Złota Chmielna Apartments

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Złota, oferowane bezpośrednio przez Moderna Holding

Warszawa, Wola, Mirów, ul. Złota 75A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 181 ofert w najbliższej okolicy!

Złota Chmielna Apartments

12 zdjęć

Złota Chmielna Apartments
Złota Chmielna Apartments
Złota Chmielna Apartments
Złota Chmielna Apartments

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

ZŁOTA CHMIELNA APARTMENTS to pauza w głośnym życiu miasta. ZAMIESZKAJ W ŚCISŁYM CENTRUM I ZREZYGNUJ ZE STANIA W KORKACH. CZAS KTÓRY ZYSKASZ, WYKORZYSTAJ JAK TYLKO ZECHCESZ.

Złota Chmielna Apartments to:

- 54 eleganckie i funkcjonalne apartamenty

- 1 lokal usługowy

- osłonięte od ruchu ulicznego

- garaż podziemny

- utytułowany deweloper Moderna Holding

Kameralna, nowo budowana inwestycja Złota Chmielna Apartments zlokalizowana w ścisłym centrum Warszawy, 300 m od Złotych Tarasów.

Osłonięty od zgiełku miasta kameralny budynek apartamentowy, w którym łącznie znajdują się 54 apartamenty w stanie deweloperskim o powierzchniach od 32 do 86 m2, większość z balkonami lub tarasami. W budynku jest 9 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne - garażowe. Inwestycja Złota Chmielna Apartments jest w trakcie budowy z planowanym na III kwartał 2018 roku terminem oddania do użytkowania.

ZłotaChmielna Apartments powstaje z myślą o ludziach, którzy cenią sobie bezpośredni dostęp do biznesu, rozrywki i kultury. Uwielbiają dynamiczne życie miasta, ale szukają wypoczynku w miejscu spokojnym, odciętym od hałasu ulic stolicy. Ciche mieszkania wśród zieleni pozwalają rozkoszować się tymi nielicznymi momentami w ciągu dnia kiedy naprawdę można zwolnić tempo i nabrać energii.

Możliwość nabycia miejsca garażowego oraz komórki lokatorskiej.

Zapraszamy do zapoznania się naszą inwestycją oraz do kontaktu z naszym biurem sprzedaży w Warszawie.

Inwestycja Złota Chmielna Apartments znajduje się na Mirowie, ul. Złota 75A (1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Moderna Holding.

Inwestycja Złota Chmielna Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Złota Chmielna Apartments nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Moderna Holding przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 290 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
istnieje możliwość wykończenia pod klucz
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc).
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Pieszy dystans: - Złote Tarasy – 5 minut - Dworzec Centralny – 3 minuty - Metro Rondo ONZ – 4 minuty - Metro Centrum – 9 minut - Pałac Kultury i Nauki – 9 minut - Filharmonia Narodowa – 15 minut - Park Świętokrzyski – 10 minut

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Złota Chmielna Apartments?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Złota Chmielna Apartments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Złota Chmielna Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Starynkiewicza 06.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Złota Chmielna Apartments znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Złota Chmielna Apartments znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Archimedes" w Warszawie w odległości 180 m, Policealna Szkoła Zawodowa Centrum Nauki Biznesu i Administracji w Warszawie w odległości 180 m, CXIX Liceum Ogólnokształcące w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Złota Chmielna Apartments jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Harmonia w odległości 290 m, Okulistyka w odległości 430 m, proFeel Med w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Złota Chmielna Apartments składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się Biedronka, w odległości 240 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Złota Chmielna Apartments w odległości 320 m znajduje się Arena Klub Bilardowy.

Data publikacji: 09.09.2016
Data aktualizacji: 22.11.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: