Dzielna 64

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dzielna, oferowane bezpośrednio przez Ochnik Development

Warszawa, Wola, Nowolipki, ul. Dzielna 64

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Dzielna 64

7 zdjęć

Dzielna 64
Dzielna 64
Dzielna 64
Dzielna 64

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Dzielna 64 logo

„Dzielna_64” spółki Ochnik Development to inwestycja, która łączy w sobie urok nowoczesnego miasta i historycznej, cichej części stolicy. Budynek położony przy ul. Dzielnej oddalony jest o 500 m od jednej z centralnych arterii stolicy - alei Jana Pawła II. Unikatowy klimat bryły budynku wkomponowanego w śródmiejską architekturę Muranowa został opracowany przez renomowaną pracownię architektoniczną MKC.

Wszystkie apartamenty charakteryzować się będą funkcjonalnym układem pomieszczeń, zapewniającym wygodę i możliwość dowolnej aranżacji przez przyszłych mieszkańców. Ponadto zaprojektowany układ konstrukcyjny ścian nośnych w budynku pozwala na połączenie lokali wg potrzeb Klienta w dowolne konfiguracje. Dzięki zaś dużym oknom, mieszkania będą jasne i odpowiednio doświetlone, a prywatne loggie i balkony dadzą mieszkańcom czas na chwilę relaksu w miejskim klimacie.

Inwestycja „Dzielna_64” na pograniczu Śródmieścia i Woli będzie realizowana przez spółkę Ochnik Development, której podstawowa dewiza to „Elegancja w Budownictwie”.

Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to IV kw. 2018 roku.

Budynek składa się ze 152 lokali w zróżnicowanych metrażach od 26 m2 do 90 m2. Na parterze przewidziano 11 lokali usługowych, a części podziemne to 2 kondygnacje garażowe.

Dostępne są lokale:

• 1-pokojowe o powierzchniach od 26 do 35 m2

• 2-pokojowe o powierzchniach od 35 do 53 m2

• 3-pokojowe o powierzchniach od 53 do 72 m2

• 4-pokojowe o powierzchniach od 82 do 90 m2

• Ponadto zaprojektowany układ konstrukcyjny ścian nośnych w budynku pozwala na połączenie wybranych lokali wg potrzeb Klienta w dowolne konfiguracje np. w Lokal 5 pokojowy o pow. 107 m2.

Oferta przedstawia przykładowe apartamenty dostępne w naszej inwestycji.

Inwestycja Dzielna 64 znajduje się na Nowolipkach, ul. Dzielna 64 (2.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Ochnik Development.

Inwestycja Dzielna 64 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 152 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Dzielna 64 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ochnik Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 6 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 152 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 270 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dzielna 64?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dzielna 64 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Dzielna 64 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bellottiego 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dzielna 64 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dzielna 64 znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 234 w odległości 130 m, Przedszkole nr 10 w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa nr 222 w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dzielna 64 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ibis w odległości 310 m, Przychodnia MULTI MED Okopowa w odległości 360 m, Szpital Położniczy imienia świętej Zofii w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dzielna 64 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 110 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 130 m znajduje się Delikatesy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dzielna 64 w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.04.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: