SPA.

Data publikacji: 28.04.2016

Data aktualizacji: 19.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie