MT Development Group logo

MT Development Group

Warszawa, Ul. Zielna 37
O nas
Kontakt

Informacje o nas

MT Development Group powstało na skutek przejęcia Mostostal Technika. Firma kontynuuje bogate tradycje spółki, która przez 10 lat istnienia tworzyła budynki mieszkalne, biurowe, mosty, hale magazynowe i sportowe oraz zrealizowała liczne obiekty przemysłowe.

Dziś MT Development Group jest międzynarodową firmą o silnej pozycji na rynku i stabilnej sytuacji finansowej. Grupa wchodzi w skład światowej korporacji Europa Capital Fund II, która dzięki jakości prowadzonych inwestycji, wyrobiła sobie solidną pozycję na globalnym rynku.

Siedem lat działalności MT Development Group to okres dynamicznego rozwoju, którego owocem jest oddanie do użytku ponad 200 domów jednorodzinnych oraz blisko 160 mieszkań. W najbliższej przyszłości planowane są kolejne ambitne realizacje, w tym oddanie do użytku ok. 2500 nowych mieszkań.

Główną wartością firmy jest dobro naszych Klientów. Dlatego w MT Development Group szczególną uwagę przywiązujemy do funkcjonalności i rozsądnej ceny. Jednocześnie udaje nam się stworzyć niepowtarzalny i ponadczasowy wygląd mieszkań. Nasze inwestycje nieprzypadkowo usytuowane są w spokojnych, zacisznych, pełnych zieleni i dających odpoczynek okolicach, posiadających dobrą komunikację z centrum miasta.

Naszą misją jest budowanie komfortowych i przyjaznych osiedli w przestronnych, podmiejskich lokalizacjach. Naszym celem jest stworzenie alternatywy dla wszystkich, którzy pragną oddalić się od wielkomiejskiego zgiełku, by mieszkać pośród zieleni i ciszy, nie rezygnując jednocześnie z możliwości szybkiego i wygodnego dojazdu do centrum Warszawy.

Dobro naszych Klientów wymaga wyjątkowego przywiązania do jakości. Do naszych inwestycji podchodzimy w sposób kompleksowy. Nasze wizje realizujemy od planowania, opracowania projektu, pozyskania gruntu, finansowania, zarządzania budową po sprzedaż i opiekę nad Klientem. Każdy etap jest dla nas równie ważny. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższe standardy.

Za realizacje wychodzące naprzeciw potrzebom Klienta MT Development Group było już wielokrotnie nagradzane.  Klienci cenią nas za najwyższą jakość usług, potwierdzoną certyfikatami ISO 9001 i ISO 14001, konkurencyjne ceny oraz dbałość o zapewnienie bliskości przyrody w otoczeniu człowieka.

Dobro i spokój Twojej rodziny są dla nas najważniejsze!

Nasze wartości:

Indywidualne podejście

Uczciwość

Zaufanie

Wysoka jakość

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

MT Development Group logo
MT Development Group
Warszawa, Ul. Zielna 37
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: