Nowe Południe 2

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Śródziemnomorska, oferowane bezpośrednio przez

NAPOLLO

Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Śródziemnomorska 37

Ceny od: 17 500 zł/m2
Nowe Południe 2Nowe Południe 2

5 zdjęć

Nowe Południe 2
Nowe Południe 2
Nowe Południe 2
Nowe Południe 2
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

35 - 56/m2

Przedział pokoi

1 - 3

Kondygnacje

8 - 12

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Metro - Służew - 1754 m

Przystanek Tramwajowy - 2143 m

Przystanek Autobusowy - 151 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

15 placówek medycznych, 23 placówki edukacyjne, 11 kawiarni i restauracji, 31 sklepów, 22 obiekty sportowe, 21 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 8 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 127 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, ogródek, taras, balkon

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 35 do 56 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 662 579 do 1 004 458 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 17 500 do 19 500 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Nowe Południe 2 znajduje się 6 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Mokotów to idealne miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w dzielnicy z klimatem, zatopionej w zieleni, która sprzyja odpoczynkowi, jak i dla tych, którzy lubią korzystać w pełni z miejskich atrakcji: codziennych spotkań, częstych zakupów czy stałej aktywności sportowej.

Właśnie tu, w południowej części Stegien, przy ul. Śródziemnomorskiej 37 powstanie Nowe Południe 2. To budynek wielorodzinny z widokiem, od strony północnej, na rozległy zielony skwer, a od południa – z dostępem do al. Wilanowskiej. Bliskość ważnych arterii, jak al. Wilanowska i al. Sikorskiego, zapewnia wygodną komunikację z centrum miasta oraz obszarami biznesu na Służewcu i w okolicach Okęcia. Kilkanaście linii autobusowych, szybki dostęp do stacji Metro Wilanowska (w zależności od pory dnia zajmuje od 5 do 15 minut) oraz rozwinięta sieć ścieżek rowerowych wraz ze stacjami rowerów miejskich dają szerokie możliwości wyboru najbardziej dogodnego środka komunikacji.

Nowe Południe 2 powstanie na planie nieregularnej litery „U,” otwartej od strony ul. Śródziemnomorskiej. Tu znajdą się wjazd na teren inwestycji a także wejścia do poszczególnych klatek schodowych. Przed budynkiem zaplanowany jest dziedziniec ze starannie zaprojektowaną zielenią i małą architekturą. Inwestycja będzie miała charakter otwartego i monitorowanego osiedla z całodobową ochroną.

Budynek będzie miał niejednolitą wysokość – od 7 pięter w części centralnej do 11 w dominantach od strony ul. Śródziemnomorskiej. W inwestycji powstanie 127 mieszkań w metrażach od 30 m kw. do ponad 100 m kw. Na najwyższych kondygnacjach powstaną przestronne mieszkania z tarasami na dachu. W ofercie przeważają popularne na rynku mieszkania dwu- i trzypokojowe. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon, loggię lub taras. Wybrane lokale na parterze będą miały dostęp do ogródków. Kameralne klatki schodowe pomieszczą od 3 do 4 mieszkań na piętrze. Na dwóch kondygnacjach podziemnych zaplanowany jest garaż z niezależnymi miejscami postojowymi. W garażu podziemnym powstaną także komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe.

Inwestycja Nowe Południe 2 znajduje się na Stegnach, ul. Śródziemnomorska 37 (6.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez NAPOLLO.

Inwestycja Nowe Południe 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 127 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 8 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowe Południe 2 w sprzedaży jest 9 nowych mieszkań o powierzchni od 35 do 56 metrów kwadratowych , w cenie od 17 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców NAPOLLO przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Południe 2?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Południe 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1754 metrów od inwestycji Nowe Południe 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Służew.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Południe 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Południe 2 znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego w odległości 280 m, szkoła w odległości 316 m, Przedszkole nr 349 "Barcelonka" w odległości 344 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Południe 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Uśmiech zdrowia w odległości 223 m, Klinika Miracki w odległości 250 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 613 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Południe 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 84 m znajduje się Go Fitness, w odległości 125 m znajduje się Moje Auchan, w odległości 166 m znajduje się Top Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Południe 2 w odległości 323 m znajduje się boisko / kort, w odległości 356 m znajduje się boisko / kort, w odległości 360 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 21.09.2020
Data aktualizacji: 16.04.2024
NAPOLLO logo

NAPOLLO

Adres biura sprzedaży:

ul. Śródziemnomorska 41 m. 49

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 10:00 - 14:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: