Nowa Dekada

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jana Pawła II, oferowane bezpośrednio przez Matbud Development Sp. z o. o.

Ząbki, ul. Jana Pawła II 38

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 171 ofert w najbliższej okolicy!

Nowa Dekada

6 zdjęć

Nowa Dekada
Nowa Dekada
Nowa Dekada
Nowa Dekada

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

„Nowa Dekada” to kolejna propozycja Matbud Development zlokalizowana w świetnie skomunikowanej części podwarszawskich Ząbek, jednocześnie z dala od zgiełku ruchliwych ulic Stolicy. Zaledwie 5 minut piechotą będzie dzielić Cię do podmiejskiej kolejki. W okolicy dostępna jest komunikacja autobusowa ząbkowska i warszawska dzięki czemu w łatwy i szybki sposób dostaniesz się do strategicznych punktów na mapie Warszawy.

Nowa Dekada w ofercie zawiera 10 znakomicie rozplanowanych segmentów z garażami i ogródkami w metrażach od 90-180m2 rozłożonych na dwóch lub trzech poziomach. W propozycjach znajdą się lokale z przestrzennymi poddaszami użytkowymi, na których można urządzić dodatkowe pokoje lub strefę relaksu.

Poczuj domową atmosferę, zimą ogrzej się w blasku kominka a latem spędzaj czas w ogrodzie z przyjaciółmi i rodziną.

Domy zostały zaprojektowane w nowoczesnej koncepcji, charakterystycznej dla Inwestycji Matbud Development. Ponadczasowy design niejednokrotnie doceniony wśród naszych klientów charakteryzuje się industrialną architekturą, jednocześnie jest utrzymany w ciepłym klimacie.

Wysoki standard budowy gwarantuje wykorzystanie wysokiej jakości materiałów wykończeniowych miedzy innymi: klinkierowa elewacja, 3 szybowe okna, ogrzewanie podłogowe w łazienkach.

Każdy segment zostanie zabezpieczony roletami antywłamaniowymi na parterze. Teren będzie w pełni ogrodzonych, a za ogrodzeniem znajdzie się miejsce na dodatkowy samochód. Każdy Segment zostanie wyposażony w kolorowy wideodomofon.

Inwestycja Nowa Dekada znajduje się w Ząbkach, ul. Jana Pawła II 38 (0.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez Matbud Development Sp. z o. o.

Inwestycja Nowa Dekada została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nowa Dekada nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Matbud Development Sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

5 min szkoła podstawowa nr 2 5 min stacja kolejowa 1 min przystanek autobusowy 10 min centrum Ząbek 2 km do planowanej stacji metra 3 km do Ikea Targówek, Domoteka, M1, Castorama 10 km do warszawskiego Zoo 20 km do centrum Warszawy

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Dekada?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Dekada mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Nowa Dekada znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawska 01.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Dekada składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Łasuch.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Dekada w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.01.2020
Data aktualizacji: 25.01.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: