Villa Piano

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bohaterów Warszawy, oferowane bezpośrednio przez Novdom Sp. z o.o.

Ostrołęka, ul. Bohaterów Warszawy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Villa Piano

4 zdjęcia

Villa Piano
Villa Piano
Villa Piano
Villa Piano

Najbliższe inwestycje

 • Villa Piano III
  od: 5 845 zł/m2

  Villa Piano III

  Novdom Sp. z o.o.

  Mieszkanie Ostrołęka
  ul. Ppłk. Łukasza Cieplińskiego Pługa
  3.1 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 51-76 m2
  • Mieszkań: 23
  • Pokoje: 2-4
 • Dębowa Oaza
  od: 4 547 zł/m2

  Dębowa Oaza

  Eldor Bud Sp. z o.o.

  Mieszkanie Ostrołęka
  ul. Łubinowa
  2.7 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 32-101 m2
  • Mieszkań: 74
  • Pokoje: 1-4

Opis Inwestycji

Villa Piano to nowoczesny i funkcjonalny kompleks mieszkaniowy, który powstanie w Ostrołęce przy ul. Bohaterów Warszawy. Wyjątkowa architektura i doskonała lokalizacja to najważniejsze atuty tej inwestycji.

Osiedle w otoczeniu uroczych terenów spacerowych składać się będzie z 4 budynków pięciopiętrowych w których zaprojektowano 107 mieszkań o zróżnicowanej pow. od 37 m2 do 85m2. Funkcjonalne rozkłady i wymiary pomieszczeń pozwolą na dowolną aranżację wnętrz. W celu uzyskania większego metrażu istnieje możliwość łączenia ze sobą sąsiadujących mieszkań, tak aby zapewnić mieszkańcom komfort oraz idealne warunki do wypoczynku, pracy i zabawy. Wszystkie budynki wyposażone będą w windy. Na poziomie -1 znajdą się komórki lokatorskie i hala garażowa. Każdy z mieszkańców będzie miał możliwość dokupienia indywidualnego miejsca postojowego.

Eleganckie i prestiżowe osiedle Villa Piano zostało zaprojektowane tak aby dać poczucie bezpieczeństwa i wygody. Cały teren będzie ogrodzony i monitorowany, przy furtkach i klatkach schodowych zamontowane zostaną zamki kodowe. Na terenie osiedla dostępne będą miejsca parkingowe. Specjalnie dla najmłodszych mieszkańców wykonamy kolorowy plac zabaw. Cały teren osiedla zostanie przekazany mieszkańcom z zagospodarowaną zielenią i elementami małej architektury.

Bliski kontakt z przyrodą to tylko jeden z atutów osiedla, mieszkańcy bardzo szybko będą mogli dotrzeć do centralnej części miasta dzięki dogodnej komunikacji miejskiej, w pobliżu przystanek autobusowy. W sąsiedztwie znajduje się kościół, sklepy, poczta, przedszkole, szkoła oraz przychodnia lekarska i szpital.

Bogactwo zastosowanych rozwiązań technicznych i architektonicznych wysokiej klasy materiały wykończeniowe oraz staranność wykonania każdego elementu budynku pozwolą cieszyć się swobodą i komfortem życia we własnym mieszkaniu.

Pomożemy wybrać odpowiednie dla Państwa mieszkanie.

Inwestycja Villa Piano znajduje się w Ostrołęce, ul. Bohaterów Warszawy (3.1 km od centrum Ostrołęki), została zrealizowana przez Novdom Sp. z o.o.

Inwestycja Villa Piano została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 107 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Piano nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novdom Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 107 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
TV kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ostrołęka to miasto położone w granicach województwa mazowieckiego. Jest ważnym ośrodkiem w północno-wschodniej części polski. Rozwinął się tam przemysł energetyczny, budowlany, celulozowo-papierniczy i spożywczy. Ponadto, miasto jest ważnym ośrodkiem folklor kurpiowskiego.

Komunikacja

Miasto jest ważnym ośrodkiem drogowym północnej części województwa mazowieckiego. Ma bezpośrednie połączenie drogowe z Warszawą, Olsztynem i Białymstokiem, od których oddalona jest o ok. 120 km. Przez Ostrołękę biegną dwie drogi krajowe: nr 53 i nr 61 oraz dwie wojewódzkie: DW 544 i DW 627. Ostrołęka posiada również bezpośrednie połączenie kolejowe z Warszawą. Ponadto miasto przecina trasa kolejowa nr 29 (Tłuszcz-Ostrołęka). Komunikacje publiczną w mieście obsługuje Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Piano?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Piano mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Villa Piano znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Piano znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Piano znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Punkt przedszkolny "Mali przyjaciele" w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Piano składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Piano w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko Szkolne, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.10.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: