Evergreen365

Oferta archiwalna

Poznań, Grunwald, Grunwald Północ, ul. Jutrzenka 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1115 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Evergreen365

8 zdjęć

Evergreen365
Evergreen365
Evergreen365
Evergreen365

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 51 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 25000 zł.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Evergreen365 logo

Niezwykła bliskość

Lokalizacja Evergreen365 sprawia, że jest stąd niedaleko zarówno do centrum miasta jak i do zielonych terenów rekreacyjnych. Ponadto usytuowanie w pobliżu skrzyżowania ulic Bukowskiej i Grochowskiej gwarantuje bliskość niezbędnej infrastruktury, węzłów komunikacyjnych czy ścieżek rowerowych zapewniając wysoki komfort codziennego życia całej Twojej rodzinie.

Odpoczynek wśród zieleni

W otoczeniu drzew, z pięknym, rozległym trawnikiem na dachu pierwszej kondygnacji i ze szklarniami na balkonach – w Evergreen365 wiosna trwa przez cały rok. Szklarnie to miejsce idealne, by wypić poranną kawę, zaprosić znajomych i codziennie realizować swoje ogrodnicze pasje. Odetchnij wśród cudownej zieleni od zgiełku miasta, nie ruszając się z własnego mieszkania.

Przestrzenie pełne możliwości

Mieszkania w Evergreen365 to niezwykłe połączenie przestrzeni, komfortu i funkcjonalności. To propozycja dla tych, którzy zawsze szukają czegoś wyjątkowego i potrafią docenić nowatorskie rozwiązania i wysoką jakość wykonania.

Inwestycja Evergreen365 znajduje się na Grunwaldzie Północ, ul. Jutrzenka 8 (3.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Masterm Investment.

Inwestycja Evergreen365 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 51 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Evergreen365 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Masterm Investment przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Evergreen365?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Evergreen365 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Evergreen365 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szpitalna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Evergreen365 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Evergreen365 znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole "Pyza Wędrowniczka" w odległości 190 m, Zespół Szkół Specjalnych nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im.Karola Jonschera UM w Poznaniu w odległości 200 m, Przedszkole Specjalne nr 107 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera UM w Poznaniu w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Evergreen365 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się WIS, w odległości 350 m znajduje się Aro.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Evergreen365 w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.04.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Grunwaldzie Północ

Oferty na Grunwaldzie Północ

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: