Dzielna 62

Mieszkania na sprzedaż ul. Dzielna, oferowane bezpośrednio przez

Ochnik Development

Warszawa, Wola, Nowolipki, ul. Dzielna 62

Ceny od: 25 306 zł/m2
Dzielna 62

6 zdjęć

Dzielna 62
Dzielna 62
Dzielna 62
Dzielna 62

Termin oddania

4 kw. 2023

Powierzchnie

69 - 123/m2

Przedział pokoi

3 - 4

Kondygnacje

6

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Metro - Ratusz Arsenał - 1280 m

Przystanek Tramwajowy - 360 m

Przystanek Autobusowy - 120 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

29 placówek medycznych, 113 placówek edukacyjnych, 123 kawiarnie i restauracje, 87 sklepów, 78 obiektów sportowych, 41 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • recepcja
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja
  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

  • basen

Przyroda w okolicy

  • 9 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras, loggia

Komórki lokatorskie:

posiada (60): od 1,90m2 - 5,45m2, 6 000,00 zł/m2, przewidziane dla każdego mieszkania, możliwość zakupu dwóch komórek

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (85 miejsc) : istnieje możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca parkingowego, cena od 60 000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań w tym 5 lokali typu apartament

Powierzchnie mieszkań:

od 69 do 123 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

  • kształtują się w zakresie od 1 801 757 do 2 829 155 zł
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 25 306 do 26 215 zł

Opis płatności:

zgodnie z postępem robót budowlanych

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Dzielna 62 to wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią kameralną atmosferę i komfort zamieszkania w centrum miasta. Apartamentowiec zaprojektowany został w stylu zbliżonym do estetyki art déco. Podział bryły budynku zwieńczonego attyką rysują charakterystyczne słupki dekoracyjne z mosiężnymi elementami osadzone w licu szklanych balustrad pomiędzy balkonami. Mosiężne wykończenia jako element przewodni projektu znajdą się także na drzwiach reprezentacyjnego wejścia głównego z recepcją, mozaikowej podłodze w korytarzach, w górnej części balustrad balkonowych oraz zamykających podcienia, dwuskrzydłowych bramach wjazdowych. Elegancki szlif nadają budynkowi gładkie ryfle z jasnego piaskowca i grafitowe tafle ze spieków kwarcowych pokrywające elewację.

Ekskluzywny budynek zatopiony będzie w zieleni. W stylowym holu recepcyjnym znajdzie się m.in. ogród wertykalny, ozdobna ściana z żywą roślinnością wykonana w technologii tkaniny wegetacyjnej. Bujna zieleń wypełni również strefę rekreacyjną na dziedzińcu, przestronne loggie i balkony oraz tarasy na dachu budynku.

Projekt oferuje 50 apartamentów o powierzchni od 40 mkw. do 120 mkw., z możliwością wyposażenia w klimatyzację. Większe, trzy i czteropokojowe mieszkania mają po dwa balkony/loggie, usytuowane zarówno przy części dziennej, jak i od strony sypialnianej. Do dwóch penthouse‘ów znajdujących się w budynku przynależą tarasy na dachu o metrażu 85 mkw., zapewniające panoramiczny widok na centrum Warszawy. Z apartamentów można przejść na nie schodami bezpośrednio prowadzącymi na dach, od zewnątrz osłoniętymi oszkloną kabiną.

Inwestycja zapewnia duży wybór wygodnych, dwustronnych mieszkań rodzinom z dziećmi, które w przypadku potrzeby można połączyć. Dwupokojowe mieszkania, z uwagi na centralną lokalizację projektu, to doskonała propozycja inwestycyjna oraz świetne rozwiązanie biznesowe dla osób pracujących w centrum.

Inwestycja Dzielna 62 znajduje się na Nowolipkach, ul. Dzielna 62 (2.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Ochnik Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Dzielna 62 w sprzedaży jest 8 nowych mieszkań o powierzchni od 69 do 123 metrów kwadratowych , w cenie od 25 306 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Ochnik Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (85 miejsc)

W inwestycji znajduje się 60 komórek lokatorskich od 1,90m2 - 5,45m2, 6 000,00 zł/m2, przewidziane dla każdego mieszkania, możliwość zakupu dwóch komórek.

Lokalizacja inwestycji

Dzielna 62 mieści się w centrum wydarzeń miasta, tuż obok ścisłego centrum Warszawy. W miejscu, gdzie świat biznesu łączy się ze światem kultury i rozrywki. Budynek usytuowany jest 500 metrów od alei Jana Pawła II, niedaleko najnowocześniejszego centrum biznesowego stolicy, zogniskowanego w okolicy ronda Daszyńskiego. Apartamentowiec wkomponowany jest w istniejącą zabudowę warszawskiego Muranowa, oferującego pełną infrastrukturę miejską, w bezpośrednim sąsiedztwie pasażu handlowo – usługowego z kawiarniani i restauracjami. W pobliżu inwestycji znajduje się park z placem zabaw, Dom Mody Klif i CH Arkadia. Na warszawską Starówkę można natomiast dojść spacerem. Centralna lokalizacja projektu daje również możliwość sprawnego dojazdu do wszystkich części miasta różnymi środkami komunikacji miejskiej.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dzielna 62?

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dzielna 62 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1280 metrów od inwestycji Dzielna 62 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ratusz Arsenał.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dzielna 62 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dzielna 62 znajduje się 113 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 124 w odległości 70 m, przedszkole w odległości 80 m, Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima w odległości 130 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dzielna 62 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek pomocy zdrowiu w odległości 190 m, Ibis w odległości 340 m, Impladent w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dzielna 62 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 240 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dzielna 62 w odległości 170 m znajduje się Pływalnia Foka, w odległości 170 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 180 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 27.04.2022
Data aktualizacji: 01.12.2023
Ochnik Development logo

Ochnik Development

Adres biura sprzedaży:

Dzielna 60, Warszawa

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: