Nowa Dekada

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMatbud Development Sp. z o. o.

Ceny od: 4 417 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nowa Dekada dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
38Bm.2
4
169,52 m²
-
38Cm.2
4
169,79 m²
-

Opis Inwestycji

„Nowa Dekada” to kolejna propozycja Matbud Development zlokalizowana w świetnie skomunikowanej części podwarszawskich Ząbek, jednocześnie z dala od zgiełku ruchliwych ulic Stolicy. Zaledwie 5 minut piechotą będzie dzielić Cię do podmiejskiej kolejki. W okolicy dostępna jest komunikacja autobusowa ząbkowska i warszawska dzięki czemu w łatwy i szybki sposób dostaniesz się do strategicznych punktów na mapie Warszawy.Nowa Dekada w ofercie zawiera 10 znakomicie rozplanowanych segmentów z garażami i ogródkami w metrażach od 90-180m2 rozłożonych na dwóch lub trzech poziomach. W propozycjach znajdą się lokale z przestrzennymi poddaszami użytkowymi, na których można urządzić dodatkowe pokoje lub strefę relaksu.Poczuj domową atmosferę, zimą ogrzej się w blasku kominka a latem spędzaj czas w ogrodzie z przyjaciółmi i rodziną.Domy zostały zaprojektowane w nowoczesnej koncepcji, charakterystycznej dla Inwestycji Matbud Development. Ponadczasowy design niejednokrotnie doceniony wśród naszych klientów charakteryzuje się industrialną architekturą, jednocześnie jest utrzymany w ciepłym klimacie.Wysoki standard budowy gwarantuje wykorzystanie wysokiej jakości materiałów wykończeniowych miedzy innymi: klinkierowa elewacja, 3 szybowe okna, ogrzewanie podłogowe w łazienkach.Każdy segment zostanie zabezpieczony roletami antywłamaniowymi na parterze. Teren będzie w pełni ogrodzonych, a za ogrodzeniem znajdzie się miejsce na dodatkowy samochód. Każdy Segment zostanie wyposażony w kolorowy wideodomofon.

Inwestycja Nowa Dekada znajduje się w Ząbkach, ul. Jana Pawła II 38 (0.5 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Matbud Development Sp. z o. o..

Inwestycja Nowa Dekada jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nowa Dekada pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni 170 metrów kwadratowych w cenie od 4 417 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 170 m2 w cenie od 750 000 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Matbud Development Sp. z o. o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 170 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się na poziomie 750 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 417 do 4 424 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:w celu rezerwacji lokalu wymagane jest zawarcie umowy rezerwacyjnej z wpłatą 10 000 zł tytułem opłaty rezerwacyjnej (zaliczane na poczet całości kwoty)..
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowa Dekada

5 min szkoła podstawowa nr 2 5 min stacja kolejowa 1 min przystanek autobusowy 10 min centrum Ząbek 2 km do planowanej stacji metra 3 km do Ikea Targówek, Domoteka, M1, Castorama 10 km do warszawskiego Zoo 20 km do centrum Warszawy

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Dekada mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Nowa Dekada znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawska 01.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Dekada składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Łasuch.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Dekada w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.01.2020

Data aktualizacji: 15.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie