Silva

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInvest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Silva etap II

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Działki Leśne, ul. Kielecka (1 km od centrum Gdyni)
  Silva etap II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 50 - 148 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.
 • Yarielys Residence(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Śródmieście, ul. Abrahama 61/63 (0.2 km od centrum Gdyni)
  Yarielys Residence
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 46 - 85 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 1 oferta
  Mostostal S.A.
 • Plac Unii(1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Śródmieście, ul. Władysława IV 40 (0.1 km od centrum Gdyni)
  Plac Unii
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 155
  Powierzchnia: 32 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 99 ofert
  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Opis Inwestycji

Silva to bezpieczne, zamknięte osiedle z ochroną. W pierwszym etapie powstaną trzy budynki o zróżnicowanej skali. Mogą Państwo wybrać kameralny styl zamieszkiwania w budynku dwu i trzypiętrowym lub widoki na las, morze i okolicę z mieszkań w budynku pięciopiętrowym.Rodzinny charakter osiedla tworzy przestrzeń bez samochodów, z placem zabaw, ciekawym zagospodarowaniem terenu i małą architekturą. Aktywność bez względu na pogodę umożliwi strefa fitness z siłownią i saunami dostępna tylko dla mieszkańców.W każdym budynku, znajdować się będą windy, prowadzące bezpośrednio do podziemnej hali garażowej. Dla każdego mieszkania przygotowano przynajmniej jedno miejsce postojowe oraz komórkę lokatorską.• 2 pokojowe o powierzchni 43-76m2• 3 pokojowe o powierzchni 61-83m2• 4 pokojowe o powierzchni 82-101m2• 5-pokojowe o powierzchni 105-124m2

Inwestycja Silva znajduje się na Działkach Leśnych, ul. Kielecka 4 (1 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K..

Inwestycja Silva została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 96 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Silva pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 78 do 100 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie do każdego mieszkania.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 96 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: do każdego mieszkania.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony, klub fitness, sauna, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze.

Lokalizacja inwestycji Silva

Na styku lasu i Śródmieścia Gdyni, przy ulicy Kieleckiej 4 powstaje Silva. Ta cicha lokalizacja wkomponowana we wzniesienia Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego daje wiele możliwości wypoczynku. Jednocześnie pozwala korzystać ze wszystkich udogodnień centrum miasta. Mieszkańcy będą mieli w odległości: • 50 m las • 80 m Wyższą szkołę Administracji i Biznesu • 230 m kino i galerię handlową • 380 m kręgielnię, Urząd Miasta • 530 m przedszkole • 550 m Teatr Miejski • 610 m Uniwersytet Gdański • 640 m Gdyńską Halę Widowiskowo-Sportową • 800 m szkołę podstawową, najlepsze szkoły ponadpodstawowe (Szkoła Jezuitów, III i VI LO) • 1000 m Skate park • 1200 m Teatr Muzyczny, Gdyńską Szkołę Filmową • 1300 m Experyment, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny • 1500 m Bulwar Nadmorski, Korty Tenisowe

Gdynia to najbardziej na północ wysunięte miasto Trójmiasta. Mieści się w województwie pomorskim na powierzchni 125 km kw, z liczbą mieszkańców ok.250 tys. Gdynia dzieli się na 22 dzielnice, z których największa to Chwarzno-Wiliczno (27 km kw) a najmniejsza to Kamienna Góra (0,63 km kw). Miasto z Sopotem, Gdańskiem i pozostałymi miastami woj. pomorskiego łączy Szybka Kolej Miejska a pociągi dalekobieżne zatrzymują się na głównej stacji Gdynia Główna. Największe miejskie szpitale to Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni, Szpital Morski im. PCK w Gdyni i Szpital św. Wincentego a Paulo. To miasto doskonale łączące współczesne wygody z pięknem przyrody, którą można cieszyć się głównie na tutejszych plażach nad Morzem Bałtyckim i czterech miejskich kąpieliskach a także w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym czy tutejszych trzech rezerwatach przyrody. W mieście można znaleźć też ponad 40 km ścieżek rowerowych. Największe kluby sportowe to Arka Gdynia i Bałtyk Gdynia.

Komunikacja

Główna stacja kolejowa to Gdynia Główna, z której odjeżdżają pociągi do wszystkich większych polskich miast. Do tego po mieście kursują autobusy miejskie i kolej SKM łącząca Gdynię z Sopotem, Gdańskiem i innymi najbliższymi miastami. Działa tu też tramwaj wodny ZKM pływający na Hel, do Kaliningradu i Sopotu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Silva mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Silva znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Węzeł Franciszki Cegielskiej.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Silva znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH NR 17 W GDYNI w odległości 300 m, PUNKT PRZEDSZKOLNY NR 1 W SPECJALNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 24 W GDYNI w odległości 300 m, SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 24 W GDYNI IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Silva jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Zdrowia Psychicznego w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Silva składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się abc, w odległości 420 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 420 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Silva w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.09.2015

Data aktualizacji: 15.01.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie