Gwarna 12

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Gwarna, oferowane bezpośrednio przez

Lloyd Properties Sp z o.o.

Wrocław, Stare Miasto, ul. Gwarna 12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 507 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Gwarna 12Gwarna 12

5 zdjęć

Gwarna 12
Gwarna 12
Gwarna 12
Gwarna 12

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 64 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Wyjątkowe apartamenty inwestycyjne w BEST WESTERN PREMIER HOTEL powstały z połączenia prestiżu czterogwiazdkowego hotelu, silnej międzynarodowej marki oraz doskonałej lokalizacji.

Bezobsługowa inwestycja w samym sercu Wrocławia

Decydując się na zakup nieruchomości, stajesz się właścicielem apartamentu w 4-gwiazdkowym hotelu z podpisaną 15-letnią umową z operatorem.

Wysoki standard

BEST WESTERN PREMIER HOTEL mieści w sumie 64 starannie rozplanowanych apartamentów o powierzchni od 17 do 40 m2.

Z myślą o komforcie gości w obiekcie została zaplanowana strefa relaksu, sala fitness, spa oraz bogato wyposażona siłownia. W obiekcie znajdzie się również restauracja oraz sala konferencyjna.

Silna marka

Nasza inwestycja jako jedyna we Wrocławiu jest sygnowana przez jedną z największych na świecie sieci hotelowych – Best Western Premier – do której należy obecnie około 4 000 hoteli w ponad 100 krajach!

Inwestycja Gwarna 12 znajduje się na Starym Mieście, ul. Gwarna 12 (0.8 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi Lloyd Properties Sp z o.o.

Inwestycja Gwarna 12 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Gwarna 12 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Hotel położony jest w samym sercu Wrocławia, jednego z najczęściej odwiedzanych miejsc w Europie. Tętniący życiem Rynek Główny, który przyciąga turystów przez cały rok, jest zlokalizowany zaledwie 900 m od hotelu, a zrewitalizowany w 2012 r. dworzec Wrocław Główny jest usytuowany tuż obok hotelu, w odległości 200 m. Ponadto w odległości 500 m od hotelu znajdują się dwa duże centra biznesowe.

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Gwarna 12?

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gwarna 12 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 253 metrów od inwestycji Gwarna 12 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Gwarna 12 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gwarna 12 znajduje się 116 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 243 m, Szkoła Podstawowa nr 71 w odległości 243 m, szkoła w odległości 257 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Gwarna 12 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pro-Med w odległości 47 m, lek. dent. Anna Furmanek w odległości 122 m, Otto-Prodent w odległości 218 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gwarna 12 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 97 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 142 m znajduje się Żabka, w odległości 148 m znajduje się Pʼuri.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gwarna 12 w odległości 0 m znajduje się boisko / kort, w odległości 0 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 9 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 04.10.2019
Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: