Osiedle Śliwowa

Mieszkania na sprzedaż ul. Maślicka, oferowane bezpośrednio przez INTER-ES Deweloper

Wrocław, Fabryczna, Maślice, ul. Maślicka
Ceny od: 6 426 zł/m2
Osiedle Śliwowa

4 zdjęcia

Osiedle Śliwowa
Osiedle Śliwowa
Osiedle Śliwowa
Osiedle Śliwowa

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Śliwowa dostępne są 3 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
E.III.1
4
97,48 m²
2
626 406 zł
C.III.3
5
97,31 m²
2
625 314 zł
E.III.5
5
120,78 m²
2
776 132 zł

Opis Inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą inwestycji Osiedle Śliwowa, zlokalizowanej na wrocławskich Maślicach. Bliskie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych oraz pętli tramwajowej, zapewnia szybki i komfortowy dojazd praktycznie do każdej części Wrocławia.

W ofercie znajdą Państwo mieszkania od 26 m2 do 124 m2 w dwupoziomowych lokalach. Budynek posiada trzy kondygnacje razem z parterem. Szczególnie polecamy uwadze mieszkania znajdujące się na parterze oraz drugim piętrze, gdzie są zlokalizowane lokale z ogródkami i tarasami o powierzchni 124 m2. Na obszarze inwestycji znajdują się tereny rekreacyjne dla rodzin z dziećmi oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym dla samochodów osobowych. Cała inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych wokół rzeki Odry.

Powyższa oferta to doskonała odpowiedź na potrzeby odpoczynku po ciężkim dniu pracy, gwarantująca relaks w cichej i spokojnej okolicy Wrocławia bez potrzeby rezygnacji z wygód życia codziennego oraz wielogodzinnych podróży na przedmieścia miasta. Szybka komunikacja tramwajowa, która jest zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie inwestycji zapewnia doskonałą alternatywę dla podróży własnym samochodem.

Prace budowlane rozpoczęły się w grudniu 2018 roku, a zakończenie przewidziane jest na III kwartał 2020 r.

Do każdego mieszkania obligatoryjnie należy zakupić co najmniej jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 20 tys. zł brutto.

Przy zakupie mieszkania z przynależnym terenem zielonym do ceny mieszkania należy doliczyć 162 zł brutto za każdy metr przynależnego terenu zielonego.

Inwestycja Osiedle Śliwowa znajduje się na Maślicach, ul. Maślicka (8.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez INTER-ES Deweloper.

Inwestycja Osiedle Śliwowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 135 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Śliwowa w sprzedaży 3 nowe mieszkania o powierzchni od 97 do 121 metrów kwadratowych, w cenie od 6 426 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 4-pokojowe o powierzchni 97 m2 w cenie od 626 406 zł (1 mieszkanie)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 97 do 121 m2 w cenie od 625 314 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców INTER-ES Deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 135 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Dach

•dachy płaskie, system ocieplenia, papa termozgrzewalna (przy dachach zielonych założona zieleń ekstensywna) •dachy strome, system ocieplenia, dachówka ceramiczna lub betenowa, blacha, blachodachówka, inne materiały uzupełniające, obróbki blacharskie

Drzwi zewnętrzne

drzwi wejściowe do mieszkania III klasa antywłamaniowe

Posadzka

szlichta cementowa zatarta na ostro, izolacja termiczna i akustyczna (warstwa styropianu)

Ściany

•ściany nośne, konstrukcja żelbetowa, bloczki silikatowe, dodatkowo jako materiały uzupełniające, gazobeton typu YTONG, cegła ceramiczna itp. • ściany zewnętrzne bloczki silikatowe, ściany żelbetowe, gazobeton typu YTONG, cegła ceramiczna itp. • ocieplenie ścian zewnętrznych: styropian, wełna mineralna, materiały uzupełniające • ścianki działowe podstawowe – bloczki silikatowe, elementy konstrukcji żelbetonowej, gazobeton typu YTONG, cegła ceramiczna, zabudowa GK itp. • wykończenie ścian wewnętrznych, tynk gipsowy maszynowy klasa III (materiał uzupełniający płyty GK), jednokrotnie malowane

Sufity

szpachlowanie, jednokrotne malowanie

Parapety wewnętrzne

konglomerat lub kamień naturalny

Instalacje

•instalacja Wod.–Kan., ciepła woda z obiegiem cyrkulacyjnym w pionach, zimna woda (stalowe, PEX, PE, inne systemowe), kanalizacja z PCV wykonana nad posadzką do indywidualnej zabudowy • instalacja CO, grzejniki aluminiowe panelowe lub stalowe płytowe, zasilanie z węzła CO, głowice termoregulacyjne, rury (stalowe, PEX, PE, inne systemowe), grzejnik łazienkowy (drabinkowy) • instalacja elektryczna po 2 gniazda + 1 pkt oświetleniowy na każde pomieszczenie wraz z osprzętem elektrycznym bez opraw oświetleniowych • instalacja RTV 1 pkt na mieszkanie, możliwość podłączenia do lokalnej sieci oraz antena zbiorcza • instalacja telefoniczna 1 pkt na mieszkanie • instalacja domofonowa 1 pkt na mieszkanie • instalacja komputerowa 1 pkt na mieszkanie • przyłącze instalacji światłowodowej

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 97 do 121 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 625 314 do 776 132 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 6 426 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Śliwowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Śliwowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Osiedle Śliwowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Śliwowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Śliwowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Śliwowa znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Językowy Punkt Przedszkolny Łobuziaki w odległości 400 m, Punkt Przedszkolny Akademia Delfinka w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Śliwowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Hitek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Śliwowa w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Basen, w odległości 440 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 10.01.2019
Data aktualizacji: 15.12.2021
INTER-ES Deweloper logo

INTER-ES Deweloper

Robert Flaszyński

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Jedności Narodowej 194 Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: