Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Żwawa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Żwawa, oferowane bezpośrednio przez

Oaza Mieszkaniowa

Łódź, Górna, Ruda, ul. Żwawa 22

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

ŻwawaŻwawa

7 zdjęć

Żwawa
Żwawa
Żwawa
Żwawa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : 2 dla każdego mieszkania

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, staw

Opis inwestycji

Osiedle Żwawa znajduje się wśród zieleni, w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej w pięknej dzielnicy Ruda Pabianicka. Trzy kameralne budynki położone w spokojnym miejscu u zbiegu ulic Skośnej i Żwawej są prawdziwą oazą spokoju i relaksu. Stąd już tylko kilkaset metrów dzieli nas od urokliwych terenów parku nad stawem Stefańskiego, rekreacyjnego serca Rudy. A tam doskonałe warunki do uprawiania sportów, znajduje się tam tor rolkowy, trasa rowerowa, biegowa, siłownia zewnętrzna a tuż obok plac zabaw dla dzieci oraz plaża i kąpielisko. Z innej strony piękny, stary las Popioły zaprasza na długie, romantyczne spacery. Tam też znajdziemy piękne, stare wille, świadczące o wypoczynkowym charakterze tej dzielnicy. W niewielkiej odległości znajduje się też kryty basen, który ucieszy amatorów kąpieli i pływania.

Każdy z budynków położonych obok Rudzkiej Góry to cztery niezależne dwupoziomowe mieszkania o pow. 80-88 m kw. Do każdego mieszkania prowadzi oddzielne wejście, każde z nich posiada taras z ogrodem oraz balkon na piętrze. Budynki wybudowane są w najnowszych technologiach z wysokiej klasy materiałów z wielką dbałością o szczegóły. Największym atutem jest głębinowa pompa ciepła, rozwiązanie minimalizujące koszty ogrzewania i podgrzania wody.

Przestronne dwupoziomowe mieszkania zostały zaprojektowane funkcjonalnie w formie pozwalającej na indywidualną aranżację wnętrz, jednak z zachowaniem najwyższej dbałości o wygodę lokatorów. Parter z dużym salonem i wyjściem do ogrodu pozwoli poczuć przestrzeń, powiew powietrza i zapachy natury. Na piętrze umieszczono sypialnie i gabinet, tam nikt nie zakłóci naszego spokoju, a balkony i szerokie drzwi pozwolą zachować kontakt z zielonym otoczeniem.

Bezpieczeństwo zapewniają drzwi antywłamaniowe z zabezpieczeniami antywyważeniowymi.

Ogrodzony, zagospodarowany zielenią teren stwarza atmosferę prywatności i bezpieczeństwa. Miejsca postojowe obok budynków pozwalają mieć w pobliżu swój pojazd.

Spacerem dotrzemy do Parku 1 maja, gdzie znajduje się rozległy plac zabaw dla dzieci, a dla rodziców siłownia zewnętrzna, ścieżka rowerowa i rolkowa, możemy tam aktywnie wypocząć, pobiegać, pojeździć na rowerach lub po prostu posiedzieć wpatrując się w połyskującą taflę stawu.

W pobliżu (ok.600 m) znajduje się przedszkole, a w odległości ok. 900 m szkoła podstawowa.

Przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy, który umożliwia szybką i sprawną komunikację z innymi częściami miasta. Kilkaset metrów od osiedla znajduje się wyjazd na Trasę Górną, wygodną obwodnicę miasta. Dobra komunikacja z centrum miasta umożliwia korzystanie z atrakcji i rozrywek oraz szybki dojazd do innych części miasta.

W pobliżu , ok 800 m znajduje się supermarket Biedronka oraz szereg mniejszych punktów handlowych. W zasięgu kilku minut jazdy samochodem ulokowany jest PORT Łódź, duże centrum handlowe oraz znany Łodzianom rynek Górniak.

To doskonałe miejsce dla osób, które potrzebują odpoczynku od zgiełku wielkiego miasta, chcą aktywnie spędzać wolny czas, jednocześnie nie poświęcając zbyt wiele czasu na długie dojazdy do centrum.

Zapraszamy na prezentację bezpośrednio w mieszkaniach.

Inwestycja Żwawa znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Żwawa 22 (5.7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Oaza Mieszkaniowa.

Inwestycja Żwawa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Żwawa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Oaza Mieszkaniowa przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Żwawa?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Żwawa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 96 metrów od inwestycji Żwawa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ekonomiczna - Żwawa NŻ.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Żwawa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Żwawa znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 86 w odległości 219 m, Szkoła Podstawowa nr 125 w odległości 301 m, szkoła w odległości 321 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Żwawa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 433 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 445 m znajduje się Biedronka, w odległości 586 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Żwawa w odległości 262 m znajduje się Zjeżdżalnia grawitacyjna, w odległości 264 m znajduje się Zjeżdzalnia grawitacyjna, w odległości 304 m znajduje się Skocznia narciarska K 15.

Data aktualizacji: 04.10.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023