Osiedle Rybaki V

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Wiślanego Nurtu, oferowane bezpośrednio przez

MT Development Group

Warszawa, Wawer, Falenica, ul. Wiślanego Nurtu

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 80 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Rybaki V

7 zdjęć

Osiedle Rybaki V
Osiedle Rybaki V
Osiedle Rybaki V
Osiedle Rybaki V

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 21 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Dach

Pokryty dachówką betonową barwioną w masie.

Elewacja

Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem, wykończone tynkiem akrylowym.

Stolarka okienna

Okna PCV – jednoramowe, szklone szybami zespolonymi o współczynniku przenikania ciepła Uk = 1.1 W/m2K.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do budynku wzmocnione, o zwiększonej odporności na włamanie klasy C.

Posadzka

Szlichta betonowa.

Ściany

Tynki gipsowe maszynowe z płyt GK.

Sufity

Tynki gipsowe maszynowe z płyt GK.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja domofonowa,

Ogrzewanie

Z własnej kotłowni.

Wentylacja

Grawitacyjna.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Opis inwestycji

TOTALNA WYPRZEDAŻ! DOMY OD 525 TYS. pln.

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskim Wawrze, pełnym terenów zielonych i niskiej zabudowy mieszkaniowej. Deweloper zna dobrze okolicę: doświadczenie zdobywał już między innymi przy projektach mieszkaniowych “Poezji” i “Wisły” oraz wcześniejszych etapach osiedli “Rybaki”. Wybór Wawra nie jest zatem przypadkowy – to dzielnica o ogromnym potencjale, dobrze skomunikowana z centrum miasta. Inwestycja Rybaki V składa się z 21 domów w zabudowie bliźniaczej i “trojaczej” o powierzchniach 152, 164 i 199 m². Do każdego domu przynależy garaż na jeden samochód oraz dodatkowe miejsce postojowe na podjeździe.Wyróżniającym atutem projektu są przede wszystkim ponadstandardowe działki tradycyjnie zarezerwowane dla domów wolnostojących, zapewniające intymność i kontakt z naturą. Spory ogród przy domu to rozwiązanie, które z pewnością docenią rodziny z dziećmi oraz osoby lubiące spędzać czas na świeżym powietrzu.Rybaki V to również oryginalna, atrakcyjna architektura, dostosowana do potrzeb współczesnej rodziny: funkcjonalnie rozplanowana przestrzeń, wysokie, przestronne wnętrza. Wszystkie domy wyposażone zostały w duże okna, gwarantujące idealne doświetlenie pokoi. Budynki posiadają dodatkową możliwość zamontowania kominka, który z pewnością zapewni kameralny i przytulny charakter przestrzeni dziennej.Lokalizacja inwestycji gwarantuje szybki dojazd do centrum Warszawy – w okolicy osiedla kursują cztery linie autobusowe. Nieopodal znajduje się również stacja PKP, z której pociągi – w tym SKM – odjeżdżają co dziesięć minut.Wawer to dzielnica zapewniająca mieszkańcom dostęp zarówno do bogatej infrastruktury miejskiej, jak i licznych terenów zielonych. W okolicy Rybaków V zlokalizowanych jest wiele punktów handlowych i usługowych, szkoły, przedszkola, banki, przychodnie, apteka i dom kultury. Tereny zielone Wawra to przede wszystkim Mazowiecki Park Krajobrazowy – jeden z głównych elementów systemu zielonego pierścienia Warszawy, źródła walorów klimatycznych dla mieszkańców.

Terminy oddania poszczególnych etapów:

I etap-III kwartał 2011

II etap-III kwartał 2012

Inwestycja Osiedle Rybaki V znajduje się w Falenicy, ul. Wiślanego Nurtu (14.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez MT Development Group.

Inwestycja Osiedle Rybaki V została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 21 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Rybaki V nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MT Development Group nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Wawer przy ul. Wiślanego Nurtu.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Rybaki V?

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Rybaki V mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2374 metrów od inwestycji Osiedle Rybaki V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Falenica 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Rybaki V znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rybaki V znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 639 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Rybaki V składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 304 m znajduje się Netto, w odległości 990 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rybaki V w odległości 118 m znajduje się boisko / kort, w odległości 513 m znajduje się boisko / kort, w odległości 543 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: