Nowe Południe

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez NAPOLLO

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Nowe Południe są 2 apartamenty które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Nowe Południe dostępne są 2 oferty

Pod wynajem
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
109 (dobra pod inwestycje)
3
73,46 m²
6
116 (dobra pod inwestycje)
6
147,73 m²
7

Oferty specjalne

 • Promocja

  Tylko teraz ostatnie gotowe mieszkania z rabatem aż do 35 tysięcy złotych!

  Tylko teraz ostatnie gotowe mieszkania z rabatem aż do 35 tysięcy złotych! Sprawdź ofertę inwestycji Nowe Południe przy ulicy Śródziemnomorskiej 41 dewelopera Napollo.

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Nowe Południe

Mokotów to idealne miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w dzielnicy z klimatem, zatopionej w zieleni, która sprzyja odpoczynkowi, jak i dla tych, lubią korzystać w pełni z miejskich atrakcji: codziennych spotkań, częstych zakupów czy stałej aktywności sportowej.Właśnie tu, w południowej części Stegien, przy ul. Śródziemnomorskiej 41, powstało Nowe Południe. To budynek wielorodzinny z widokiem, od strony północnej, na rozległy zielony skwer, a od południa - z dostępem do al. Wilanowskiej. Bliskość ważnych arterii, jak al. Wilanowska i al. Sikorskiego, zapewnia wygodną komunikację z centrum miasta oraz obszarami biznesu na Służewcu i w okolicach Okęcia. Kilkanaście linii autobusowych, szybki dostęp do stacji Metro Wilanowska (w zależności o pory dnia zajmuje od 5 do 15 minut) oraz rozwinięta sieć ścieżek rowerowych wraz ze stacjami rowerów dają szerokie możliwości wyboru najbardziej dogodnego środka komunikacji.Nowe Południe powstało na planie nieregularnej litery „U,” otwartej od strony ul. Śródziemnomorskiej. Tu znajdują się wjazd na teren inwestycji a także wejścia do poszczególnych klatek schodowych. Przed budynkiem powstał jest dziedziniec ze starannie zaprojektowaną zielenią i małą architekturą, a nieopodal – kameralny plac zabaw dla dzieci. Całość jest ogrodzona i monitorowana, z całodobową ochroną.Budynek ma miał niejednolitą wysokość - od 7 pięter w części centralnej do 11 w skrzydle wschodnim. W inwestycji powstało 116 mieszkań w metrażach od 35 m kw. do ponad 100 m kw. Lokale powyżej 6 piętra mają 3 m wysokości. W ofercie przeważają popularne na rynku mieszkania dwu- i trzypokojowe. Każde mieszkanie posiada balkon, loggię lub taras. Wybrane lokale na parterze mają dostęp do ogródków.Klatki schodowe mieszczą od 2 do 5 mieszkań na piętrze. Na dwóch kondygnacjach podziemnych powstał garaż z niezależnymi miejscami postojowymi, komórki lokatorskie i boksy rowerowe.

Inwestycja Nowe Południe znajduje się na Stegnach, u. Śródziemnomorska 41 (6.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera NAPOLLO.

Inwestycja Nowe Południe została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 116 nowych apartamentów w tym 1 lokal typu penthouse, 3 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 8 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowe Południe pozostały na sprzedaż 2 apartamenty o powierzchniach od 73 do 148 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 73 m2 (1 apartament)
 • 6-pokojowe o powierzchni od 148 m2 (1 apartament)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper NAPOLLO przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 8 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 116 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 292 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon, loggia.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, TV kablowa, internet, recepcja, usługi w budynku, videodomofon, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępne są 2 apartamenty w tym 1 lokal typu penthouse.
Powierzchnie apartamentów:od 73 do 148 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 3, 6-pokojowe.
Ceny apartamentów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowe Południe

Lokalizacja Nowego Południa to także wygodne, codzienne zakupy blisko domu, w okolicznych pasażach handlowych i dostęp do oferty gastronomicznej i usług. Doskonale rozwinięta infrastruktura społeczna, obejmująca zarówno szkoły, przedszkola jak i ośrodki zdrowia czy lecznice, zapewnia komfort życia w tej części miasta. Wielbiciele aktywności fizycznej mogą skorzystać z oferty lokalnych fitness klubów lub wybrać wypoczynek na świeżym powietrzu, np. w pobliskim Parku Dolinka Służewiecka, czy dalsze wyprawy trasami rowerowymi do Parku w Wilanowie czy Parku Kultury i Ogrodu Botanicznego w Powsinie.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 100 metrów od inwestycji Nowe Południe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Karczocha.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Południe znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 349 "Barcelonka" w odległości 300m, CI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne w odległości 400m, Gimnazjum Integracyjne nr 12 w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Go Fitness, w odległości 150 m znajduje się Cosmedica. Apteka, w odległości 150 m znajduje się SPAandGO.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się Klub Osiedlowy, w odległości 350 m znajduje się Muzeum Kowalstwa Eleonory i Zdzisława Gałeckich, w odległości 500 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. św. Katarzyny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Taewo. Klub Wschodnich Sportów Walki , w odległości 600 m znajduje się Gorjan, Tomasz Gorgolewski, w odległości 850 m znajduje się Akademia Tenisa Stołowego. Klub Sportowy. Stowarzyszenie .

Data publikacji: 20.06.2016

Data aktualizacji: 22.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie