Osiedle Ogrody Żabińca Ravenna i Sorrento

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Żabiniec, oferowane bezpośrednio przez

Metropolis

Kraków, Prądnik Biały, ul. Żabiniec 101

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 85 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Ogrody Żabińca Ravenna i Sorrento

5 zdjęć

Osiedle Ogrody Żabińca Ravenna i Sorrento
Osiedle Ogrody Żabińca Ravenna i Sorrento
Osiedle Ogrody Żabińca Ravenna i Sorrento
Osiedle Ogrody Żabińca Ravenna i Sorrento

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle Ogrody Żabińca powstaje w spokojnej, mieszkalnej dzielnicy zaledwie 2,5 km od Rynku Głównego w Krakowie. Jest częścią istniejącego już Osiedla Żabiniec, którego budowę rozpoczęto w 1995 roku. Osiedle Żabiniec położone jest w dzielnicy Prądnik Biały pomiędzy ulicami: Prądnicką, Żmujdzką, Zdrową i Aleją 29 Listopada. Ta świetna lokalizacja zapewnia szybki dojazd do najbardziej atrakcyjnych części miasta (Rynku Głównego, uczelni wyższych, instytucji kulturalnych, galerii handlowych etc.) oraz sprawny wyjazd poza miasto (droga E77). Na osiedlu znajduje się pełna infrastruktura jak sklepy, banki, szkoła i przedszkola, placówki służby zdrowia czy boisko sportowe. Osiedle Żabiniec to „najlepszy adres” na Prądniku Białym.

SPÓJNY PROJEKT:

Osiedle Ogrody Żabińca to nowoczesne osiedle blisko centrum miasta. Zadbaliśmy o to, aby projekt był spójny z istniejącą już zabudową sąsiednią, ale wyróżniał się oryginalną architekturą oraz komfortowym zapleczem rekreacyjno-sportowym. To jedyna taka inwestycja w Krakowie, gdzie całościowo pomyślano o jego mieszkańcach, tak by mogli nie tylko mieszkać, ale także wypocząć i bez problemu zaparkować.

WŁOSKI DESIGN:

Nasze osiedle zostało zaprojektowane przez uznaną włoską pracownię projektową. Architekci postawili przede wszystkim na jasną kolorystkę i przestrzenne wnętrza z dużymi drewnianymi oknami, dzięki czemu nawet w mieszkaniach jedno- czy dwupokojowych mieszkańcy będą czuć się jak w przestronnym apartamencie z niepowtarzalnym widokiem na panoramę miasta, który podziwiać można z balkonu, znajdującym się przy każdym mieszkaniu powyżej parteru.

CENTRUM REKREACYJNE:

W ramach centrum rekreacyjnego powstaje:

- kryty basenem z jacuzzi i sauną

- plac zabaw

To wszytko dostępne będzie dla mieszkańców bez konieczności opuszczania Osiedla Ogrody Żabińca i używania samochodu.

PARKINGI

Osiedle Ogrody Żabińca zostanie w całości ogrodzone a liczba miejsc postojowych jest większa niż mieszkań, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli zapomnieć o powszechnych w Krakowie problemach z parkowaniem.

Inwestycja Osiedle Ogrody Żabińca Ravenna i Sorrento znajduje się na Prądniku Białym, ul. Żabiniec 101 (2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Metropolis.

Inwestycja Osiedle Ogrody Żabińca Ravenna i Sorrento została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ogrody Żabińca Ravenna i Sorrento nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Metropolis przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Ogrody Żabińca Ravenna i Sorrento?

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Ogrody Żabińca Ravenna i Sorrento mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1090 metrów od inwestycji Osiedle Ogrody Żabińca Ravenna i Sorrento znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Olsza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Ogrody Żabińca Ravenna i Sorrento znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ogrody Żabińca Ravenna i Sorrento znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Uniwersytet Rolniczy w odległości 190 m, Prywatne Przedszkole "Piotrusia Pana" w odległości 250 m, Żłobek Kolorowe Misie w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Ogrody Żabińca Ravenna i Sorrento jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentysta w odległości 300 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 440 m, Szpital Miejski Specjalistyczny imienia Gabriela Narutowicza w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Ogrody Żabińca Ravenna i Sorrento składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Biedronka, w odległości 240 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Spar.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ogrody Żabińca Ravenna i Sorrento w odległości 80 m znajduje się Boisko wielofunkcyjne, w odległości 240 m znajduje się boisko / kort, w odległości 630 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: