Rivus

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Gdynia, Orłowo, ul. Bernardowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Rivus

4 zdjęcia

Rivus
Rivus
Rivus
Rivus

Najbliższe inwestycje

 • Nowe Kolibki

  Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

 • Apartamenty Dolny Sopot

  Tree Development Group Sp. z o.o.

 • Monte Cassino 27

  Partners International

Opis Inwestycji

Rivus składać się będzie z 4 dwupiętrowych domów wielorodzinnych usytuowanych na bezpiecznym, zamkniętym i chronionym terenie. Większość terenu wokół budynków stanowić będą ogródki przydomowe osiągające powierzchnię nawet 400 m2.

Prosta architektura urozmaicona będzie eleganckimi detalami i rozległymi balkonami. Oświetlone dziennym światłem klatki schodowe i hole będą prestiżową oprawą mieszkania. Mimo niskiej zabudowy we wszystkich budynkach znajdą się cichobieżne windy umożliwiające wygodną komunikację od podziemnej hali garażowej do najwyższego piętra.

Dla wszystkich mieszkań przygotowano przynajmniej po 1 miejscu postojowym w podziemnej hali garażowej.

Dla mieszkańców osiedla powstanie prywatny kompleks fitness z salą ćwiczeń wyposażoną w urządzenia do treningu kondycyjnego i siłowego oraz sauny.

Termin realizacji: Budynki mieszkalne A, B, C, D II kwartał 2017

Inwestycja Rivus znajduje się na Orłowie, ul. Bernardowska (6 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K..

Inwestycja Rivus została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 67 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rivus pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 104 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 67 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
sauna, winda, klub fitness, monitoring, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, morze

Lokalizacja inwestycji

Rivus powstaje w zacisznej, zielonej dolinie potoku Swelina, który wyznacza granicę między Gdynią a Sopotem. Znajdować się będzie dokładnie w połowie drogi między molo w Orłowie a molo w Sopocie. Do Alei Zwycięstwa, wiedzie z osiedla bezpośredni wjazd. Mieszkając w Rivusie będziesz mieć: 300 m do ścieżki rowerowej i przystanku komunikacji miejskiej 400 m do park przygody 500 m do leśnych terenów spacerowych 700 m do morza 700 m do przystanku SKM 800 m do jedynej w Trójmieście trasy dla rolkarzy 900 m do Aquaparku i kręgielni 1,5 km galerii handlowej 2 km do kortów tenisowych 2,5 km do rozrywkowego centrum Sopotu 2,5 km do molo w Orłowie i Molo w Sopocie

Orłowo to położona na południu miasta dzielnica Gdyni ze stacją SKM o tej samej nazwie. Na powierzchni 4,5 km kw mieszka tu 7 500 osób. Orłowo graniczy z Redłowem, Małym Kackiem, a także Sopotem i Morzem Bałtyckim. Prawie połowę powierzchni dzielnicy zajmują ogródki działkowe i lasy miejskie, w tym część Lasu Sopockiego i Kępa Redłowska. W odległości ok. 50 metrów od granic dzielnicy znajduje się Aquapark Sopot. Na terenie Orłowa znajduje się szpital Morski im. PCK. Dwie największe arterie dzielnicy to biegnąca z północy na południe Aleja Zwycięstwa i przecinająca ją Al. Wielkopolska. To w pobliżu tych ulic koncentruje się orłowskie życie nocne. Orłowo posiada też własne kąpielisko morskie. Najbardziej charakterystyczne miejsca to klif w Orłowie, Centrum handlowe Klif, Domek Żeromskiego w którym mieszkał pisarz i Molo Orłowskie. Znajdują się tu też liczne szkoły wszystkich stopni, w tym Liceum plastyczne czy dwa zespoły szkół.

Komunikacja

Główną stacją kolejową dzielnicy jest KM Gdynia Orłowo, która umożliwia wygodne poruszanie się w ramach całego Trójmiasta. Po terenie dzielnicy kursują też autobusy miejskie. Najbliższe lotnisko (im. Lecha Wałęsy w Gdyni) jest oddalone o ok.30 km. Przebiegająca przez dzielnicę Al. Zwycięstwa to część drogi wojewódzkiej nr 468, a droga krajowa nr 20 jest oddalona o ok. 2 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rivus mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Rivus znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bernadowska (NŻ).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rivus znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Relaksu Kozubska Elżbieta w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rivus składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 470 m znajduje się Shell.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rivus w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.06.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: