Inwestycja przy ul. Mateckiego 4B

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Mateckiego 4B, oferowane bezpośrednio przez

Neobis Sp. z o.o.

Poznań, Stare Miasto, Piątkowo, ul. Mateckiego 4B

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 209 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Inwestycja przy ul. Mateckiego 4BInwestycja przy ul. Mateckiego 4B

2 zdjęcia

Inwestycja przy ul. Mateckiego 4B

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja przy u. Mateckiego 4B w Poznaniu to nowoczesny wielorodzinny budynek mieszkalny, wkomponowany w nowo powstające osiedle położone w ramach atrakcyjnej dzielnicy Piątkowo.

Ta część Poznania położona jest w spokojnej, malowniczej części miasta, blisko lasów przy Różanym Potoku, góry „Morasko”, rezerwatów przyrody „Żurawiniec” i „Meteoryt”. W pobliżu nie brakuje bogatej oferty placówek edukacyjnych; przedszkoli, szkół czy kampusu uniwersyteckiego. Zróżnicowana infrastruktura publiczna: centra handlowe, obiekty sportowe, kina - sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Bardzo blisko jest również do centrum sportowo-rekreacyjnego i handlowego Suchego Lasu tj. ok.5 minut.

W czteropiętrowym budynku znajdą się kameralne kawalerki już od 29 m2, małe mieszkania dwupokojowe z aneksami kuchennymi o metrażach od 38 m2 oraz duże, 52 metrowe mieszkania dwu pokojowe z osobnymi kuchniami.

Dobrą architekturę akcentuje jakość materiałów i detale wykończenia zaprojektowane przez renomowane poznańskie biuro architektoniczne Państwa Ewy i Stanisława Sipińskich.

Ulica Mateckiego to nie tylko bliskość atrakcji Piątkowa. To także wygodne połączenia z centrum miasta przy pomocy bogatej sieć linii tramwajowych i autobusowych oraz wygodnym Poznańskim Szybkim Tramwajem na czele.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Mateckiego 4B znajduje się na Piątkowie, ul. Mateckiego 4B (6.5 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Neobis Sp. z o.o.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Mateckiego 4B została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Mateckiego 4B nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Neobis Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Mateckiego 4B?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Mateckiego 4B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2045 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Mateckiego 4B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Podolany.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ul. Mateckiego 4B znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Mateckiego 4B znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół z Klasami Integracyjnymi i Specjalnymi nr 1 w odległości 589 m, Przedszkole nr 182 im. Króla Elfów w odległości 609 m, Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana III Sobieskiego w odległości 631 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Mateckiego 4B jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 348 m, NZOZ Hipokrates w odległości 370 m, Klinika Ty i Dziecko w odległości 556 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Mateckiego 4B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 133 m znajduje się Żabka, w odległości 327 m znajduje się Polska Chata, w odległości 403 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Mateckiego 4B w odległości 566 m znajduje się boisko / kort, w odległości 603 m znajduje się boisko / kort, w odległości 640 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: