Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika

Osiedle LazurowaSPRZEDANA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez J.W. Construction Holding S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 547 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Zielone Bemowo (105 m dalej)

Inwestycja Zielone Bemowo znajduje się na Chrzanowie, ul. Lazurowa (7,9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Cordia Polska. Inwestycja Zielone Bemowo jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 127 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 32 do 118 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Lazurowa (7,9 km od centrum Warszawy)
 • Termin oddania: 1 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 51
 • Powierzchnia: 32 - 118 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Cordia Polska Mieszkania spełniające kryteria

Wille Lazurowa (276 m dalej)

Inwestycja Wille Lazurowa znajduje się na Chrzanowie, ul. Batalionów Chłopskich (7,9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A.. Inwestycja Wille Lazurowa jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 102 lokale mieszkalne o powierzchniach od 47 do 63 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Batalionów Chłopskich (7,9 km od centrum Warszawy)
 • Termin oddania: 4 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 15
 • Powierzchnia: 47 - 63 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Dom Development S.A. Mieszkania spełniające kryteria

Young City 2 etap A i B (689 m dalej)

Inwestycja Young City 2 etap A i B znajduje się na Chrzanowie, ul. Szeligowska/ Rayskiego (8,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja Young City 2 etap A i B jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 55 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 34 do 85 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska/ Rayskiego (8,3 km od centrum Warszawy)
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 58
 • Powierzchnia: 34 - 85 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Robyg S.A. Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Lazurowa to pięć niezależnych kameralnych kompleksów dwu – i trzypiętrowych budynków, wyposażonych w windy. Każdy z etapów osiedla został ogrodzony i posiada swoją strzeżoną strefę rekreacji dla mieszkańców i ich dzieci. Wszystkie mieszkania posiadają podwyższony standard; we wszystkich przewidziano balkony, loggie i przeszklone werandy. Tworzą one na zewnętrznych ścianach domów estetyczne i funkcjonalne kompozycje – dając mieszkańcom sporą przestrzeń, jednocześnie pozwalają zachować prywatność. Pod każdym budynkiem znajduje się garaż. Na każdym piętrze znajduje się od sześciu do ośmiu jasnych mieszkań. Projektanci zwrócili szczególną uwagę na potrzeby przyszłych mieszkańców poprzez zastosowanie wind, podjazdów dla wózków oraz innych rozwiązań mających na celu zapewnienie wygody i bezpieczeństwa. Lokale gotowe do zamieszkania.Pomimo bliskości centrum miasta, wokół osiedla nie brakuje miejsc przystosowanych do aktywnego wypoczynku. Szczególnie lubiany jest Park Leśny “Boernerowo”. Na terenie dzielnicy Bemowo znajduje się wiele obiektów rekreacyjnych, baseny, lodowisko, boiska. Zaledwie kilka przystanków dzieli osiedle od terenu Parku Moczydło, zwanego też Górką Moczydłowską – przyjemny, zadbany park, ze sztucznie usypanym wzniesieniem i wyciągiem narciarskim. Vis `a vis Parku Moczydło, po drugiej stronie ul. Górczewskiej, znajduje się Park im. Edwarda Szymańskiego – znakomity teren do jazdy na rolkach i biegania. W pobliżu usytuowano kompleks odkrytych basenów “Wisła”. Przy ul. Elekcyjnej mamy Park im. Gen. Sowińskiego z popularnym amfiteatrem. W lecie tętni muzyką podczas okazjonalnych koncertów.Łatwy i szybki dojazd do centrum oraz innych dzielnic to jeden z większych atutów inwestycji. U zbiegu ul. Górczewskiej i Lazurowej znajduje się pętla tramwajowa.Osiedle Lazurowa znajduje się w pobliżu głównych ulic dzielnicy, ul. Górczewskiej i Powstańców Śląskich co umożliwia mieszkańcom sprawne poruszanie się w obrębie niemal całego miasta.

Inwestycja Osiedle Lazurowa znajduje się na Chrzanowie, ul. Lazurowa (7,8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera J.W. Construction Holding S.A..

Inwestycja Osiedle Lazurowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Aktualnie w inwestycji Osiedle Lazurowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper J.W. Construction Holding S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Lazurowa

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W planach jest również doprowadzenie do dzielnicy II linii metra. W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Lazurowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Batalionów Chłopskich.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lazurowa znajduje się 50 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 215 w odległości 200 m, Przedszkole Nr 15 w odległości 200 m, Klub Malucha Kangurek - Zapisy !!! w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m NZOZ DENTIK.PL, w odległości 250 m NZOZ NIKOMED, w odległości 250 m Bemo-Dent.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Gastroserwis. Kurmanowska J. w odległości 150 m, Pizzeria Da Grasso Warszawa Bemowo Jelonki w odległości 200 m, Bank Spółdzielczy w odległości 250 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Park Górczewska w odległości 550 m, Green Rabbit Ogrody w odległości 600 m, Fitness Thasos w odległości 800 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:09

Data aktualizacji: 16 maja 2017 10:48

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Gdzie szukasz

Maksymalna cena nieruchomości

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wiadomości powiązane z J.W. Construction Holding S.A.

Znajdziemy dla Ciebie