Puławska 108/112

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Puławska 108/, oferowane bezpośrednio przez

Ipeco Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Puławska 108/ 112

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1236 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Puławska 108/112Puławska 108/112

2 zdjęcia

Puławska 108/112

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Prestiż i komfort zamieszkania na Starym Mokotowie nie powinien wymagać uzasadnienia. To przecież Stary Mokotów był i jest takim wyjątkowym miejscem w Warszawie, gdzie w historycznie naturalny sposób przestrzeń miejska tworzona była w oparciu zarówno o niezliczoną ilość terenów zielonych jak i parków miejskich jednocześnie oferując swoim mieszkańcom wyjątkowo bogatą infrastrukturę.

Inwestycja Puławska 108/112 znajduje się na Wierzbnie, ul. Puławska 108/ 112 (3.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Ipeco Sp. z o.o.

Inwestycja Puławska 108/112 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Puławska 108/112 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ipeco Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Puławska 108/112?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Puławska 108/112 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 734 metrów od inwestycji Puławska 108/112 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wierzbno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Puławska 108/112 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Puławska 108/112 znajdują się 54 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Językowe 4Kids w odległości 76 m, Szkoła Podstawowa nr 157 im. Adama Mickiewicza w Warszawie w odległości 119 m, szkoła w odległości 138 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Puławska 108/112 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital świętej Elżbiety w odległości 84 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 143 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 158 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Puławska 108/112 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 32 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 113 m znajduje się Żabka, w odległości 379 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Puławska 108/112 w odległości 184 m znajduje się boisko / kort, w odległości 194 m znajduje się boisko / kort, w odległości 195 m znajduje się centrum sportowe.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: