Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Jaz Bud Sp. z o.o. logo

Jaz Bud Sp. z o.o.

Białystok, ul. Świętokrzyska 3
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo Budowlane JAZ-BUD Sp. z o.o. powstało w kwietniu 1998r.

Dzisiaj jest jedną z najprężniej działających firm budowlanych na Podlasiu, a swoim zasięgiem obejmuje również województwo mazowieckie.

JAZ-BUD Sp. z o.o. realizuje kompleksowo obiekty budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe i inżynieryjne.

Posiada w całości własny transport i sprzęt budowlany do realizacji inwestycji budowlanych.

JAZ-BUD Sp. z o.o. prowadzi głównie działalność developerską, polegającą na budowie na gruntach własnych lokali mieszkalnych i usługowych wraz z parkingami podziemnymi i garażami.

Realizuje również usługi budowlane na zlecenie inwestorów zewnętrznych, takich jak: Starostwa Powiatowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe, Komunalne Towarzystwa Budownictwa Społecznego i innych.

Głównym celem naszej Spółki jest realizacja obiektów budowlanych –  zarówno mieszkalnych jak i inżynieryjnych – spełniających wymagania stawiane przez Klienta pod względem jakości i terminowości wykonania.

W początkowym okresie działalności firma zatrudniała kilkunastu pracowników – dzisiaj ponad 100 osób.

W trakcie istnienia firmy nastąpił ogromny rozwój Spółki.

Oprócz zwiększenia liczby i wielkości realizowanych inwestycji poszerzono także profile działalności otwierając min. Galerię Antoniuk.

JAZ-BUD Sp. z o.o. kilkukrotnie otrzymało nagrodę w konkursach “Bezpieczna Budowa”, “Budowa Roku” jak również zostało odznaczone złotą odznaką “Zasłużony dla budownictwa”.

W 2006r. otrzymało Złotą Statuetkę w konkursie PZITB “Budowa Roku w Regionie Północno-Wschodnim”.

W 2007r. otrzymało min. tytuł “Ambasador Biznesu – Podlasie 2007”, a w 2009r. wyróżnienie w rankingu Diamenty FORBESA 2009.

System Zarządzania Jakością i Certyfikat ISO 9001:2000 funkcjonuje w Spółce od kwietnia 2003 roku do dnia dzisiejszego.

JAZ-BUD Sp. z o.o. wspomaga działalność charytatywną Fundacji, Stowarzyszeń, przeznaczając środki finansowe na pomoc dzieciom wymagającym zabiegów operacyjnych, niepełnosprawnym, bezdomnym. Sponsoruje również imprezy sportowe i rekreacyjne.

Zakończyliśmy sprzedaż 15 inwestycji

Kontakt

Jaz Bud Sp. z o.o. logo
Jaz Bud Sp. z o.o.
Białystok, ul. Świętokrzyska 3
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023