Osiedle Lazurowa

Oferta archiwalna

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Lazurowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 412 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Lazurowa

2 zdjęcia

Osiedle Lazurowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle Lazurowa to pięć niezależnych kameralnych kompleksów dwu – i trzypiętrowych budynków, wyposażonych w windy. Każdy z etapów osiedla został ogrodzony i posiada swoją strzeżoną strefę rekreacji dla mieszkańców i ich dzieci. Wszystkie mieszkania posiadają podwyższony standard; we wszystkich przewidziano balkony, loggie i przeszklone werandy. Tworzą one na zewnętrznych ścianach domów estetyczne i funkcjonalne kompozycje – dając mieszkańcom sporą przestrzeń, jednocześnie pozwalają zachować prywatność. Pod każdym budynkiem znajduje się garaż. Na każdym piętrze znajduje się od sześciu do ośmiu jasnych mieszkań. Projektanci zwrócili szczególną uwagę na potrzeby przyszłych mieszkańców poprzez zastosowanie wind, podjazdów dla wózków oraz innych rozwiązań mających na celu zapewnienie wygody i bezpieczeństwa. Lokale gotowe do zamieszkania.Pomimo bliskości centrum miasta, wokół osiedla nie brakuje miejsc przystosowanych do aktywnego wypoczynku. Szczególnie lubiany jest Park Leśny “Boernerowo”. Na terenie dzielnicy Bemowo znajduje się wiele obiektów rekreacyjnych, baseny, lodowisko, boiska. Zaledwie kilka przystanków dzieli osiedle od terenu Parku Moczydło, zwanego też Górką Moczydłowską – przyjemny, zadbany park, ze sztucznie usypanym wzniesieniem i wyciągiem narciarskim. Vis `a vis Parku Moczydło, po drugiej stronie ul. Górczewskiej, znajduje się Park im. Edwarda Szymańskiego – znakomity teren do jazdy na rolkach i biegania. W pobliżu usytuowano kompleks odkrytych basenów “Wisła”. Przy ul. Elekcyjnej mamy Park im. Gen. Sowińskiego z popularnym amfiteatrem. W lecie tętni muzyką podczas okazjonalnych koncertów.Łatwy i szybki dojazd do centrum oraz innych dzielnic to jeden z większych atutów inwestycji. U zbiegu ul. Górczewskiej i Lazurowej znajduje się pętla tramwajowa.Osiedle Lazurowa znajduje się w pobliżu głównych ulic dzielnicy, ul. Górczewskiej i Powstańców Śląskich co umożliwia mieszkańcom sprawne poruszanie się w obrębie niemal całego miasta.

Inwestycja Osiedle Lazurowa znajduje się na Chrzanowie, ul. Lazurowa (7.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez J.W. Construction Holding S.A.

Inwestycja Osiedle Lazurowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Lazurowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców J.W. Construction Holding S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Lazurowa?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Lazurowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Lazurowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szobera 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Lazurowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lazurowa znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 215 w odległości 220 m, Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 6 w odległości 370 m, Przedszkole nr 381 w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Lazurowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Biedronka, w odległości 320 m znajduje się Kaufland, w odległości 340 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Lazurowa w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Chrzanowie

Oferty na Chrzanowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: