Gwarna 12

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Gwarna, oferowane bezpośrednio przez

JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Stare Miasto, ul. Gwarna 12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 553 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Gwarna 12Gwarna 12

8 zdjęć

Gwarna 12
Gwarna 12
Gwarna 12
Gwarna 12

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • usługi concierge
 • recepcja
 • winda
 • Wykończenie pod klucz

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Rekreacja

 • sauna
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Gwarna Wrocław City Center to nowoczesny, 6-kondygnacyjny hotel powstający w biznesowo-turystycznym sercu Wrocławia. Oferta dla inwestorów obejmuje komfortowe, w pełni wyposażone pokoje hotelowe w systemie condo, stanowiące produkt inwestycyjny z wysoką i stabilną stopą zwrotu, bez konieczności osobistego zaangażowania w proces zarządzania nieruchomością.

Nowy obiekt jako jedyny w stolicy Dolnego Śląska sygnowany będzie prestiżową marką Best Western Premier i zarządzany przez doświadczonego operatora – firmę Dobry Hotel, wyspecjalizowaną w zarządzaniu obiektami hotelowymi w wielkomiejskich destynacjach.

Gwarancje sukcesu przedsięwzięcia i zysku inwestora stanowią: znakomita lokalizacja, ciesząca się uznaniem na całym świecie marka BWP, najwyższy standard świadczonych usług oparty o wieloletnie praktyki zarządcze. Unikalny, przejrzysty model biznesowy oraz elastyczne możliwości odsprzedaży lokalu w przypadku zmiany strategii inwestycyjnej zapewniają inwestorowi komfort i bezpieczeństwo lokaty kapitału.

Wrocław City Center

Czterogwiazdkowy obiekt hotelowy o powierzchni 2.913 m2

Elegancka, stonowana bryła z imponującymi przeszkleniami na parterze harmonijnie koresponduje z okoliczną zabudową.

63 pokoje hotelowe o powierzchni od 17 do 40 m2, w tym 12 pokoi dwupoziomowych oraz 1 apartament.

Pełna infrastruktura hotelowa: restauracja, bar, sale konferencyjno-bankietowe, strefa fitness i SPA, garaż podziemny.

Wszystkie pokoje zostaną wykończone i wyposażone pod klucz, według najwyższych standardów.

Budowa zostanie ukończona 30 czerwca 2018. Hotel rozpocznie działalność już jesienią 2018 r.

Przewagi inwestycyjne

Model biznesowy w formule gwarantowanego najmu apartamentu. Zakupiony apartament zostaje przekazany operatorowi hotelu w dzierżawę, co zwalnia inwestora z konieczności poświęcania czasu i uwagi na zarządzanie nieruchomością. Umowa dzierżawy podpisywana jest na aż 30 lat!

Przez pierwsze 3 lata trwania umowy gwarantowana stopa zwrotu wynosi 6,5%.

W następnym okresie właściciele apartamentów otrzymywać będą udział w przychodach (nie w zysku!) spółki Gwarna Wrocław, wynoszący 85%.

Dzięki takiej konstrukcji modelu inwestycyjnego właściciel apartamentu ma gwarancję wyjścia z inwestycji na każdym etapie jej realizacji i odsprzedania jej z zyskiem, gdy wartość nieruchomości wzrośnie.

Wszelkie koszty wiążące się z zarządzaniem hotelem i utrzymaniem standardu pokoju pokrywa operator. Właściciel ponosi jedynie koszty związane z ubezpieczeniem apartamentu, użytkowaniem wieczystym oraz podatkiem od nieruchomości.

Apartamenty inwestycyjne objęte są 23% stawką podatku VAT, o którego zwrot mogą wystąpić nawet osoby fizyczne.

Nad przebiegiem transakcji czuwa JOT-BE NIERUCHOMOŚCI – renomowane biuro pośrednictwa z 35-letnim doświadczeniem. W naszym portfolio znajdują się setki sprzedanych apartamentów inwestycyjnych w tak prestiżowych destynacjach, jak np. Czarna Góra Resort. Z dumą podkreślamy, że wysoki poziom naszych usług doceniany jest przez licznych inwestorów indywidualnych, którzy decydują się za naszym pośrednictwem na zakup kolejnych nieruchomości.

Inwestycja Gwarna 12 znajduje się na Starym Mieście, ul. Gwarna 12 (0.8 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Gwarna 12 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Gwarna 12 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Gwarna 12?

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gwarna 12 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 259 metrów od inwestycji Gwarna 12 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Gwarna 12 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gwarna 12 znajduje się 118 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 215 m, Szkoła Podstawowa nr 71 w odległości 233 m, DolnośLąska Szkoła Policealna Medyczna w odległości 246 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Gwarna 12 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pro-Med w odległości 63 m, lek. dent. Anna Furmanek w odległości 104 m, Otto-Prodent w odległości 189 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gwarna 12 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 105 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 117 m znajduje się Żabka, w odległości 121 m znajduje się Pʼuri.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gwarna 12 w odległości 16 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 20 m znajduje się boisko / kort, w odległości 22 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: