Rudzka Góra

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOaza Mieszkaniowa

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 44 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Rudzka 72(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Rudzka/Trudna 72/1 (6.3 km od centrum Łodzi)
  Rudzka 72
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 80 m2
  Liczba pokoi: 4
  ATJ INVESTMENTS
 • Apartamenty Gombrowicza 27(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Gombrowicza 27/29 (5.5 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 600 brutto/m2
  Apartamenty Gombrowicza 27
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 37 - 85 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  VRD Sp. z o.o. Blokowa Sp.k.
 • Apartamenty Plażowa(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Plażowa (6.8 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 900/m2
  Apartamenty Plażowa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 54 - 118 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Apartamenty Plażowa

Opis Inwestycji

Lokalizacja Osiedla Rudzka Góra zadowoli nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Osiedle znajduje się wśród zieleni, w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej w pięknej dzielnicy Ruda Pabianicka. Dziewięć kameralnych budynków położonych tuż u stóp Rudzkiej Górki stanowi swoistą oazę spokoju i relaksu. Stąd już tylko kilkaset metrów dzieli nas od urokliwych terenów parku nad stawem Stefańskiego, rekreacyjnego serca Rudy, gdzie mamy doskonałe warunki do uprawiania sportów, znajduje się tam tor rolkowy, trasa rowerowa, biegowa, siłownia zewnętrzna a tuż obok plac zabaw dla dzieci oraz plaża i kąpielisko. Z innej strony piękny, stary las Popioły zaprasza na długie, romantyczne spacery. Tam też znajdziemy piękne, stare wille, świadczące o wypoczynkowym charakterze tej dzielnicy. Dla amatorów rekreacji w wodzie niewątpliwą atrakcją będzie kryty basen, znajdujący się w odległości ok. 100 m od osiedla.Eleganckie budynki wybudowane są w najnowszych technologiach z wysokiej klasy materiałów z wielką dbałością o szczegóły. Największym atutem jest głębinowa pompa ciepła, rozwiązanie minimalizujące koszty ogrzewania i podgrzania wody.Przestronne mieszkania zostały zaprojektowane funkcjonalnie w formie pozwalającej na indywidualną aranżację wnętrz, jednak z zachowaniem najwyższej dbałości o wygodę lokatorów. Obszerne klatki schodowe dają komfort wejścia do mieszkań również z wózkiem dziecięcym.Bezpieczeństwo zapewniają drzwi antywłamaniowe oraz drzwi do klatek zamykane kodem.Ogrodzony, zagospodarowany zielenią teren stwarza atmosferę prywatności i bezpieczeństwa. Miejsca postojowe obok budynków pozwalają mieć w pobliżu swój pojazd.Plac zabaw dla dzieci jest niewątpliwie niezbędnym elementem wyposażenia osiedla. Tam nasze pociechy zajmą się zabawą , a rodzice odpoczną w promieniach zachodzącego słońca.Spacerem dotrzemy też do Parku 1 maja, gdzie znajduje się rozległy plac zabaw dla dzieci, a dla rodziców siłownia zewnętrzna, możemy tam aktywnie wypocząć, pobiegać, pojeździć na rowerach lub po prostu posiedzieć wpatrując się w połyskującą taflę stawu.Po przeciwnej stronie ul. Sygnałowej znajduje się przedszkole, a w odległości ok. 900 m szkoła podstawowa.Przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy, który umożliwia szybką i sprawną komunikację z innymi częściami miasta. Kilkaset metrów od osiedla znajduje się wyjazd na Trasę Górną, wygodną obwodnicę miasta. Dobra komunikacja z centrum miasta umożliwia korzystanie z atrakcji i rozrywek oraz szybki dojazd do innych części miasta.W pobliżu , ok 400 m znajduje się supermarket Biedronka oraz szereg mniejszych punktów handlowych. W zasięgu kilku minut jazdy samochodem ulokowany jest PORT Łódź, duże centrum handlowe oraz znany Łodzianom rynek Górniak.To doskonałe miejsce dla osób, które potrzebują odpoczynku od zgiełku wielkiego miasta, chcą aktywnie spędzać wolny czas, jednocześnie nie poświęcając zbyt wiele czasu na długie dojazdy do centrum.Zapraszamy na prezentację bezpośrednio w mieszkaniach.

Inwestycja Rudzka Góra znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Starorudzka 56 (5.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Oaza Mieszkaniowa.

Inwestycja Rudzka Góra została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rudzka Góra pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 64 do 76 metrów kwadratowych w cenie od 4 600 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Oaza Mieszkaniowa przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Ławy, stropy i ściany fundamentowe: Stropy żelbetowe, ławy fundamentowe żelbetowe o wysokości i szerokości wynikającej z szerokości ścian oraz obliczeń konstrukcyjnych, ściany fundamentowe z bloczków betonowych, ściany fundamentowe ocieplane styropianem Ściany konstrukcyjne: Wykonane z pustaków ceramicznych, murowane. Ściany działowe parteru i piętra: pustaki ceramiczne Płyty stropowe: Płyty żelbetonowe monolityczne, krzyżowo zbrojone grubość wynikająca z obliczeń konstrukcyjnych przy założeniu 2 cm warstwy wykończenia podłóg
Dach
dach o konstrukcji drewnianej, oparty na wieńcach żelbetonowych ścian zewnętrznych piętra pokrycie dachu – dachówka cementowa
Stolarka okienna
ramy okienne i drzwiowe PCV na profilu 5-cio komorowym w okleinie drewnopodobnej od zewnątrz, od wewnątrz białe, szyby zespolone – termoizolacyjne o U < 1,0 W/m2k.
Drzwi zewnętrzne
aluminiowe przeszklone ze skrzydłem bocznym
Posadzka
Podłoża pod posadzki w pomieszczeniach mieszkalnych parteru: beton grzewczy wg rozwiązania systemowego dla ogrzewania systemowego dla ogrzewania podłogowego, styropian grubości 10 cm stanowiący izolację termiczną poziomą ułożony na warstwach konstrukcyjnych podłogi na gruncie. Podłoża pod posadzki w pomieszczeniach mieszkalnych piętra: zbrojona gładź gr. 5 cm z izolacją przeciwwilgociową i izolacją termiczną przygotowana pod warstwę wykończeniową posadzki. Wylewka: beto grzewczy wg rozwiązania systemowego dla ogrzewania podłogowego, styropian grubości 5 cm stanowiący izolację termiczną poziomą ułożony na warstwach konstrukcyjnych podłogi na stropie żelbetowym
Instalacje
Instalacja elektryczna: liczniki na ścianie budynku Instalacje teletechniczne: internet; telefon; domofon. Instalacja wodociągowa: licznik główny osiedla w ulicy sygnałowej, liczniki indywidualne w mieszkaniach
Ogrzewanie
Pompa ciepła ziemna, ogrzewanie podłogowe
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rudzka Góra

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rudzka Góra mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Rudzka Góra znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ekonomiczna - Starorudzka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rudzka Góra znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Verte Przedszkole w odległości 100 m, Przedszkole Miejskie Nr 2 w odległości 130 m, COLLEGE OF LANGUAGES w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rudzka Góra jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dom Pomocy Społecznej w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rudzka Góra składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Biedronka, w odległości 490 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rudzka Góra w odległości 250 m znajduje się Zjeżdżalnia grawitacyjna, w odległości 270 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 310 m znajduje się Skocznia narciarska K 15.

Data publikacji: 20.04.2017

Data aktualizacji: 24.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie