Park Moniuszki

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Nexx Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 108 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Park Moniuszki

Najbliższe inwestycje

 • Park Moniuszki etap II(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Mysłowice, ul. Chopina (4.7 km od centrum Mysłowic)
  Ceny od: 4 690/m2
  Park Moniuszki etap II
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 55 - 86 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Nexx Sp. z o.o. Sp. k.
 • Park Moniuszki etap IV(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Mysłowice, ul. Chopina (4.7 km od centrum Mysłowic)
  Ceny od: 4 890 brutto/m2
  Park Moniuszki etap IV
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 102
  Powierzchnia: 31 - 100 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Nexx Sp. z o.o. Sp. k.
 • Osiedle Żelazna(3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Sosnowiec, ul. Żelazna (6.3 km od centrum Sosnowca)
  Ceny od: 4 970/m2
  Osiedle Żelazna
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 31 - 78 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  BD Inwestor

Opis Inwestycji

Inwestycja Park Moniuszki jest nową odsłoną Osiedla Park Chopina w tej samej lokalizacji.Osiedle Park Moniuszki usytuowane jest w odległości zaledwie 10 min od centrum Katowic - przy skrzyżowaniu ulic Szopena i Moniuszki w Mysłowicach.Projekt stanowią kaskadowe budynki ze stylowym patio oraz placem zabaw i strefą fitness. To miejsce zachwyci każdego, kto ceni życie w ciszy nieopodal serca miasta. Osiedle jest ogrodzone, monitorowane i posiada całodobową ochronę.Projekty mieszkań przedstawiają funkcjonalne wnętrza o powierzchni od 35 mkw-110 mkw.Wszystkie mieszkania na parterze mają własne ogródki, a mieszkania do III piętra przestronne balkony. Ostatnie kondygnacje stanowią apartamenty z przestronnymi tarasami. Budynki posiadają windę, miejsca garażowe w parkingu wielostanowiskowym podziemnym oraz komórki lokatorskie. W obrębie Osiedla zaplanowaliśmy także naziemne miejsca parkingowe oraz pasaż lokali usługowych.Inwestycja powstaje z wykorzystaniem najnowszych energooszczędnych technologii. Standard deweloperski oferowanych mieszkań to między innym systemowe ogrzewanie podłogowe, okna z zewnętrznymi roletami sterowanymi elektrycznie, atestowane drzwi wejściowe antywłamaniowe czy niezbędne instalacje przyłączeniowe.Budowa I Etapu Inwestycji Park Moniuszki rozpoczęła się w III kwartale 2016 roku, a pierwsze rezerwacje mieszkań zostały rozpoczęte. Planowane ukończenie inwestycji to III kwartał 2018 r.Zalety inwestycji:Bezpieczeństwo:- Osiedle zamknięte.- Całodobowa ochrona oraz monitoring.- Wszystkie okna wyposażone są w rolety zewnętrzne.- Wejścia zabezpieczone cyfrowym domofonem.- Drzwi posiadają zamek antywłamaniowy.- Cicha i spokojna okolica sprzyjająca rodzinnym spacerom.Komfort:- To Modernistyczna architektura.- Atestowany plac zabaw.- Winda w każdym budynku- Garaże podziemne oraz liczne miejsca parkingowe.- Zielony dziedziniec.Dodatkowo płatne: tarasy, ogródki, balkony, miejsca parkingowe i komórki lokatorskie.

Inwestycja Park Moniuszki znajduje się w Mysłowicach, ul. Chopina (4.7 km od centrum Mysłowic), została zrealizowana przez dewelopera Nexx Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Park Moniuszki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 132 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Park Moniuszki pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 77 metrów kwadratowych w cenie od 4 290 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nexx Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 132 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Park Moniuszki

Osiedle posiada doskonałą komunikację z drogami A4, S1 oraz E86. W pobliżu znajdują się liczne obiekty handlowe, usługowe, edukacyjne i medyczne.

Mysłowice to miasto w środkowo-wschodniej części woj. śląskiego, należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Liczy sobie ponad 173 000 mieszkańców i zajmuje terytorium o powierzchni ok. 65 km2. Zabudowa mieszkalna przeplata się tu z budynkami przemysłowymi. Nie brakuje zabytków, a uwagę zwraca m.in. średniowieczny układ Starego Miasta. Na Śródmieście składają się głównie kamienice i osiedla bloków mieszkaniowych, a na obrzeżach stale powstają domy jednorodzinne. Ok. 30% miasta to lasy. Tyle samo zajmują łąki i pola, co sprawia, ze Mysłowice są jednym z bardziej zielonych obszarów GOP-u. Rozwinięta jest tu infrastruktura społeczna. Mieszkańcy mają dostęp m.in. do 15 podstawówek, 6 gimnazjów i 6 zespołów szkół. Opiekę medyczną oferuje m.in. szpital i centrum zdrowia. 5 ośrodków sportu i rekreacji, centrum kultury oraz muzeum dają możliwość ciekawego spędzania czasu. Jednym z większych walorów miasta jest dogodne położenie.

Komunikacja

Miasto leży na skrzyżowaniu ważnych dróg – przecinają się tu autostrada transkontynentalna A4 i droga ekspresowa S1. Przez miasto biegnie też droga krajowa nr 79 i droga wojewódzka nr 934. Kursują tu Koleje Śląskie, Tramwaje Śląskie, a także PKS i PKP oraz autobusy strefowe GOP-u. Ok. 30 km od miasta znajduje się port lotniczy w Katowicach.

W odległości 50 metrów od inwestycji Park Moniuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Janów Osiedle Chopina.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Park Moniuszki znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole - nr 13 w odległości 650m, Żłobek w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1150 m znajduje się Szpital nr 2, w odległości 1300 m znajduje się Przychodnia rejonowa nr 3.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1300 m znajduje się Teatr Śląski im. S. Wyspiańskiego.

Data publikacji: 21.09.2016

Data aktualizacji: 08.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie