Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Grupa Kapitałowa Matbud Development Sp. z o.o. logo

Grupa Kapitałowa Matbud Development Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Służew, Orzycka 27
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Grupa Kapitałowa Matbud Development Sp. z o.o. to polski deweloper mieszkaniowy. Firma realizuje własne projekty budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego, począwszy od stworzenia projektu domu/mieszkania skrojonego na miarę potrzeb dużej rodziny, po mniejsze mieszkania odpowiednie dla par czy indywidualnych osób szukających własnego, niezależnego m2.

Działalność Firmy bazuje na doświadczeniu firmy Matbud i firmy Almond Project trudniących się generalnym wykonawstwem budynków wielorodzinnych, biur i lokali użytkowych już od 2008 roku, kiedy to Matbud współpracował z największymi developerami w Polsce. Posiadamy również ogromne doświadczenie w projektowaniu różnego typu kompleksów budowlanych na zlecenie liczących się na polskim rynku inwestorów a także kontroli nad poprawnością przebiegu całego procesu budowlanego.

Posiadamy w sprzedaży 45 nieruchomości w 2 inwestycjach

Wszystkie
Marki
Ząbki
 • Osiedle Marszałka
  4 kw. 2024
  Pod adresem Marszałka Józefa Piłsudskiego wyrasta nowa przestrzeń do życia: Stworzone przez spółkę Matbud Development Osiedle Wille Marszałka to osiedle nowoczesnych i eleganckich domów i mieszkań w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w prężnie rozwijających się Ząbkach, pomiędzy warszawskim Rembertowem a klimatycznym Targówkiem. Położone jest wśród domów jednorodzinnych, jednocześnie na

  Osiedle Marszałka

  ul. Józefa Piłsudskiego 72, Ząbki(0.8 km od Warszawy)
  Grupa Kapitałowa Matbud Development Sp. z o.o.
 • Zielone Alejki
  gotowe
  W ofercie znajdziecie Państwo zarówno mieszkania, jak i segmenty w kameralnej, niskiej zabudowie, umiejscowione na pięknej, zielonej działce o leśnym charakterze. Zgrabnie wpisujące się w klimat otoczenia swoją industrialną architekturą. W sąsiedztwie znajduje się niska, willowa zabudowa. Realizację tego osiedla podzieliliśmy na 3 etapy z dostępem zarówno od ulicy Wroniej oraz Wesołej. Całość

  Zielone Alejki

  ul. Wronia, Marki(2.9 km od Warszawy)
  Grupa Kapitałowa Matbud Development Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

Grupa Kapitałowa Matbud Development Sp. z o.o. logo
Grupa Kapitałowa Matbud Development Sp. z o.o.
Warszawa, Mokotów, Służew, Orzycka 27
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023