Osiedle Śliwowa etap II

Mieszkania na sprzedaż Aleja Śliwowa, oferowane bezpośrednio przez INTER-ES Deweloper

Wrocław, Fabryczna, Maślice, Aleja Śliwowa
Ceny od: 5 670 zł brutto/m2
Osiedle Śliwowa etap II

2 zdjęcia

Osiedle Śliwowa etap II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Śliwowa etap II dostępnych jest 21 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą inwestycji Osiedle Śliwowa II, zlokalizowanej na wrocławskich Maślicach. Bliskie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych oraz pętli tramwajowej, zapewnia szybki i komfortowy dojazd praktycznie do każdej części Wrocławia.

W ofercie znajdą Państwo mieszkania od 26 m2 do 111 m2 w dwupoziomowych lokalach. Budynek posiada trzy kondygnacje razem z parterem. Szczególnie polecamy uwadze mieszkania znajdujące się na parterze, gdzie są zlokalizowane lokale z ogródkami . Na obszarze inwestycji znajdują się tereny rekreacyjne dla rodzin z dziećmi oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym dla samochodów osobowych. Cała inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych wokół rzeki Odry.

W klatkach schodowy C i D znajdują się windy, które ułatwiają komunikację w budynku osobom potrzebującym łatwego dostępu do każdego piętra i garażu.

Powyższa oferta to doskonała odpowiedź na potrzeby odpoczynku po ciężkim dniu pracy, gwarantująca relaks w cichej i spokojnej okolicy Wrocławia bez potrzeby rezygnacji z wygód życia codziennego oraz wielogodzinnych podróży na przedmieścia miasta. Szybka komunikacja tramwajowa, która jest zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie inwestycji zapewnia doskonałą alternatywę dla podróży własnym samochodem.

Prace budowlane rozpoczęły się we wrześniu 2020 roku, a zakończenie przewidziane jest na II kwartał 2022 r.

Inwestycja Osiedle Śliwowa etap II znajduje się na Maślicach (8.6 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez INTER-ES Deweloper.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 117 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Śliwowa etap II w sprzedaży jest 21 nowych mieszkań o powierzchni od 35 do 103 metrów kwadratowych, w cenie od 5 670 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni 36 m2 w cenie od 284 974 zł (2 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 35 do 46 m2 w cenie od 277 036 zł (18 mieszkań)
 • 6-pokojowe o powierzchni 103 m2 w cenie od 581 742 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców INTER-ES Deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 117 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Do każdego mieszkania obligatoryjnie należy zakupić co najmniej jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 25 tys. zł brutto lub miejsce parkingowe zewnętrzne w cenie 15 tys. zł brutto..
 • miejsca postojowe podziemne: Do każdego mieszkania obligatoryjnie należy zakupić co najmniej jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 25 tys. zł brutto lub miejsce parkingowe zewnętrzne w cenie 15 tys. zł brutto..
Udogodnienia:
plac zabaw, winda, rowerownia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 21 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 35 do 103 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 6-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 277 036 do 581 742 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 670 do 7 938 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Śliwowa etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Śliwowa etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Śliwowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Śliwowa etap II znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Językowy Punkt Przedszkolny Łobuziaki w odległości 430 m, Punkt Przedszkolny Akademia Delfinka w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Śliwowa etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Hitek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Śliwowa etap II w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Basen, w odległości 480 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 20.10.2020
Data aktualizacji: 21.06.2021
INTER-ES Deweloper logo

INTER-ES Deweloper

Robert Flaszyński

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Jedności Narodowej 194 Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: