Apartamenty nad Potokiem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKalter Nieruchomości Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty nad Potokiem dostępnych jest 19 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
9
2
44,1 m²
2
22
2
51,41 m²
4
29
2
51,41 m²
5
36
2
51,41 m²
6
49
2
43,14 m²
8
3
3
55,59 m²
1
5
3
59,56 m²
1
7
3
66,85 m²
1
14
3
66,89 m²
2
21
3
73,17 m²
3
28
3
77,07 m²
4
35
3
77,07 m²
5
38
3
55,59 m²
6
40
3
59,4 m²
6
42
3
77,06 m²
6
6
4
79,65 m²
1
41
4
79,79 m²
6
46
5
89,68 m²
7
50
5
89,68 m²
8

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Apartamenty Nad Potokiem to kameralna inwestycja zlokalizowana przy ulicy Modzelewskiego 24 na warszawskim Mokotowie. W budynku przewidziano jedynie 50 lokali o powierzchniach od 39 do 89 m². Budynek zaprojektowano z dbałością o funkcjonalność i jakość wykończenia. Przestronne balkony, loggie i tarasy z częścią ogrodową na siódmej kondygnacji pozwolą w pełni cieszyć się wysokim komfortem użytkowania apartamentów. Aby przybliżyć mieszkańcom najpotrzebniejsze usługi w parterze budynku zaprojektowano lokale usługowe. Miejsca postojowe i komórki lokatorskie dla wygody mieszkańców przewidziano w podziemnej hali garażowej. Pomyśleliśmy także o stylowej architekturze. Szklane balustrady balkonów, loggii i tarasów dodadzą budynkowi lekkości, zaś okładziny elewacji z kamienia naturalnego elegancji. Z najwyższych pięter rozpościerać się będzie piękny widok na panoramę miasta i zieleń Doliny Służewieckiej. Atrakcyjna architektura z dbałością o każdy detal, doskonałe materiały wykończeniowe i wykorzystane energooszczędne rozwiązania technologiczne, wsparte renomą i ogromnym doświadczeniem budowlanym Inwestora pozwolą przekazać Państwu produkt o wyjątkowej jakości, z którego chcemy być dumni, a Państwo zadowoleni.Udogodnienia dla mieszkańców:• video-domofon• tv kablowa i satelitarna• usługi w budynku• monitoring• recepcja• miejsce na rowery

Inwestycja Apartamenty nad Potokiem znajduje się na Służewie, ul. Modzelewskiego 24 (6.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Kalter Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty nad Potokiem jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty nad Potokiem pozostało na sprzedaż 19 mieszkań o powierzchniach od 43 do 90 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 43 do 51 m2 (5 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 77 m2 (10 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 80 m2 (2 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 90 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kalter Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 268 do 277 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia, ogródek, balkon, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 19 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 43 do 90 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty nad Potokiem

Miejsce, w którym zdecydowaliśmy się wybudować Apartamenty nad Potokiem to nie tylko ciche i pełne zieleni otoczenie, ale również miejsce, gdzie mieszkańcy będą mieli dostęp do bogatej palety usług i udogodnień. W sąsiedztwie można znaleźć pełną ofertą edukacyjną (żłobki, szkoły oraz uczelnie), usługową (centra handlowe, sklepy osiedlowe, restauracje, kawiarnie, obiekty sportowe i ośrodki medyczne). W niedalekiej odległości znajduje się jedno z największych centrów handlowych Warszawy – Galeria Mokotów z dostępem do około 260 sklepów i punktów handlowych, kinem, fitness clubem i placem rozrywki dla dzieci. Do aktywnego spędzania wolnego czasu zachęcają zielone skwery, piękne parki i Potok Służewiecki usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji. Można się tam wybrać na spacer, jogging albo skorzystać z siłowni plenerowej o każdej porze roku. Jednocześnie ta cześć dolnego Mokotowa to także bardzo szybko rozwijające się biznesowe centrum Warszawy o wielkości ok. 1,2 mln. m2 powierzchni biurowej. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z centrum miasta. Znajduje się niedaleko głównych osi komunikacyjnych dzielnicy: Al. Niepodległości, Al. Wilanowskiej i ul. Puławskiej. Można szybko przemieszczać się samochodem albo skorzystać z komunikacji miejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe. Spacerem można dojść do stacji metra Służew. Lokalizacja Apartamentów nad Potokiem jest idealnym miejscem dla osób, które nie chcą tracić czasu na dojazdy do pracy, lubią spędzać wolny czas aktywnie, chcą mieć wszystkie potrzebne w codziennym życiu miejsca na wyciągnięcie ręki, czyli po prostu cenią sobie wygodę. Polecamy zarówno dla singli, rodzin jak i inwestorów. Infrastruktura w otoczeniu inwestycji: • przystanek autobusowy linii 174, 193, N36: 30 m • przystanek autobusowy linii 136, N34: 200 m • stacja metra Służew: 1,2 km • park i tereny spacerowe: 350 m • centrum handlowe: 1,2 km • żłobek: 100 m • przedszkole publiczne: 400 m • szkoła podstawowa: 500 m • market spożywczy: 300 m • sklep osiedlowy: 50 m • kościół: 350 m • centrum biznesowe: 1,2 km • plac zabaw: 400 m

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty nad Potokiem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Apartamenty nad Potokiem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tarniny 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty nad Potokiem znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 270 w odległości 200 m, Punkt Przedszkolny Smyki ze Smyczkowej w odległości 270 m, Szkoła Podstawowa nr 271 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty nad Potokiem jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty nad Potokiem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Sklep Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty nad Potokiem w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.10.2019

Data aktualizacji: 22.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie