ul. Kowieńska 24

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kowieńska, oferowane bezpośrednio przez Jaz Bud Sp. z o.o.

Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Kowieńska 24

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

ul. Kowieńska 24

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Oszmiańska 20

  Apartamenty Oszmiańska 20

  Home Invest Sp. z o.o.

  Mieszkanie Targówek Mieszkaniowy, Targówek, Warszawa
  ul. Oszmiańska 20
  4.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 56-72 m2
  • Mieszkań: 10
  • Pokoje: 2-3
 • Handlowa Residence

  Handlowa Residence

  Flash Development

  Mieszkanie Targówek Mieszkaniowy, Targówek, Warszawa
  ul. Handlowa
  5.6 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 56-71 m2
  • Mieszkań: 5
  • Pokoje: 3-4
 • Przystanek Targówek

  Przystanek Targówek

  RSM Praga

  Mieszkanie Targówek Mieszkaniowy, Targówek, Warszawa
  ul. Kuflewska 6
  5.6 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 29-85 m2
  • Mieszkań: 48
  • Pokoje: 1-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Fascynująca część prawobrzeżnej stolicy

Budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i garażem podziemnym zlokalizowany jest w centrum Starej Pragi przy ul. Kowieńskiej 24 (róg ul. Szwedzkiej). Wspaniała zabytkowa architektura oraz niepowtarzalny klimat tej części miasta czyni to miejsce bardzo wyjątkowym.

Doskonała komunikacja pozwala w 5 minut znaleźć się na Starym Mieście, a w 10 minut tramwajem lub autobusem w Śródmieściu. W dość bliskiej odległości znajduje się centrum handlowe – Warszawa Wileńska, a także hipermarket – TESCO. W czasie wolnym można odpocząć w Parku Praskim lub wybrać się na spacer do ZOO.

Dzielnica ta jest na nowo odkrywana przez młodych warszawiaków. Ciekawie można spędzić wieczór w kameralnym Teatrze Wytwórnia, lub Teatrze Rampa. Osoby lubiące muzyczną rozrywkę z pewnością zainteresuje pobliska Fabryka Trzciny. Bliskość placówek kulturalno – oświatowych, tj. pracownie, galerie, szkoły – to tylko jedna z wielu zalet tej inwestycji.

W pięknie wkomponowanym w architekturę Pragi pięciopiętrowym budynku zaprojektowano 22 mieszkania o podwyższonym standardzie wykończenia oraz 2 lokale usługowe. Wszystkie mieszkania posiadają balkon lub taras. Budynek jest ogrodzony i objęty całodobowym monitoringiem. Miejsca parkingowe w garażu podziemnym znajdują się na platformach parkingowych w systemie KLAUSA.

Inwestycja zakończona.

Inwestycja ul. Kowieńska 24 znajduje się na Nowej Pradze, ul. Kowieńska 24 (4.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Jaz Bud Sp. z o.o.

Inwestycja ul. Kowieńska 24 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji ul. Kowieńska 24 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Jaz Bud Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 22 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji ul. Kowieńska 24?

Przyszli mieszkańcy inwestycji ul. Kowieńska 24 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji ul. Kowieńska 24 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szwedzka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji ul. Kowieńska 24 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji ul. Kowieńska 24 znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 127 w odległości 80 m, Korczak. Szkoła Podstawowa Montessori w odległości 260 m, LXXVI Liceum Ogólnokształcące w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ul. Kowieńska 24 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Biedronka, w odległości 510 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ul. Kowieńska 24 w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.07.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: