Top Garden Apartments

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Dzieci Warszawy, oferowane bezpośrednio przez LW Development

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Dzieci Warszawy
Top Garden Apartments

7 zdjęć

Top Garden Apartments
Top Garden Apartments
Top Garden Apartments
Top Garden Apartments

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Top Garden Apartments dostępne są 53 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A06
2
39,5 m²
1
A14
2
31,53 m²
2
A20
2
38,89 m²
3
A21
2
39,5 m²
3
B21
2
39,41 m²
3
C06
2
36,19 m²
Parter
C07
2
36,19 m²
Parter
C10
2
33,59 m²
Parter
A11
2
44,77 m²
2
A16
2
40,97 m²
3
A18
2
41,48 m²
3
A19
2
42,33 m²
3
B14
2
44,77 m²
2
B23
2
40,97 m²
3
C03
2
44,75 m²
Parter
C04
2
40,62 m²
Parter
C11
2
44,85 m²
1
C12
2
40,62 m²
1
C28
2
44,85 m²
3
C36
2
42,25 m²
3

Opis Inwestycji

Szanowni Państwo,

bazując na doświadczeniach naszych dotychczasowych inwestycji dołożyliśmy wszelkich starań, by inwestycja Top Garden Apartments spełniała najwyższe standardy jakości a przede wszystkim oczekiwania naszych klientów. W prestiżowej lokalizacji dzielnicy Ursus u zbiegu ulic Ryżowej i Dzieci Warszawy powstanie budynek funkcjonalny, nowoczesny i reprezentacyjny. Zaprojektowaliśmy w nim mieszkania odpowiadające aktualnym oczekiwaniom klientów. Top Garden Apartments to budynek o wysokości czterech kondygnacji. W budynku zaprojektowano tylko 85 lokali mieszkalnych. Są to mieszkania dwu- trzy- oraz czteropokojowe o powierzchni od 26 m2 do 86 m2, w tym także kilka mieszkań dwupoziomowych. Na parterze budynku będą się znajdowały lokale usługowe. Chcielibyśmy by znalazł się tu sklep spożywczy, piekarnia, drogeria i inne podstawowe usługi, których bliskość podniesie komfort życia mieszkańców. Wybierzemy renomowanych, sieciowych najemców bazując na naszych doświadczeniach pasażu handlowego w naszej inwestycji Rezydencja Warszawska w Piastowie http://www.rezydencjawarszawska.pl/index.php?a=lokale_u

W Top Garden Apartments każdy znajdzie komfortowe mieszkanie dla siebie i swojej rodziny. Perfekcyjna lokalizacja i okoliczna infrastruktura sprawiają, że Top Garden Apartments to również optymalna oferta dla osób poszukujących mieszkań w celach inwestycyjnych.

Pozwolenie na budowę Top Garden Apartments nasza spółka uzyskała 28.01.2021. Pozwolenie stało się ostateczne 05.03.2021. Budowa zostanie zakończona w IV kwartale 2022 roku.

Cechą szczególną naszej inwestycji jest zielony dach użytkowy dostępny dla wszystkich mieszkańców. Na dachu będą się znajdowały tereny zieleni, miejsca do odpoczynku oraz grillowania a także plac zabaw dla dzieci. Ogród użytkowy na dachu to nie tylko dodatkowa przestrzeń rekreacyjna dla mieszkańców, ale rozwiązanie, które ma realny wpływ na poprawę warunków ekologicznych w mieście. Pokrycie dachu szatą roślinną przyczynia się do obniżania temperatury powietrza w mieście, zmniejsza odpływ wód opadowych do kanalizacji poprzez zwiększenie tzw. małej retencji. Przyczynia się także do zwiększania bioróżnorodności gatunkowej. Nasza firma ma 15 lat doświadczeń w aranżowaniu zielonych dachów użytkowych w swoich inwestycjach mieszkaniowych. Jednym z przykładów może tu być zielony dach w inwestycji Sunhouse w Pruszkowie : http://www.sunhouse.com.pl/index.php?a=film . W Top Garden Apartments tereny zielone zaprojektowane są również na poziomie zero od wewnętrznej strony budynku a od strony zewnętrznej zaprojektowany jesz szeroki deptak obsadzony drzewami. Mieszkania parterowe będą posiadały urządzone ogródki. Kilka ogródków jest zalesionych drzewami iglastymi tworzącymi zagajnik od wewnętrznej strony budynku.

Wejście do mieszkalnej części budynku zaprojektowane jest poprzez trzy klatki schodowe. Garaż podziemny dla mieszkańców zaprojektowano na poziomie -1. W podziemiu znalazło się także miejsce dla komórek lokatorskich. Klatki schodowe wyposażone są w windy z przystankami na wszystkich kondygnacjach budynku. W Top Garden Apartments zastosowaliśmy szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych poprawiających komfort mieszkania. Każde mieszkanie podłączone będzie do sieci telekomunikacyjnej za pomocą światłowodu, co umożliwi użytkownikom dostęp do internetu z szybkością 1 GB/s. Światłowód umożliwi zastosowanie rozwiązań typu „smart home”. W obiekcie będą zamontowane wideofony a także kamery do monitoringu umożliwiające sprawną pracę ochrony. Obiekt będzie częściowo ogrodzony, monitorowany i chroniony.

Inwestycja Top Garden Apartments znajduje się na Skoroszach, ul. Dzieci Warszawy (8.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez LW Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 85 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Top Garden Apartments w sprzedaży 53 nowe mieszkania o powierzchni od 32 do 83 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 32 do 45 m2 (24 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 44 do 57 m2 (21 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 77 do 83 m2 (8 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców LW Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (46 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (85 miejsc) w cenie 30 000 zł

W inwestycji znajdują się 74 komórki lokatorskie Powierzchnia od 1,7 m2 do 5 m2 w cenie 4500 zł/m2..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 85 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada (74): Powierzchnia od 1,7 m2 do 5 m2 w cenie 4500 zł/m2.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (46 miejsc): Miejsca ogólnodostępne ograniczone parkometrem.
 • miejsca postojowe podziemne (85 miejsc) w cenie 30 000 zł.
Udogodnienia:
plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, inteligentny dom, videodomofon, własna kotłownia, miejsce do ładowania samochodów elektrycznych, miejsca parkingowe dla gości
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 53 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 32 do 83 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
według etapów budowy.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
planowany czynsz będzie w wysokości od 11 do undefined zł/m².
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Top Garden Apartments znajdują się 24 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Top Garden Apartments znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Ryżowej i Dzieci Warszawy, co sprawia, że jest to jedna z najlepszych lokalizacji w dzielnicy Ursus ze względu na komunikację oraz okoliczną infrastrukturę. Przed budynkiem od strony ulicy Ryżowej znajduje się przystanek autobusowy, z którego w 15 minut dojechać można do centrum Warszawy. Również w 15 minut można dojechać samochodem do lotniska Okęcie a w 4 minuty do obwodnicy Warszawy (S2). Podstawowe sklepy i usługi będą się znajdowały na parterze budynku. Odległość do najbliższego przedszkola i żłobka to 150 m. Najbliższa przychodnia zdrowia i szkoła podstawowa znajdują się w promieniu 300 m, podobnie jak klub fitness Zdrofit prowadzony w lokalu naszej firmy w inwestycji Atrium Skorosze I.

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Top Garden Apartments?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Top Garden Apartments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Top Garden Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dzieci Warszawy 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Top Garden Apartments znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Top Garden Apartments znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: "Małe Przedszkole" Niepubliczne Przedszkole Integracyjne w odległości 240 m, Niepubliczne Przedszkole"Małe Przedszkole" w odległości 240 m, HIPOPO Niepubliczne Przedszkole XXI w. Centrum Edukacji Lokalnej w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Top Garden Apartments jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lecznica Ursus w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Top Garden Apartments składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 390 m znajduje się Piekarnia, w odległości 440 m znajduje się Sklep z warzywami.

Data publikacji: 26.10.2021
Data aktualizacji: 17.01.2022
LW Development logo

LW Development

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul.Dzieci Warszawy 26 w Warszawie

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00

Spotkania w soboty po wcześniejszym umówieniu

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: