Dzielna 64

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ochnik Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 244 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Studio Centrum (155 m dalej)

Inwestycja Studio Centrum znajduje się na Nowolipkach, ul. Pawia 51 (2,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ochnik Development. Inwestycja Studio Centrum została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 85 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 24 do 31 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Wola, Nowolipki, ul. Pawia 51 (2,5 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Studio Centrum
Pod wynajem
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 13
 • Powierzchnia: 24 - 31 m2
 • Liczba pokoi: 1
Ochnik Development
Apartamentów spełniające kryteria

Apartamenty Ogrodowa (745 m dalej)

Inwestycja Apartamenty Ogrodowa znajduje się na Mirowie, ul. Ogrodowa 31/35 (1,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A.. Inwestycja Apartamenty Ogrodowa jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 155 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 27 do 248 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Warszawa, Wola, Mirów, ul. Ogrodowa 31/35 (1,8 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Apartamenty Ogrodowa
Pod wynajem
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 119
 • Powierzchnia: 27 - 248 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Dom Development S.A.
Apartamentów spełniające kryteria

Apartamenty Okopowa 59A (787 m dalej)

Inwestycja Apartamenty Okopowa 59A znajduje się na Powązkach, ul. Okopowa 59A (3,2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Home Invest Sp. z o.o.. Inwestycja Apartamenty Okopowa 59A jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 98 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 42 do 113 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Warszawa, Wola, Powązki, ul. Okopowa 59A (3,2 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 10 399 zł/m2

Inwestycja polecana

Apartamenty Okopowa 59A
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 56
 • Powierzchnia: 42 - 113 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Home Invest Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria
Dzielna 64

„Dzielna_64” spółki Ochnik Development to inwestycja, która łączy w sobie urok nowoczesnego miasta i historycznej, cichej części stolicy. Budynek położony przy ul. Dzielnej oddalony jest o 500 m od jednej z centralnych arterii stolicy - alei Jana Pawła II. Unikatowy klimat bryły budynku wkomponowanego w śródmiejską architekturę Muranowa został opracowany przez renomowaną pracownię architektoniczną MKC.
Wszystkie apartamenty charakteryzować się będą funkcjonalnym układem pomieszczeń, zapewniającym wygodę i możliwość dowolnej aranżacji przez przyszłych mieszkańców. Ponadto zaprojektowany układ konstrukcyjny ścian nośnych w budynku pozwala na połączenie lokali wg potrzeb Klienta w dowolne konfiguracje. Dzięki zaś dużym oknom, mieszkania będą jasne i odpowiednio doświetlone, a prywatne loggie i balkony dadzą mieszkańcom czas na chwilę relaksu w miejskim klimacie.
Inwestycja „Dzielna_64” na pograniczu Śródmieścia i Woli będzie realizowana przez spółkę Ochnik Development, której podstawowa dewiza to „Elegancja w Budownictwie”.
Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to IV kw. 2018 roku.
Budynek składa się ze 152 lokali w zróżnicowanych metrażach od 26 m2 do 90 m2. Na parterze przewidziano 11 lokali usługowych, a części podziemne to 2 kondygnacje garażowe.
Dostępne są lokale:
• 1-pokojowe o powierzchniach od 26 do 35 m2
• 2-pokojowe o powierzchniach od 35 do 53 m2
• 3-pokojowe o powierzchniach od 53 do 72 m2
• 4-pokojowe o powierzchniach od 82 do 90 m2

• Ponadto zaprojektowany układ konstrukcyjny ścian nośnych w budynku pozwala na połączenie wybranych lokali wg potrzeb Klienta w dowolne konfiguracje np. w Lokal 5 pokojowy o pow. 107 m2.

Oferta przedstawia przykładowe apartamenty dostępne w naszej inwestycji.

Inwestycja Dzielna 64 znajduje się na Nowolipkach, ul. Dzielna 64 (2,6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ochnik Development.

Inwestycja Dzielna 64 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 152 nowych mieszkań . Budynek posiada od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Dzielna 64 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 62 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ochnik Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 152 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 270 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Dzielna 64

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy. W odległości 50 metrów od inwestycji Dzielna 64 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: BELLOTTIEGO 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Dzielna 64 znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w odległości 50 m, School w odległości 100 m, Wyższa Szkoła Finansów I Zarządzania w odległości 100 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Mazowieckie Centrum Psychodynamiczne, w odległości 200 m Aku-Punkt Gabinet akupunktury, w odległości 200 m NZOZ Ośrodek Pomocy Zdrowiu.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Żabka w odległości 50 m, Orange Blossom. Kwiaciarnia w odległości 100 m, Projektowanie wnętrz - Decorum Art w odległości 100 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Facfit. Aquaareobic. Facon K. w odległości 100 m, FitMag. Aqua fitness i nauka pływania w odległości 100 m, Klinika Pielęgnacji Urody AMAYA SPA w odległości 150 m.

Data publikacji: 28 kwietnia 2016 14:09

Data aktualizacji: 19 marca 2019 14:57

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Ochnik Development

Deweloperzy poprawiają swoje rekordy

Deweloperzy poprawiają swoje rekordy

Coraz droższe mieszkania, ale też większy zysk z najmu

Coraz droższe mieszkania, ale też większy zysk z najmu

Duży popyt na mieszkania dopinguje deweloperów do działania

Duży popyt na mieszkania dopinguje deweloperów do działania