Villa Piano

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNovdom Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 73 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Dębowa Oaza(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Ostrołęka, ul. Łubinowa (2.7 km od centrum Ostrołęki)
  Ceny od: 4 547/m2
  Dębowa Oaza
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 73
  Powierzchnia: 33 - 100 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Eldor Bud Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Villa Piano to nowoczesny i funkcjonalny kompleks mieszkaniowy, który powstanie w Ostrołęce przy ul. Bohaterów Warszawy. Wyjątkowa architektura i doskonała lokalizacja to najważniejsze atuty tej inwestycji.Osiedle w otoczeniu uroczych terenów spacerowych składać się będzie z 4 budynków pięciopiętrowych w których zaprojektowano 107 mieszkań o zróżnicowanej pow. od 37 m2 do 85m2. Funkcjonalne rozkłady i wymiary pomieszczeń pozwolą na dowolną aranżację wnętrz. W celu uzyskania większego metrażu istnieje możliwość łączenia ze sobą sąsiadujących mieszkań, tak aby zapewnić mieszkańcom komfort oraz idealne warunki do wypoczynku, pracy i zabawy. Wszystkie budynki wyposażone będą w windy. Na poziomie -1 znajdą się komórki lokatorskie i hala garażowa. Każdy z mieszkańców będzie miał możliwość dokupienia indywidualnego miejsca postojowego.Eleganckie i prestiżowe osiedle Villa Piano zostało zaprojektowane tak aby dać poczucie bezpieczeństwa i wygody. Cały teren będzie ogrodzony i monitorowany, przy furtkach i klatkach schodowych zamontowane zostaną zamki kodowe. Na terenie osiedla dostępne będą miejsca parkingowe. Specjalnie dla najmłodszych mieszkańców wykonamy kolorowy plac zabaw. Cały teren osiedla zostanie przekazany mieszkańcom z zagospodarowaną zielenią i elementami małej architektury.Bliski kontakt z przyrodą to tylko jeden z atutów osiedla, mieszkańcy bardzo szybko będą mogli dotrzeć do centralnej części miasta dzięki dogodnej komunikacji miejskiej, w pobliżu przystanek autobusowy. W sąsiedztwie znajduje się kościół, sklepy, poczta, przedszkole, szkoła oraz przychodnia lekarska i szpital.Bogactwo zastosowanych rozwiązań technicznych i architektonicznych wysokiej klasy materiały wykończeniowe oraz staranność wykonania każdego elementu budynku pozwolą cieszyć się swobodą i komfortem życia we własnym mieszkaniu.Pomożemy wybrać odpowiednie dla Państwa mieszkanie.

Inwestycja Villa Piano znajduje się w Ostrołęce, ul. Bohaterów Warszawy (3.1 km od centrum Ostrołęki), została zrealizowana przez dewelopera Novdom Sp. z o.o..

Inwestycja Villa Piano została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 107 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Piano pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 37 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Novdom Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 107 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: TV kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Villa Piano

Ostrołęka to miasto położone w granicach województwa mazowieckiego. Jest ważnym ośrodkiem w północno-wschodniej części polski. Rozwinął się tam przemysł energetyczny, budowlany, celulozowo-papierniczy i spożywczy. Ponadto, miasto jest ważnym ośrodkiem folklor kurpiowskiego.

Komunikacja

Miasto jest ważnym ośrodkiem drogowym północnej części województwa mazowieckiego. Ma bezpośrednie połączenie drogowe z Warszawą, Olsztynem i Białymstokiem, od których oddalona jest o ok. 120 km. Przez Ostrołękę biegną dwie drogi krajowe: nr 53 i nr 61 oraz dwie wojewódzkie: DW 544 i DW 627. Ostrołęka posiada również bezpośrednie połączenie kolejowe z Warszawą. Ponadto miasto przecina trasa kolejowa nr 29 (Tłuszcz-Ostrołęka). Komunikacje publiczną w mieście obsługuje Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Piano mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Villa Piano znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Piano znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Punkt przedszkolny "Mali przyjaciele" w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Piano składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Piano w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko Szkolne, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.10.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie