Aura Garden

Mieszkania na sprzedaż ul. Ostródzka, oferowane bezpośrednio przez Mill-Yon Sp. z o.o.

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Ostródzka

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 234 oferty w najbliższej okolicy!

Aura Garden

7 zdjęć

Aura Garden
Aura Garden
Aura Garden
Aura Garden

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Opis Inwestycji

Aura Garden logo

Aura Garden to kolejny projekt realizowany przez dewelopera Mill-Yon spółka z o.o.

Inwestycja znajduje się w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy – Białołęce, u zbiegu ulic Ostródzkiej i Przejezdnej.

Osiedle zostało stworzone z myślą o rodzinach poszukujących funkcjonalnego mieszkania w atrakcyjnej cenie. Z dala od miejskiego zgiełku. Dla osób poszukujących przestrzeni i oazy spokoju przy zachowaniu łatwego dostępu do centrum stolicy.

W ramach projektu powstaną 362 lokale mieszkalne o powierzchniach od 29 do 60 m2. Mieszkania zaprojektowane zostały jako funkcjonalne, komfortowe i uniwersalne przestrzenie, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb klientów. Do mieszkań usytuowanych na parterze budynków przynależą prywatne ogródki.

Kameralny układ trzypiętrowych budynków zapewnia poczucie prywatności. Wygodne, podziemne garaże i windy łączące wszystkie kondygnacje gwarantują komfort użytkowania.

Zastosowane materiały budowlane i wykończeniowe oraz rozwiązania techniczne gwarantują bezproblemową eksploatację.

Atrakcyjny projekt pod względem architektonicznym oraz komfortowe rozkłady mieszkań są jednym z elementów wyróżniających inwestycję na rynku nieruchomości, a kameralna zabudowa i przemyślane rozwiązania projektowe sprawią, że inwestycja zachowa swój urok na wiele lat.

I etap: wybudowano i sprzedano 112 mieszkań,

II etap: powstało 96 mieszkań, z czego pozostało do sprzedaży kilka mieszkań 2 i 3-pokojowych, gotowych do odbioru.

W roku 2020 rozpoczęto prace nad III etapem inwestycji, w którym powstanie 112 mieszkań oraz IV etapem, w którym powstaną 42 mieszkania.

Zakończenie prac etapu III i IV zaplanowano na III kwartał 2021r.

Inwestycja Aura Garden znajduje się na Kobiałce, ul. Ostródzka (12.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Mill-Yon Sp. z o.o.

Inwestycja Aura Garden została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 362 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Aura Garden nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Mill-Yon Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 362 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: nieobowiązkowe.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Białołęka, to aktualnie najszybciej rozwijająca się dzielnica pod kątem budownictwa mieszkaniowego w Warszawie. Niewątpliwy atut tej lokalizacji stanowi dynamicznie rozwijająca się infrastruktura miejska m.in. liczne linie autobusowe ,czy też bliskie położenie Trasy Toruńskiej. Kilkanaście minut samochodem od inwestycji zlokalizowane są centra handlowe — Galeria Północna oraz Centrum Handlowe Marywilska. Okoliczna infrastruktura oferuje wszelkie niezbędne usługi, sklepy, szkoły i przychodnie oraz placówki opieki medycznej. W kilkanaście minut dojechać można do dużych centrów handlowych i rozrywkowych przy ul. Głębockiej. Powyższe atuty stanowią, że dzielnica Białołęka jest szczególnie wybierana przez młode i aktywne osoby. Sąsiedztwo Rezerwatu Przyrody „Puszcza Słupecka” oraz Zalewu Zegrzyńskiego z pewnością uprzyjemni czas zarówno osobom uprawiającym aktywnie sport jak i tym, którzy lubią spacery i odpoczynek wśród zieleni. W pobliżu znajdą Państwo m.in. ścieżki rowerowe, zewnętrzne siłownie, kluby fitness oraz nowoczesne place zabaw dla najmłodszych.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aura Garden?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aura Garden mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Aura Garden znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek Przejezdna.

Data publikacji: 24.06.2015
Data aktualizacji: 15.06.2022

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: